Fellaini ''Arda'yı bilerek sakatladım'' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fellaini ''Arda'yı bilerek sakatladım''

Cevap: Fellaini ''Arda'yı bilerek sakatladım''

Tipi de Jo ya benziyo şerefsizin.Allah belanı versin senin.Seninde ayağın kırılır merak etme.

2ughwdh.jpg

Anlamamıştır demeyi çok isterim ama 2 seneden beri İngiltere'de yaşıyor.Böyle basit bir soruyu anlayamayacak kadar kötü değildir heralde dili.Neyse gün gelir devran döner diyelim.

Saçlarından tutup, 2 saat kafanı kale direklerine vurmak, sonra da o kafanı Bilica'nın kazdığı çukura gömmek, sonra da saçlarına bir kova lağım suyu dökmek istiyorum. Fellaini "Evet" bunu istiyorum.

o Bülbül yuvası gibi saçların bitlensin yada saçkıran olsun dökülsün dazlak olmak zorunda kal ve kaldıkça bizi ve beddualarımızı hatırlaaaaaaaa

Ulan ben senin ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... ...... ..... ......... ...... ........... ........ .......... ..... .......... ........ ..... ......... .......... ......... ......... ........ ...... ........ ....... ........ ........ ......... ....... !!!!!

Eğer bu doğruysa o saçlarını teker teker yolmak istiyorum Fellaini.

beyler fellaini nin isterseniz bütün sülalesine sövün ama,arda o darbeyi aldıktan sonra oyundan çıkarttırmayan benm gözümde fellaini kadar düşüktür.

Üst Alt