Fener Çekildi! - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fener Çekildi!

Cevap: Fener Çekildi!

Ben tazminat verecekler diyorum.Süreç bu şekilde gelişti.Şike sahaya yansımadı telkini etik kurulu raporu hazırlığı,uefa yla pazarlık avrupadan men etmeme hazırlığı,TFF bizi yollamadı,ortada suç yoktu ise tazminat hazırlığıdır.Devlet bi taşla 10 kuş vurdu.Hem Aziz içeri girdi hem fenere bi şey olmayacak hem de Türk futbolu toptan ceza almayacak.Y.D. nin gelmesi çarkın işlemesi için önemli bir hamleydi.Beşiktaş ı batırdığını bilen Y.D. geleceği olmadığını anlayınca hükümetle olan yakınlığını ve fenerbahçemiz lafını kullandı ve level atladı.MAA piyondu şike olduğunu anladı,Aziz bitti nasılsa başkanlık bana kaldı dedi,fener e az ceza verip yırtacaktı ama bitirdiler.Play off bu nedenle çıkmıştı.Lig tv yi zarardan kurtarmak ve olası puan cezasında potaya sokmaya çalışmak için.O nedenle biz karşıyken son anda destekledik.Ama kafası şeytanlığa çalışanlar yine işi bitirdi.Süreci değerlendirin aslında ne olacağı belli.

dünyanın hiç bir yerinde spor hukukunda şike sahaya yansımadı diye bir terim yoktur olmamıştır şikenin teşebbüsü dahi suç iken kalkıp yansımadı demek şerefsizliktir eyyamcılıktır fenere tazminat veremezler ne sebeple olursa olsun veremezler bütün dünya izliyor bu süreçi Türkiye bu rezil hukuksuzluğa alet olup 5 paralık imajını 2 paralık yapmaz fenere en fazla kes sesini otur terbiyesiz denir

bütün olay kararda abi herşey yalan bütün konuşulanlar anlatılanlar senaryolar karar çıksın aklasınlar feneri tertemiz yapsınlar yani son pas atılsın Platini'ye görücez neler olucak

Aynen öyle ,sadece karar bekleniyor

Sion federasyonu diretti,benden bu yönde bi karar beklemeyin diye alelen dediler,kendi mahkemeleri haklı bulmasına rağmen -36 puan verdiler eşşek gibi

Yunanistan tahkimi karar verdi püsküyü verdiler

Allah tan tek dileğim etik kurulundan temiz raporu çıkması ,ceza dahada katlanacak ,federasyon üstünü örtmeye çalışıyor diye

Bölük çavuşu tugay komutanı ile pazarlık yapamaz,gider yapamaz ,adamlar üstümüz,kendi araştırma ekipleri var,yarın hangi ülkede şike olsa ne yapabilirler taviz verirlerse

Aynen öyle ,sadece karar bekleniyor

Sion federasyonu diretti,benden bu yönde bi karar beklemeyin diye alelen dediler,kendi mahkemeleri haklı bulmasına rağmen -36 puan verdiler eşşek gibi

Yunanistan tahkimi karar verdi püsküyü verdiler

Allah tan tek dileğim etik kurulundan temiz raporu çıkması ,ceza dahada katlanacak ,federasyon üstünü örtmeye çalışıyor diye

Bölük çavuşu tugay komutanı ile pazarlık yapamaz,gider yapamaz ,adamlar üstümüz,kendi araştırma ekipleri var,yarın hangi ülkede şike olsa ne yapabilirler taviz verirlerse

Aynen Levent aklasınlar hemen bugün ilan etsinler fener tertemizdir buda karardır desinler bakalım neler olucak izliyelim

dünyanın hiç bir yerinde spor hukukunda şike sahaya yansımadı diye bir terim yoktur olmamıştır şikenin teşebbüsü dahi suç iken kalkıp yansımadı demek şerefsizliktir eyyamcılıktır fenere tazminat veremezler ne sebeple olursa olsun veremezler bütün dünya izliyor bu süreçi Türkiye bu rezil hukuksuzluğa alet olup 5 paralık imajını 2 paralık yapmaz fenere en fazla kes sesini otur terbiyesiz denir

İnşallah abi.Sende süreci en yakından takip edenlerden birisin.Sürekli yorumlarını okurum.Ama benim ümidim bitti.Sürekli pazarlık yapmalı,toplantılar falan canımı sıkmaya başladı.Ali koç ve Nihat Özdemir çok zengin ve ağırlığı olan kişiler.Ben şerefimiz vazgeçmeyiz diyen kişilerin menfaati olmadan geri çekileceğini sanmıyorum.Tabi sen haklı çıkarsan rahat nefes alacaz.

Ya onu bunu bosverin bunlar namuslumu namussuzmu cevap alayim

valla portal koyalim namuslularmi namussuzlarmi

İnşallah abi.Sende süreci en yakından takip edenlerden birisin.Sürekli yorumlarını okurum.Ama benim ümidim bitti.Sürekli pazarlık yapmalı,toplantılar falan canımı sıkmaya başladı.Ali koç ve Nihat Özdemir çok zengin ve ağırlığı olan kişiler.Ben şerefimiz vazgeçmeyiz diyen kişilerin menfaati olmadan geri çekileceğini sanmıyorum.Tabi sen haklı çıkarsan rahat nefes alacaz.

dostum suçsuzluklar ne zamandan beri pazarlıkla ispat edilir hale geldi :)

benim kafam rahat fener istediği kadar aklansın vicdanlarda mahkumdur

Olayın zenginlik yada nufus ile alakası yok

Türkiye sınırları içinde bu dediğin olur alasıda oluyor zaten ama olay o değil

Yunan federasyon tahkimi adamları şikeden 1 alt lige düşürse(avrupanın şımarık çocuğu yunanistandan bahsediyoruz) fifa belki gereği yapıldı diye ok diyip geçicekti

Tahkim eyyam yaptı,aynı biz gibi,suçu örtmeye çalıştı ceza felan yok dedi 4 alt lige düştü,dünyada örneği yoktur ,tüm sezon resmen şike yapsan 4 lig düşürmezler adamı

FEDERASYON EYYAM YAPARSA FİFA İÇİN DAHA BÜYÜK SUÇ,tamam lan sen ceza vermiyonmu verme,fenerbahçeye 5 yıl transfer yasağı 5 yıl avrupadan men veririm dediğin an feneri 2. lige düşürsen daha iyi

Yapamazmı,yapmıyacağı varsada yapar çünkü adamlar için şike yapan takımlar değil federasyonların tutumu önemli ,aynı Yunanistanda Sionda olduğu gibi

Yok aga Siona ceza vermem diyen İsviçre federasyonu neden eşşek gibi -36 puan verdi yada Yunanistan

557620_10150725748011843_340109246842_10072233_2127729231_n.jpg

Namusunuzdan feragat ettiniz. İnşallah onurunuzu da bırakacaksınız..

FIFA ve UEFA' nın yerinde olsam belirsiz süreli bir ceza veririm bu şikecilere.

Örneğin; TFF 58. maddeyi uygulayana kadar Avrupa Kupalarından men etmek gibi. TFF uygulamazsa sittin sene unutsunlar Avrupa kupalarını.

FIFA ve UEFA' nın yerinde olsam belirsiz süreli bir ceza veririm bu şikecilere.

Örneğin; TFF 58. maddeyi uygulayana kadar Avrupa Kupalarından men etmek gibi. TFF uygulamazsa sittin sene unutsunlar Avrupa kupalarını.
Zaten fiili durum bu.Cezalar açıklanana kadar UEFA bu şikecileri hiç bir organizasyona almaz.Aslında güzel bir çözüm.Her sene ligte fasülyeden oynasınlar ama Avrupa'ya gidemesinler.:)

Üst Alt