Felipe Melo Resmen Galatasaray'da - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

Cevap: Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

Ben geçen sene Melo'nun hayranıydım olmazsa olmazımdı. Transfer sürecinde Juve ile bonservis konusunda anlaşılmışken ücret konusunda sıkıntı yaratmasaydı şuanda bonservisli oyuncumuzdu. Herkes çalışırken rahat rahat tatilini yaptı o da yetmedi başkana çocukça işler yapıyor dedi sonra tribüne oynayarak taraftara tweetler attı. . Bir oyuncu bu kadar şımartılmamalıdır sonuçta GS sevgisi için değil daha iyi para veren olmadığı için para sevgisinden dolayı burada oynamaktadır. Bu aşamadan sonra Melo benim için sadece GS oyuncusudur önümüzdeki yıl için yerine kaliteli biri bulunmalı. Kimse Galatasaray'dan büyük değildir.

Ben geçen sene Melo'nun hayranıydım olmazsa olmazımdı. Transfer sürecinde Juve ile bonservis konusunda anlaşılmışken ücret konusunda sıkıntı yaratmasaydı şuanda bonservisli oyuncumuzdu. Herkes çalışırken rahat rahat tatilini yaptı o da yetmedi başkana çocukça işler yapıyor dedi sonra tribüne oynayarak taraftara tweetler attı. . Bir oyuncu bu kadar şımartılmamalıdır sonuçta GS sevgisi için değil daha iyi para veren olmadığı için para sevgisinden dolayı burada oynamaktadır. Bu aşamadan sonra Melo benim için sadece GS oyuncusudur önümüzdeki yıl için yerine kaliteli biri bulunmalı. Kimse Galatasaray'dan büyük değildir.

aynen ben de böyle düşünüyorum.3-5 kuruşun hesabını yaptı 1 aydır herkes çalışırken o tatil yaptı yerini kısa sürede doldurmamız zordu ve önümüzde şampiyonlar ligi de varken başka bir oyuncuyu getirip kumar oynamayamazdık o yüzden yine de alınmalıydı haklı olarak ama kiralanması çok çok mantıklı oldu.seneye melo için teklif bile vermeyeceğimize eminim..maddi olarak elimizi biraz daha güçlendirip selçuk un yanına genç ve dinamik birini monte etmeliyiz ilerki senelerde.zaten melonun bu sene düşüşe geçeceğini düşünüyorum.

Bu derece mantıksız bir yaklasım gormedim,

nedemek herkes calısırken o tatil yaptı ? oyuncunun agent'ının cıkardıgı problemlerden bihaber misiniz ? sorun ne Juve ne Melo'ydu Melo 2 kere indirime gitti ucretinde.

ikincil olarak bahsettigin gibi Melo sımarık bir oyuncu olsa takımın en istikrarlı oyuncusu olamazdı bir sezon icerisinde, politikacıların tweet delisi oldugu bir ortamda genc bir futbolcunun taraftarıyla iletisim kurması sizi niye rahatsız ediyor ayriyetten. tribune oynayarak diyorsunuz nereye oynayacak uzaya mı ? Melo yapı olarak taraftarla aynı havayı soluyor bikere, Galatasaray taraftarıyla zıpır zıpır zıplamıs baska bir futbolcu cıkmadı tarihte.

GS sevgisi icin degil para sevgisi icin oynuyormus. bu nasıl bir zihniyet yahu.

onumuzdeki yıl yerine kaliteli biri falan bulunmayacak tabiki, Melo'nun tapusu alınacaktr mutlaka, iskelet korunucaktır. Projenin iskeleti Muslera-Eboue-Semih-Altıntop-Melo ve Selcuk'tur zira. Yapboz degil ki bu.

Bu derece mantıksız bir yaklasım gormedim,

nedemek herkes calısırken o tatil yaptı ? oyuncunun agent'ının cıkardıgı problemlerden bihaber misiniz ? sorun ne Juve ne Melo'ydu Melo 2 kere indirime gitti ucretinde.

ikincil olarak bahsettigin gibi Melo sımarık bir oyuncu olsa takımın en istikrarlı oyuncusu olamazdı bir sezon icerisinde, politikacıların tweet delisi oldugu bir ortamda genc bir futbolcunun taraftarıyla iletisim kurması sizi niye rahatsız ediyor ayriyetten. tribune oynayarak diyorsunuz nereye oynayacak uzaya mı ? Melo yapı olarak taraftarla aynı havayı soluyor bikere, Galatasaray taraftarıyla zıpır zıpır zıplamıs baska bir futbolcu cıkmadı tarihte.

GS sevgisi icin degil para sevgisi icin oynuyormus. bu nasıl bir zihniyet yahu.

onumuzdeki yıl yerine kaliteli biri falan bulunmayacak tabiki, Melo'nun tapusu alınacaktr mutlaka, iskelet korunucaktır. Projenin iskeleti Muslera-Eboue-Semih-Altıntop-Melo ve Selcuk'tur zira. Yapboz degil ki bu.

Aşırı Melo hayranlığınız mantığınızın önüne geçmiş. Benim için öncelik Galatasaray'dır.

Transfer sürecinde öncelikle Juve ile anlaşılmış Melo ve Agent'in yüksek rakam istemesi nedeniyle transfer tıkanmıştı. Bi süre sonra Melo'ya başka teklif gelmeyince agent ve Melo doğal olarak fiyat kırmışlar bizde almak konusunda çok istekli olunca Juve fiyat yükseltmiştir ve devamını biliyorsunuz.

Şımarık diyorum çünkü hiç bir kendini bilen bir futbolcu koskoca GS başkanına çocukça işler yapıyor deme haddini kendimde bulamaz gelen tepki üzerine hemen tweeti geri çekmiştir. Ne tesadüftür ki transfer zora girince taraftarın kendisine olan sevgisini iyi bildiğinden taraftarı gaza getirecek tweetler atmıştır ve Melo'nun taktiği işe yaramıştır çünkü Bakanımız dahi yaptığı açıklamada "taraftarın baskısı da bu transferde rol oynamıştır" demiştir.

GS sevgisi değil para sevgisi ön plandadır dedim çünkü ilk teklifte fiyatında indirime gitmemiş beklenen transfer teklifleri gelmeyince agent'i ve Melo indirime gitmiştir. Sizce Melo'ya daha iyi bir teklif gelseydi GS sevgisi ağır basar bizi mi tercih ederdi?

Şunu da bir yere not edin seneye Melo yerine daha genç biri alınacaktır. Bu yapılanları Başkanımız unutmayacaktır. Bu sene zaman darlığı ve taraftar baskısı nedeniyle Melo bizimledir.

Not: Ben Melo'yu geçen sene en az sizin kadar çok seviyordum ama Galatasaray'ımızı her şeyden daha çok severim.

Liglerin başlmasına bir hafta kala Melo takıma katıldı.Dolayısıyla takımla birlikte kamp yapma fırsatı olmadı.Acaba Melo Juventus ile antremanlara cıktı mı ? yoksa 12 Mayıs'tan beri tatil mi yapıyor ? eğer 2.5 aydır tatil yapmışsa,fizik-kondisyon olarak bir düşüş olur ve geçen seneki formundan uzaklaşabilir.Melo konusunda en büyük tedirginliğim bu..

volkaaaaaaaaaaaaaaaannnnn

bru45.gif

Üst Alt