# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Cevap: 1 Liraya Melo Kampanyası

Benım onerımde herkesın şampiyonluk T-shirtlerinden alması :) parası olmayan arkadaslarda storelara arada ugrayıp 5 TL lık felan urunlerden alması..

cogu arkadasimizin dedigi gibi, Store dan urun alin, hem Para kulube gider hem de siz Galatasaray ismini ve renklerini dunyayi sarmaya katkida bulunursunuz.

bu 1lira.. isleri..geciniz. Dunyada herkes bana 1 kurus versin

Bitmedi,, yanında tırnak makası bir adet tükenmez kalem ve uhu da bedava..

Gülünç oluyor.

Dünya klübü olucaz diyoruz yaptığımız saçmalığa bakın yani.

Destek vereceğimiz noktalar belli onlardan para kazandırmak lazım klübe.

Banka hesabı açılıp para yatırmak yerine storelardan alışveriş yapılmasını söylemiş herkes ben de buna katılıyorum hatta bu fikri şu şekilde geliştirmek istiyorum.Kulüp olarak sosyal medya ile iç içeyiz.Nurettin Kantarelli'nin twitter hesabı var ve cidden önemsiyor taraftarın fikirlerini.İlla bir şekilde kulüpte transfere katkı yapmak istiyorsak eğer Nurettin bey ile iletişime geçilir ve storeda elde edilecek geliri sadece transfere yatırılacak bir ürün çıkartılır.Buna katkı sağlamak isteyen kişiler de o üründen alır.Yoksa banka hesabı açıp para toplamak yerine taraftarlar maddi imkanlarınca storedan alışveriş yapması çok daha mantıklı.

Adam bir öneri yapmış adamı dövmediğiniz kaldı yav :)

Neyse ben de şahsen Gs Store'dan ürün alınmasına daha olumlu bakıyorum fakat Türkiye'nin her yerinde Gs Store yok böyle bir durumda var gerçi.

Adamın vermek istediği mesaj şu bazıları anlamamış: Bugün sen Galatasaray taraftarına git Store'dan ürün al transfer yaparız dediğinizde almaz. Melo herkesçe sevilen bir futbolcu ve bu kampanya ilk kez yapıldığı için ses getirir dolayısıyla geniş çaplı katılım olur 50 yaşındaki adamdan lise öğrencisine kadar..

He bence yapılmalı mı hayır yapılmamalı çünkü Galatasaray marka değerine zarar verebilir gibime geliyor.

köln'de taraftarlar kendi aralarında 10 milyon euro toplayıp podolskiyi almışlardı

20 milyon, 30 milyon taraftar şu kadar verse saçmalığı demek hala güncelliğini koruyor. Türkiye nüfusu 500 milyon filan olsa belki gerçekçi olur diyeceğim.

20 milyon kişi Galatasaraylıyım dese, içinden 5 milyondan fazla Melo'yu bilen yoktur. Ankarada yaşayıp ta hayatında Kızılayı, Ulusu görmeyen yüzbinler olmasıyla aynı mantık.

Sanırım her Galatasaraylı diye hesaba alınanı forumdaki gibi takip ediyor diye düşünüyor fikri ortaya atan arkadaş.

Diyelim ki 20 milyon kişi bu kadar bağlı takımına, niye uğraşıyoruz ki, 50 (hatta 5 TL'den 10 taksit te yaparız) TL toplarız 1 milyar TL eder, gider pilot takım olarak Arsenal'i filan alırız.

Koskoca Galatasaray Melo' nun bonservisini alamıyor da, taraftarların vereceği 1 liraya mı muhtaç kalıyor.

Şampiyonlar Ligi oynayacağız, o lig öyle dandik oyuncularla oynanmaz, parası neyse verip alsınlar Melo' yu. 16 gün kaldı.

böyle ezik ezik müdahalelere neden girişilir anlamam . 1 lira vericegine biriktir paranı forma al birşey al ne melosu .

Melo'yu manyak gibi istediğimizi yönetim biliyor.

Konu para vermekse gidin 5 tl ye anahtarlık alın store'dan.

arenaya lig başlamadan büyük bir kumbara yapılsın ve sezon sonuna kadar açılmasın. 100 milyon tl birikir messi yi alırız :D

Üst Alt