# Felipe Melo | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Felipe Melo | Transfer Haberleri

Cevap: 1 Liraya Melo Kampanyası

meloyu alacak paramizmi yok ne bir lirasi?

kaldiki 400 liralik alisveris yapacagim 2 haftaya....arti sürekli külübe her sene para yagdiriyorum,bir lira nedir,her sene bir sürü parayi zaten bayiliyoruz.Meloyu almak istersek 13 degil 20'yede aliriz o masallara inanan varmi,sorunun maddi degil o kavga oldugunu biliyoruz,simdiye coktan alinmisti,ve aldigi ücret asiri fazla bir dengesi olmasi lazim,Fatih hoca istesin ve melode yillik ücretini makul düzeye ceksin imzalar aninda atilir.

madem konu iğrençleşti bende bir teklifte bulunayım

22VolkanDemirel.jpg

facebookta resimdeki çocuk özürlü bu resmi paylaştığınızda 0.15 kurus ailesine gidecek lütfen beğenin ve paylaşın sevaptır tarzı birşeyde yapılabilir meloyu almak için bir işe yaramaz ama komik olur

Kampanyanın uygulanabilirliği yok ama şöyle bir durum var kulupten hesap numarası isyetin ve eft yada havale ile para gönderebilirsiniz kulubun resmi hesaplarına. Açıklama kısmına ad-soyad vs. gecebilirsiniz.

Bence arkadaların kast ettiği şoyle bi durum da var:

Store'dan ürün alıyorsun misal 100 tl bunun anca 20 tl'si net kulube gidiyor, vergi, taseron firma karı, personel, kira vs. gidiyor kalanı. Kaldı ki G.Saray bir ara Store işinde neredeyse zarar ediyordu, bir ara 10 yıl once :) kart çıkardık kulup zarar etti.

Alınmayın ama GStore ürünleri kötü hatta bir çoğu çok kötü. Eminönü işi, bedava versen kullanmazsın, estetik, kalite yoksunu. O kadar para verecegim ne aldıgım urunden ben faydalnacagım ne de kulup ciddi gelir elde edecek, aradakiler kazanacak. F.Bahçe nin ürünleri çok daha guzel kusura bakmayın.

Melo'nun avrupa piyasasında o kadar değeri yok, misal gecen sene biz hiç Melo'ya talip olmadık ne olurdu dusunelim, bence 6-7m euroya an fazla rusya'ya falan giderdi ya da sonradan paralanan Malaga'ya falan. Aradan 1 yıl geçti, bugun Turk piyasası olmasa, Melo'nun değeri 5-6m euro. bjknin alacak hali yok, trabzon ucretini odeyemez, fener alırsa alır, tabi önce Christian'ı göndermesi lazım.

M.Cansun gibi elimizle kazığı sokmanın anlamı yok, beklersek Melo 5m euroya alınır, maaş olarak da 2.5m euronun 1 euro ustune çıkmazdım. 10m euro verdikten sonra Lass'ı al satışı var hiç olmazsa.

Melo'nun son transferi aloooo. Bonservisi alıp, tursunun kuracagız. Bu yuzden ne 13m eurosu? Olmadı kirala daha ucuz. Adamın onunde 3 senesi var para edecek. 3 sene için geri donusu olmayan 10m euro verilmez. 6m euro son fiyat olur bence.

Bildiğim kadarıyla Podolskinin parasını mı artık herneyse taraftar karşılamış diyorlardı.

Benim esas anlamadığım, Melo için bir sene daha kiralama opsiyonumuz devam ediyor diye biliyorum, ama son zamanlarda hiç gündeme gelmiyor. Zaten Melo'nun 2 senelik kontratı var Juventus ile. Bu sene kiralayabiliyorsak, kiralayalım, seneye son senesi olduğu için mecburen ucuza satmak zorundalar. Toplamda belki 6-7 milyon €'ya gelecektir, ama sonuçta önümüzdeki sezonki performansına göre alıp almamak elimizde.

Bu konuda daha net bilgisi olan var mı? Kiralama opsiyonumuz var mı yok mu? Eğer varsa ne kadar ödememiz gerekiyor?

Podolski gibi olacak demek ? Kulübe başvuru yapıp kulüp hesabına yatırılmalı, 100 lira'da yatırırım yeter ki güvenilir olsun hesap kulüp tarafından açılsın, istensin

Bu sene kombine almadığıma pişman oldum. 600-700 TL arasında GS Store alışverişi yaptım. İlk yarı yarısından fazla, 2. yarı çoğuna, playoff çoğu maçlara gittim. Siz hesabı yapın. Batı blokta oturdum. Kafadana biletlerede 1500 TL civarı para gitti. Rahat. DÜz hesap Galatasaray'a bu sene 2000 TL civarında harcadım. Bi zahmet Meloyu'da alsınlar !

Katkı için store'dan ürün alın. Lira toplamaya gerek yok. Ayrıca kulübün parasal sıkıntısı transfer adına yok gibi diyebiliriz. Genel anlamda var ancak transfer için bütçe mevcuttur diye düşünüyorum.

Gereksiz ötesi. Galatasaray'ın şuan zaten Melo'yu alacak durumu fazlasıyla var. Sıkıntı Melo'nun davranış bozukluğu ve yıllık alacağı* para olarak gösteriliyor.

*Yıllık alacağı para da maddi durumdan değil, takım içi denge nedeniyle sorun yaratıyor zaten.

Tamam zengin bir takım değiliz belki ama meloyu alamayacak paramız da yok değil.zaten başkan da açıkladı bonservisinde sıkıntı yok yıllık ücretinde indirime giderse alırız diye.bizi dünyaya rezil edicekler ya öyle kampanya mi olur

madem konu iğrençleşti bende bir teklifte bulunayım

22VolkanDemirel.jpg

facebookta resimdeki çocuk özürlü bu resmi paylaştığınızda 0.15 kurus ailesine gidecek lütfen beğenin ve paylaşın sevaptır tarzı birşeyde yapılabilir meloyu almak için bir işe yaramaz ama komik olur

sabah sabah güldürdün benı ya :D

Melo İndirim Yaptı

Brezilyalı futbolcu Melo'ya talip olan Napoli ve Fiorentina yıllık ücreti duyunca masaya oturmadan geri çekildi.

133731896869701.jpg

G.Saray'ın eli Felipe Melo transferinde iyice rahatladı. Brezilyalı futbolcuya yıllık ücretinde indirim yapılmasını kabul ettiren Cimbom, diğer talipler Napoli ve Fiorentina'nın geri çekilmesiyle bonservis konusunda da elini güçlendirdi.

G.Saray'ın yıllık 4.2 milyon euro ödediği sambacıya 2 milyon euro teklif eden Fiorentina ile Napoli masaya oturmaya bile gerek görmeden bu transferden vazgeçti. Melo'nun bonservisi için sarı-kırımızılı kulüp Juventus'a son olarak 6 milyon euro teklif etti.

Melo indirim yaptı...

Üst Alt