# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Cevap: 2.3 milyon Euro'yu Reddetti

habere bak

bizim yönetimde ne indirimi bekliyor allah aşkına

adam 900bin euroluk indirim yaparsan tabi kabul etmez

alcan bonservisini 2.8 vercen

4 sezonda ortalama 2milyon € kar ediyosun tabi bu sene aldıgı 3.3 milyona göre

habere bak

bizim yönetimde ne indirimi bekliyor allah aşkına

adam 900bin euroluk indirim yaparsan tabi kabul etmez

alcan bonservisini 2.8 vercen

4 sezonda ortalama 2milyon € kar ediyosun tabi bu sene aldıgı 3.3 milyona göre

Sorun sadece kar zarar değil takım içi dengeler unutulmamalı. Daha önce de yüksek icretli oyuncularla diğerleri arasında çok problemler çıkmıştı. Yönetim bunları biliyor tabi.

Melo :

2.5+20Bin Euro mac basi +Primler felan =3.5Milyon

Hamit ise :

2Milyon +20Bin Euro Mac basi +Primler =3 Milyon Euro

40 Maca cikarlarsa

Gayet Makul ,her iki Taraf icinde

Selcuk ile Hamit kesinlikle ayni Parayi almalilar !

Melo + Hamit gelecek yıl 40 'ar maça çıkacaksa işler yolunda gidecek diyebiliriz bu dorumda 300-500 bakılmadan bu adamları takıma katmalıyız.

Sorun sadece kar zarar değil takım içi dengeler unutulmamalı. Daha önce de yüksek icretli oyuncularla diğerleri arasında çok problemler çıkmıştı. Yönetim bunları biliyor tabi.

Dedigin gibi. Bugün takimda 2-3 oyuncu 3-4 Milyon aliyorsa Yarin öbürgün ucuza gelen genc oyuncular veya belirli bir seviyeye ulasmis oyuncularda diyecekki ben de 2 milyon istiyorum. ne yani Melo 4 milyon aliyor ben cok kötü oyuncuysam alma ozaman!

25 oyuncudan 2-3 oyuncu 3-4 Milyon alip

15 civari 1 milyon civarinda

5-6 genc oyuncularda en fazla 700 bin alirken

ondan sonra olacagi

4-5 oyuncu 3-5 milyon arasi

15 oyuncu 1 ile 3 milyon arasi

genc oyuncularinda diyecek ki bende en az 1 milyon istiyorum

kat kat artan bu oyuncularin alacaklari 30 milyon yerine 60 milyonu bulur ozaman oyuncu almayi birakin oyuncuyu elinde tutmaya bile zorlanirsin.

Felip Melo konusunda elbet alinmali ama bir sekilde Melo da fedakarlik yapmasi lazim. bu gunlerde hatta önümüzdeki 3-4 sezon Yillik 3 Milyon tavan olmali Galatasarayda. Bunu da anca vazgecilmez olan isimlere verilmesi lazim.

Muslera-Selcuk-Melo-Hamit 2-3 Milyon arasi

Elmander-Eboue 1.5 2 milyon arasi

Hakan B. Engin. B. tarzinda oyuncular en fazla 1.5 milyon

Genc oyuncularda performansina göre ayri bir ödenme yapilanmasi lazim. misal yillik 600.000 mac basina ise 20 bin Performansina göre rahatlikla 1 milyonu da bulurlar. (hak ederse iste)

heleki ikinci ligden gelen veya kadro genisligi acisindan alinan oyuncular niye para aliyorlar diye sasiriyorum bazen. mehmet Batdal en fazla 400.000 o da cok bile

Aydin Yilmaz gibi oyuncularda yillardir Galatasarayda halen somut bir etki yapmadilar takima (sezon boyu bir iki gol olmakla olmaz!) aynen yine genc oyuncu formulunden mac basi primi yuksek tutup yillik ücreti düsük tutmak sart!

Riera'nın aldığı ücrete okey desin. 2,7 iyidir. Her sene azalan miktarda olacak şekilde ama Eboue gibi. 2,7 , 2,5 , 2,3 gibi.

Beyler Melo konusunda HAYIRLI UYKULAR!

Futbolculuğunu, enerjisini, diğer katkılarını, takıma verdiği hırsı, taraftara verdiği morali vs vs tartışmayacağım,

Alınmaması için bahane şudur; Melo'nun aldığı ücret ve dengeleri bozması !

Peki sorarım, geçen sene Melo birebir aynı ücreti alırken takımın dengesi mi bozuldu?

Melo birebir aynı ücreti alırken takım şampiyon olmadı mı?

Melo birebir aynı ücreti alırken Selçuk İnan Melo'yu kıskanıp top mu oynamadı?

Melo'ya yakın ücret alıp hiçbirşey yapmayan Riera'ya takım tavır koyup, mücadele etmedi mi?

Melo'ya yakın ücret alıp kendisini yere atmaktan başka birşey yapmayan Baros'a 500bin TL alan Engin tavır mı yaptı?

Bu takımda Barış Özbekler, Mustafa Sarplar, Carruscalar, Lukunkular, bilimum adamlar 2m EUROya yakın paralar almadı mı?

Bu zihniyet yüzünden, 500bin dolar fark yüzünden, biz 35 40m EURO edecek Ribery'i elimizden kaçırmadık mı?

Bırakın bu işleri beyler, Galatasaray dediğin 3 5 kuruşun hesabını yapmayacak bu kadar önemli oyuncularda, gerekirse maddi durumun elverişli değilse, serkan kurtuluşu vb yolla, hiç oynamayan adamları yolla, onu yolla bunu yolla, ama bir şekilde katkı vermeyen adamların maddi külfeti yüzünden takıma katkı verenleri elinden kaçırma

Takımdaki dengeler dünyanın en büyük yalanıdır, sanki gidip bir oyuncuya 10m EURO veriyoruz, kıskançlık yapan, tavır koyan ben oynamam diyecekleri düşünülen adamlar, en az 1 m TL kazanıyor bu takımda, Mehmet Batdal bile 900bin TL kazanıyor, gören de karın tokluğuna oynuyor sanarlar,

Kıskançlık yapan olursa yollarsın takımdan, bak bakalım başka birisi dedikodu yapıyor mu bir daha?

Burası Galatasaray Kulübü'dür, kimsenin bireysel çekincelerine göre politikalarını belirlememelidir.

Yönetim bizi daha uyutadursun, biz elimizdeki adamları birer birer kaçıralım, sonra da yerine adam bulmak için 5 misli katı para harcarız nasıl olsa para bol, deneme yanılma yöntemi sağolsun...

Cevap: Beyler Melo konusunda HAYIRLI UYKULAR!

bal gibide olur . futbolcu milleti bu . sen geçen seneki duruma kanma . bal ayı olur . her futbolcununda bu konularda söz hakkı vardır . adamları geçindiren sizin bagırışlarınız falan degil .

bal gibide olur . futbolcu milleti bu . sen geçen seneki duruma kanma . bal ayı olur . her futbolcununda bu konularda söz hakkı vardır . adamları geçindiren sizin bagırışlarınız falan degil .

1m TL'ye geçinemiyorlar evet vah vah, söz hakkı varsa gider daha çok para veren kulüpte oynar tabi veren bulursa, zorla tutan yok kimseyi

1m TL'ye geçinemiyorlar evet vah vah, söz hakkı varsa gider daha çok para veren kulüpte oynar, zorla tutan yok kimseyi

işte tam olarak bu. Bizde bunu diyoruz. daha fazlasını veren varsa gidebilir melo. Melo konusunda şüpheniz olmasın. Bizden daha fazlasını veren olmaz ve sonunda bize kalır.

ne kadar yüzeysel bakıyorsun . hayat sana güzel ha .

Evet öyle bakıyorum, eğer bir sözleşmeye imza attıysam, x benden çok ücret alıyor diye karı gibi dedikodu yapmam, işimi yaparım aldığım para karşılığı hizmetimi veririm, yüzeysel bakmak böyleyse, sizden farkım olsun isterim,

demek ki siz de futbolcu olsanız karı gibi maaş dedikodusu yaparsınız takım içinde, ben de yöneticiniz olsam, sizi takımda barındırmam bu kadar basit

işte tam olarak bu. Bizde bunu diyoruz. daha fazlasını veren varsa gidebilir melo. Melo konusunda şüpheniz olmasın. Bizden daha fazlasını veren olmaz ve sonunda bize kalır.

benim şüphem var abicim, her seferinde daha fazlasını veren olmaz diyorsunuz, her seferinde birileri fazlasını veriyor =)

manyak arabın tek çıkar verir yıllık 6 7 m katara gider, ekonomi dediğin şey irrasyoneldir, tahminler tutmaz hiçbir zaman

Evet öyle bakıyorum, eğer bir sözleşmeye imza attıysam, x benden çok ücret alıyor diye karı gibi dedikodu yapmam, işimi yaparım aldığım para karşılığı hizmetimi veririm, yüzeysel bakmak böyleyse, sizden farkım olsun isterim,

demek ki siz de futbolcu olsanız karı gibi maaş dedikodusu yaparsınız takım için, ben de yöneticiniz olsam, sizi takımda barındırmam bu kadar basit

ben engin baytarım tamam ı yegen . şimdi 300 ve bonuslarala en fazla 700 alıyorum . tamam bu sene kendimi kanıtladım eyvallah. ceyhun 1 milyon alıyor . bu senede ben öyle alır ceyhun 1 milyon alırsa ben hakkım olan için gider yönetime yada kimse söyleyeceksem söylerim. karılıkla alakası yok . aklın ordaysa bilemem. bu olaylar huzursuzluk yaratır her türlü . illa sözl bir durum olmasına lüzüm yok.

ben engin baytarım tamam ı yegen . şimdi 300 ve bonuslarala en fazla 700 alıyorum . tamam bu sene kendimi kanıtladım eyvallah. ceyhun 1 milyon alıyor . bu senede ben öyle alır ceyhun 1 milyon alırsa ben hakkım olan için gider yönetime yada kimse söyleyeceksem söylerim. karılıkla alakası yok . aklın ordaysa bilemem. bu olaylar huzursuzluk yaratır her türlü . illa sözl bir durum olmasına lüzüm yok.

Gelmeseydin engincim o zaman takıma, Galatasaray sana şans verdi, sürünüyordun her gittiğin takımdan kovuluyordun, 0 alacakken Gs sana 700bin verdi, seni sahiplendi, futbola geri döndürdü, şikayet edeceksen gelmeyecektin en başta, 2milyon verene gitseydin keşke imzalamadan önce

Gelmeseydin engincim o zaman takıma, Galatasaray sana şans verdi, sürünüyordun her gittiğin takımdan kovuluyordun, 0 alacakken Gs sana 700bin verdi, seni sahiplendi, futbola geri döndürdü, şikayet edeceksen gelmeyecektin en başta, 2milyon verene gitseydin keşke imzalamadan önce

iyiki yönetici degilsin

sen kendi iş yerinde patronuna git de ki, patron hayvan gibi çalışıyorum ama bu herif benden daha fazla para alıyor rahatsızım bişiler yapalım iyileştirme yapalım,

elini öpmezsem şerefisizim

ögrencilik bitsin yaparım sonra öptürmeye gelelim .

Üst Alt