# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Olcaya ayrılan bütçe meloya aktarılsın gerekirse hamit alınmasın ama melo gitmesin.

Hatta muslera ve selçuk'u da satalım ama o da yetmez, elmanderin parasınıda aktarıp, üzerine bi kaç arsa geçirelim. Ama yok yok bu da olmaz çünkü o melo! Gelecek sene ki yayın gelirlerimizi de aktardıkmı kendisine tamamdır.

Beyler, tamam melo iyidir, hoştur, işimizede çok yaramıştır ve mayası da tutmuştur ama kulübün mali yönünüde düşünmek gerek. Ki şuan beşiktaş ve bu sorunu yaşayan takımların durumu ortada. Belliki yönetimde benzer şeylerin başımıza gelmemesi için böyle bir şeye kalkışıyor. Ben maliyeci vs değilim ama takımımı da o durumda

Görmek isteyecek kadar adi de değilim( bu yanlış anlaşılmasın )

Bize göre onu verelim, bunu verelim demek kolay, bi de bu işin içindeki adamlara sormak lazım kolaymı diye.

Not: sercan'dı, yiğit'ti diye başlamayın lütfen. İkisinde isteyen terim'dir ve o istediyse, başım gözüm üstünedir.

Cevap: 2.3 milyon Euro'yu Reddetti

2012 kriterleri bizide sıkıştırıyor türkiyedeki her takım bunu yapmalı maksimum verilecek ücretlerin 3 3.5 milyon euroları geçmemeli primler maç başı dahil yoksa avrupadan men kararları bizede gelebilir yönetimde bunu düşünüyor kızmadan önce bu açıdan da bakın klüp güllük gülüstanlık değilki 200 küsür milyon dolar borcu var hamit için geçen rakamlarda doğru değil zaten

sabri'den indirim istersin.. gokhan zan'dan istersin.. bunlar aldigi paranin karsiligini vermeyen adamlar..

ama melo'dan 1 milyona yakin indirim istememisizdir.. sanmiyorum.. bu kadarini lincoln ve elano'ya bile yapmadik :)

2.7 milyon Euro yıllık, maç başı da 20.000 Euro'ya biter bu iş. Aha buraya yazdım.

Cevap: 2.3 milyon euroyu reddetti

yalniz cok iyi para götürmüs herif

emreye gelince, ona bakarsam b.klu topuz bile 4 milyon aliyor nerdeyse

haberde bahsi geçen rakam 5.5 milyon euro melo için. sence böyle birşey olması mümkün mü Salman kardeş.

adam sabit ücret 3.3 çıktığı maç paraları toplamıda 1.1 yani eder sana 4.4 şamiyonluk primi galibiyet primi gol primi felan filan ıvır zıvırları eklesen yine 5 milyonu bulmaz kolay kolay. bu adamlar 5.5 milyon hesap çıkarmışlar.

önceden sadece sabit ücretlerini ve maç başlarını hesaplayıp önümüze koyuyorlardı hesap olarak artık şampiyonluk pirimi gol pirimi cart pirimi curt pirimi hesaplayıp hesaplayıp şişirip şişirip önümüze koyuyorlar. neden sadece bu Galatasaraya yapılıyor.

Doğruysa, Hamit'e 3 verip, Melo'ya bunu teklif etmek; Skandal!

ben öyle düşünmüyorum. melo için yıllık 2.5 m. euro garanti para ve maç başı 15-20bin euro gayet makul. geçen sene 8. olmuş bi takıma gelmeye ikna etmek için, ayrıca bonservis ödemedikleri için aşırı para vermek zorunda kaldılar ikna için. şimdi CL'de oynayacak, istanbulun batı kentlerinden farkı olmadığını gördü artık o da standardı olan paraya razı olmalı bence, meloya düşen de bu.

şundan eminim ki; CL seviyesindeki hiçbir avrupa takımı felipe melo'ya daha yüklü bir kontrat sunmaz...

Kimse vergiyi hesaba katmıyor, Juve'de toplamda net ne kadar kazanıyor, bizim kadar prim almıyordur eminim.

lafa geldi mi avrupanın en iyi 10 takımından biri olacağız demek kolay. kimse kusura bakmasın ama 1in 2nin hesabını yaparak hiçbir şekilde başarılı olamayız. o yarışacağın takımlar gerekirse 30-40m para verip transfer yapıyor. ha demiyorum ki biz neden 30 vermiyoruz diye. zaten veremeyiz. en azından 1in 2nin hesabını yapmayalım da adam gibi kadro kuralım. sen bugün bu küçük hesapları yap, ondan sonra başarı bekle. dolayısıyla başarı gelmediği için para da bekleme. sihirli değnek değip de başarılı olmucak bu takım. bugün 1-2verirsin, yarın takım şampiyonlar liginde çeyrek finale çıkar sana 1-2ler 10'ar 10'ar gelir.

Cevap: 2.3 milyon Euroyu Reddetti

Adam hakediyor. Senelerce abuk subuk adamlar verdik biz 3u 5i. Meloya mı vermeyecegiz ?

Kime 3 verdin kardeşim ? Bir takımda takım içi dengeleri gözardı edersen huzursuzluk ortaya çıkar. Evet Melo iyi topçu. futboluna asla birşey demiyorum. Fakat aldığı para fazla. Ha ben diyebilirim ki ''Taraftarım arkadaş ben. kim ne kadar alıyor beni ilgilendirmez.'' Fakat vicdan diye bir olay var. Melonun yıllık 3.2 aldığı doğrudur. Maç başı 30 bin euro alıyor bu da doğru. 40 maçta 30 bin euro aldığını söylersek. 1.2 milyon euro eder. toplamda 4.4 milyon euro almış 1 yılda. vergi olayı ztn ülkemizde yok. Sen Meloya 4.4 milyon euro verip, Selçuk inan'a maç başı ücretlerle beraber toplamda 2.6 milyon euro verirsen. Huzursuzluk çıkar. Evet Melo alınmalı. Fakat bu rakamlara değil..

Felipe Melo ‏@_FelipeMelo_

My friends, it just depends on galatasaray, I can not do anything if the galatasaray buy me I'm, I'm rooting for love galatasaray

"hersey GS'ya bagli, benim yapabilecegim birsey yok" demis yanlis anlamadiysam

hayatında hangi takımda kazandın 4 milyon euroyuda burda tutturmuşsun 4 milyon euro diye çok seviyordu klübü bazı arkadaşlar öyle diyordu nerde melonun forma sevgisi yabancı oyunculardan bi kaç özel insan hariç hepsinin dini imanı paradır.buda anormal değildir ama meloye 4 küsür milyon euro vermekte mantıklı değildir.3 e oynarsa oynarki diretirsek oynar bu parayı ya katarda alır yada rusyada istiyorsa gitsin oralarda oynasın

hayatında hangi takımda kazandın 4 milyon euroyuda burda tutturmuşsun 4 milyon euro diye çok seviyordu klübü bazı arkadaşlar öyle diyordu nerde melonun forma sevgisi yabancı oyunculardan bi kaç özel insan hariç hepsinin dini imanı paradır.buda anormal değildir ama meloye 4 küsür milyon euro vermekte mantıklı değildir.3 e oynarsa oynarki diretirsek oynar bu parayı ya katarda alır yada rusyada istiyorsa gitsin oralarda oynasın

3.5 net maaştan 2.3 e insin senin paranda göreyim ben seni o zaman hemde mükemmel bir sezon geçirdikten sonra boş boş yorumlar yapmayın empati kurun biraz doğuştan galatasaraylı olsa yapmaz bu kadarını endüstriyel futbolda artık öyle şeyler yok boş mukavele mi atıcaktı elin yabancısı..

2.8 milyon artı maç başı 20.000 iyi iyidir toplamda 800 bin euroluk bir indirim oluyor, zaten meloya bundan yüksel ücret de herhangi bir klüp vermez tahminimce

Üst Alt