Felipe Melo Resmen Galatasaray'da - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

Cevap: Felipe Melo Resmen Galatasaray'da

5oo bin euro için üç aydır fiyaskosuna beklemişiz demek ki...

Cidden bizim kulübü anlamıyorum...

500 bin euro indirim için neler çekiyoruz yahu...:eek:

Melo ücretinde indirime gitmis, ayrica 13 Milyonluk satin alma opsiyonunu 6.5 milyona düsürmüsler. Seneye 30 yasinda olacak ve biz cok ucuz bir fiyata alacagiz gibime geliyor Melo'yu. 30 yasinda olacak, saglam 2 yil daha üst düzey futbol oynar.

1.5+1.75 toplam 3.25 kiralama ücreti ödedik Juventus'a.Seneye 6.5 Milyon Euro'da bonservisine sayarsak yaklaşık 10 Milyon ödemiş oluyoruz.Bence o opsiyonu kullanmayız,kullanmamalıyız.3-4'e çekmemiz lazım faydalı olacaksa.

Hoşgeldin tekrardan melo reis hayırlı olsun.Şimdi 30 nisan'a kadar bizde mi yani lig 19 mayıs'ta bitiyor opsiyonu kullanmazsak kalan 3 maçı mı kaçıracak malum 33.hafta fenerle maçımız var.

Melo bu tweetler sonrasinda taraftarla ense tokat d.te parmak bir diyalog seviyesine ulaştı. Bakalım nasıl olacak bu yıl?

Çok güzel ama Melo bu sene iyi oynarsa seneye bu yıl çektiğimiz eziyet yine bizi bekliyor.

Valla bu yönetim in yapmak istediği şey futbolcuyu alıp üzerinden para kazanmak melo nun bonservisi alınır mı bilmiyorum

sanmiyorum sezon sonu meloyu alacagimizi, istesek de baya bir düsük bonservisle almak ister yönetim, bence simdiden melonun genc versionu aramaya baslasinlar.

Üst Alt