Fener Çekildi! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener Çekildi!

Cevap: Fener Çekildi!

kişiler kurumlar ayrılma değl dostum mevzu bak etik kurulu feneri aklarsa CAS davasında UEFA kendini savunamaz hale gelir bu durumda UEFA mecbur kendi soruşturmasını yapmak durumunda kalır ve şikeyi ispatlar direk bu tehlikeyi bertaraf ettiler UEFA'nın yakasından düşerek etik kurul raporu temiz cas davası yok artık UEFa'nın da ispatlamak zorunda olduğu bir durum yok

aynen katılıyorum. bu işin perde arkası tamamen bundan ibaret ama bu şekilde açıklayamayacakları için, şu an harıl harıl taraftarı nasıl uyuturuz diye açıklama hazırlamakla meşguller

kişiler kurumlar ayrılma değl dostum mevzu bak etik kurulu feneri aklarsa CAS davasında UEFA kendini savunamaz hale gelir bu durumda UEFA mecbur kendi soruşturmasını yapmak durumunda kalır ve şikeyi ispatlar direk bu tehlikeyi bertaraf ettiler UEFA'nın yakasından düşerek etik kurul raporu temiz cas davası yok artık UEFa'nın da ispatlamak zorunda olduğu bir durum yok

Ne yani ,Cas davası hiç açılmasaydı

Uefa siz kurul oluşturun,kararınızı alın ,kafanıza göre takılınmı diyecekti ,hani bendede dava yok

Adam kalkıp yunanistana niye gitti

Bu adamlara tabisin,dava olsun olmasın,adamlar takılın kafanıza göre diyemezler

tek seçenekleri şike yoktur deyip dosyayı tamamen kapatmak.tff bunu yapacak.ama bununda altından kalkamayacak kimse.hesabını cok kötü verecekler

Ne yani ,Cas davası hiç açılmasaydı

Uefa siz kurul oluşturun,kararınızı alın ,kafanıza göre takılınmı diyecekti ,hani bendede dava yok

Adam kalkıp yunanistana niye gitti

Bu adamlara tabisin,dava olsun olmasın,adamlar takılın kafanıza göre diyemezler

UEFA'nın tavrını bilemeyiz şöyle olur böyle olur demedim ben CAS olayı böyle olucak bizim şark kurnazları idare-i maslahat yapıyorlar buralarda işler böyle yürür

2 tane durum var.ya fb ceza alır yada tazminat alır tff den başka seçenek tok.tff tazminat öderse ülke ayağa kalkar

UEFA'nın tavrını bilemeyiz şöyle olur böyle olur demedim ben CAS olayı böyle olucak bizim şark kurnazları idare-i maslahat yapıyorlar buralarda işler böyle yürür

Hiç bişe anlamadım

CAS davası çekildiği için Uefanın bu işin üstünde durmayacağı,artık ispat etmesi gereken bişe kalmadığı şeklinde yorumladım

Neyse

Hiç bişe anlamadım

CAS davası çekildiği için Uefanın bu işin üstünde durmayacağı,artık ispat etmesi gereken bişe kalmadığı şeklinde yorumladım

Neyse

kesinlikle hayır CAS davası olayın bir ayağı sadece bizimkilerin kararı neticesinde UEFA birşeyler yapıcaktır bende senin gibi düşünüyorum yunanistan vb. konularda ama CAS konusu kapandı bütün süreci baltalayan bizim verdiğimiz bir karar olmaması bence

kesinlikle hayır CAS davası olayın bir ayağı sadece bizimkilerin kararı neticesinde UEFA birşeyler yapıcaktır bende senin gibi düşünüyorum yunanistan vb. konularda ama CAS konusu kapandı bütün süreci baltalayan bizim verdiğimiz bir karar olmaması bence

Yunanistan federasyonu düşürmemek için türlü türlü fırıldak yaptı

Adamların tahkimi düşürmeme kararı alınca!!! geldiler öttürdüler gittiler ,yeterki karar alınsın uefa neler yapıcak görüceğiz :)

Koskoca Uefa'nın şike konusunu araştırmada CAS davasını baz alacağını sanmıyorum.

TFF temiz çıkartırsa ülke futbolu olarak kaosa gireceğiz ve altından kalkamayacağımız durumları yaşamamız muhtemel.

Bunu bu tff yaparmı?Ben ne olursa olsun yapacaklarını sanmıyorum.

Bugün kuşlardan akşama açıklama gelicektir o zaman ne olduğunu az çok anlarız.

Yunanistan federasyonu düşürmemek için türlü türlü fırıldak yaptı

Adamların tahkimi düşürmeme kararı alınca!!! geldiler öttürdüler gittiler ,yeterki karar alınsın uefa neler yapıcak görüceğiz :)

bütün olay kararda abi herşey yalan bütün konuşulanlar anlatılanlar senaryolar karar çıksın aklasınlar feneri tertemiz yapsınlar yani son pas atılsın Platini'ye görücez neler olucak

o değilde şike soruşturmalarını TFF yapmalı yetkisi yok yapsın TFF'ye yetki verilsin diyenler vardı temmuz ayında ya yetki TFF'de olsaydı :D

2 tane durum var.ya fb ceza alır yada tazminat alır tff den başka seçenek tok.tff tazminat öderse ülke ayağa kalkar

Ben tazminat verecekler diyorum.Süreç bu şekilde gelişti.Şike sahaya yansımadı telkini etik kurulu raporu hazırlığı,uefa yla pazarlık avrupadan men etmeme hazırlığı,TFF bizi yollamadı,ortada suç yoktu ise tazminat hazırlığıdır.Devlet bi taşla 10 kuş vurdu.Hem Aziz içeri girdi hem fenere bi şey olmayacak hem de Türk futbolu toptan ceza almayacak.Y.D. nin gelmesi çarkın işlemesi için önemli bir hamleydi.Beşiktaş ı batırdığını bilen Y.D. geleceği olmadığını anlayınca hükümetle olan yakınlığını ve fenerbahçemiz lafını kullandı ve level atladı.MAA piyondu şike olduğunu anladı,Aziz bitti nasılsa başkanlık bana kaldı dedi,fener e az ceza verip yırtacaktı ama bitirdiler.Play off bu nedenle çıkmıştı.Lig tv yi zarardan kurtarmak ve olası puan cezasında potaya sokmaya çalışmak için.O nedenle biz MAA a karşıyken son anda destekledik.Ama kafası şeytanlığa çalışanlar yine işi bitirdi.Süreci değerlendirin aslında ne olacağı belli.

melo - riera mevzusunda "gorelim simdi Galatasaray'li durusunu" diye pusuya yatan lavuklar bakalim kulubu basacak mi!..

gosterin lan namuslu itbahce'li durusunu.. hadi oyle iskembeden sallamakla olmuyor bu isler..

Üst Alt