Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti

Cevap: Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti

Hacca gittigine inanmiyorum...

Arabistana gittiyse bu adam ben iki seyden süphelenirim...

1. Fenerbahce bu sike olaylarindan dolayi cok büyük iflasa yakin Zarar görecegi icin, Arap Zengin birine Chelsea, ManCity, Malaga gibi bir Sistem uygulayarak Fenerbahce´yi satacak...

2. Arap biri ile yer alti iliskileri var ve cok ama cok yüklü miktarada UEFA veya FiFa´ya Para yedirtmek icin anlasmaya varacak. Fenerbahce´ye karismamalari icin....

Ben bunlari beklerim bu Keloglandan...

Hacca gittigine inanmiyorum...

Arabistana gittiyse bu adam ben iki seyden süphelenirim...

1. Fenerbahce bu sike olaylarindan dolayi cok büyük iflasa yakin Zarar görecegi icin, Arap Zengin birine Chelsea, ManCity, Malaga gibi bir Sistem uygulayarak Fenerbahce´yi satacak...

2. Arap biri ile yer alti iliskileri var ve cok ama cok yüklü miktarada UEFA veya FiFa´ya Para yedirtmek icin anlasmaya varacak. Fenerbahce´ye karismamalari icin....

Ben bunlari beklerim bu Keloglandan...

Senaryo gibi oldu ama olurmu olur :D

ilk defa gidiyormuş türkiye'nin en zengin adamlarından biri olmasına ragmen bunca sene neyi beklemiş bu lavuk ? tamda böyle bir kaos ortamında gitmesi enteresan. ya iddaname açıklandığında bununda hapislik durumu ortaya çıkacak ondan belkide biyerelere kaçıyor yada ticaret amaçlı nede olsa hortumcu lavuk kaçakcı ibiş petrolun merkezine gidip mallarını kontrol edecek herhalde kimse kusura bakmasın bu tilki suratlı sevimsiz adamın sadece hacca gittiğini sanmıyorum yine bir katakulli peşindedir yanılıyorsamda allah affetsin

ilk defa gidiyormuş türkiye'nin en zengin adamlarından biri olmasına ragmen bunca sene neyi beklemiş bu lavuk ? tamda böyle bir kaos ortamında gitmesi enteresan. ya iddaname açıklandığında bununda hapislik durumu ortaya çıkacak ondan belkide biyerelere kaçıyor yada ticaret amaçlı nede olsa hortumcu lavuk kaçakcı ibiş petrolun merkezine gidip mallarını kontrol edecek herhalde kimse kusura bakmasın bu tilki suratlı sevimsiz adamın sadece hacca gittiğini sanmıyorum yine bir katakulli peşindedir yanılıyorsamda allah affetsin

Yada bunca zaman yaptigi bütün pis isleri, dolandiriciklarini bir Hacca gitmekle tatliya baglayacagini saniyor Keloglan :D

Geldikten sonra pis islere devam ederse kabul olmaz bilmiş olsun.

Görüşümü beyan etmek istiyorum...

Kızmaca darılmaca yok...

Birincisi ALLAH yukarıda değildir...

O zaman ve mekan'dan münezzehtir...

İkincisi hiç kimsenin niyetinin ne olduğunu bilemeyiz...

Niyet okumaya hiç kimse kalkışmasın...

Üçüncüsü Kabul olunup olunmayacağını kimse bilemez...

Onun takdiri Alemlerin Rabbi olan ALLAH azze ve cellededir...

Dördüncüsü Halis niyetimle Hacc'ının kabul olması günahlarından arınmış bir mümin olarak dönmesi ve bir Hacı'ya yakışan davranışlarda bulunması ve Rabbiminde tez zamanda tüm Müslüman kardeşlerimi o güzel ve kutsal topraklara kavuşturması temennisi ile Hacc'ının mübarek olmasını dilerim...

Nihat Özdemir:'Aziz Yıldırım için dua edeceğim'

'Aziz Yıldırım için dua edeceğim'

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, hac vazifesini yerine getirmek üzere eşiyle birlikte bugün kutsal topraklara gitti.

Eşi Gülseren Özdemir ile birlikte Suudi Arabistan Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla Cidde'ye giden Nihat Özdemir, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı. Daha önce birçok kez Umre'ye gittiğini belirten Özdemir, "Hacca ilk kez gidiyorum. Bütün Müslüman kardeşlerimize dua edeceğim" dedi.

Bir gazetecinin "Başkan Aziz Yıldırım için de dua edecek misiniz?" şeklindeki sorusu üzerine ise Nihat Özdemir, "Fenerbahçe için de dua edeceğim, Aziz Başkanım için de dua edeceğim. Allah, inşallah dualarımızı kabul eder" cevabını verdi.

Cidde'ye hareket öncesinde havalimanı mescidinde ihram giyen Nihat Özdemir, basın mensuplarına el sallayıp uçağa gitti.

Üst Alt