Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti

Cevap: İtin Duası kabul olsa..

İnançlı bir insanın pis işlerini buna alet etmesi en önce sorgulanacak olay bence.Başlık yerinde olmuş.

Sessiz sedasız gitse ve medyada arka planda yer alsa anlarım ama adam bunu bile şova dönüştürmüş. Bunda bile karanlık bir nemalanma, bir acındırma ve maksatsız ifadeler var. Daha önce dediğim gibi yapacaksan Allah rızası için yap, okyanus ötesinin rızası için değil.

Cevap: Nihat Özdemir:'Aziz Yıldırım için dua edeceğim'

Carpilmayasin!

Demeden gecemedim. Allah`im affetsin.

Cevap: Nihat Özdemir:'Aziz Yıldırım için dua edeceğim'

Başlık kesinlikle doğru değil. Allah'ın neyi kabul edip etmeyeceğini biz bilemeyiz. Adam kameralar karşısına geçmiş olsa da, veya kameralar onu bir şekilde bulmuş olsalar da, böyle bir şey demek kimsenin haddine değil. Allah dünyanın en günahkar insanını affedecek merhamete sahipken böyle bir başlık atılması yanlış olmuş.

Cevap: Fenerbahçe Başkan Vekili Özdemir hacca gitti

İbretle izliyorum. Yıllardır her türlü imkana sahip olmalarına rağmen Hacc vazifesinin H sini yerine getirmeyenler, şikeci oldukları ortaya çıktıktan sonra yaptıkları mağdur edebiyatında son noktayı din istismarına kadar götürdüler. Yakında diyanetten fetva çıkarttıracaklar şike caizdir diye demedi demeyin. Bknz İbrahim AKIN!!! Resmen ibadete şike karıştırdılar!!!

( . )

Özel uçağı var bu adamın beyler isterse kimsenin ruhu duymadan dünyanın her yerine gider. Ama ne hikmetse Hacca giderken boyboy gazetelerde manşet oluyorlar.

Kutsal vazifesine birşey demiyorum zaten Allah kabul etsin o saf duygularıyla gidiyorsa..Ama hiç sanmıyorum.

Benim tepkim o hava limanında gazetecilerin , kameramanların ne işi var onu anlayamadım ben.

Rahmetli Kemal Sunal filmlerindeki Hacı bakkallar nekadar hacıysa buda onlar gibi olacak. Ayrıca kellere laf yok, nedemiş atalarımız maden olan yerde ot bitmez, ayrıca keller her dtü eller. Tabi bunun benim dekolte kafa olmaya başlamamla alakası yok. Tamam hafiften biraz fazla seyreklik var ama kel sayılmam yani tam sayılmam. Şimdilik :sad007:

Yada bunca zaman yaptigi bütün pis isleri, dolandiriciklarini bir Hacca gitmekle tatliya baglayacagini saniyor Keloglan :D

Ne diye kızalım zaten bildiğimiz şeyleri söylüyorsun ancak ;

1. si "Yukarıda Allah var" deyişi bunu yön istikamet olarak değil daha ziyade onun makam olarak en yukarda olduğuna dair yapılan bir vurgudur.

2.si Hiç kimsenin niyeti tabiki belli değildir ama görünen köyde kılavuz istemez, mecazen adamın biri bir kadını zorla bir ormanlık alana götürüp kendi pantolonunu indirirse kaç kişi onun gerçek niyetinin bacakları üşümekte olan kadına kendi pantolonunu giydirmek olduğuna inanır?

3.sü bir duanın kabul olup olmayacağını tabiki Yalnızca Allah bilir ve saf temiz duygularla yapılan dualar kabul olur, belirli bir zamana kadar ertelenir veya o duanın gerçekleşmesi hayır sonuçlar doğurmayacağından engellenir. Orasını Allah bilir. Zaten bu noktaya kimse birşey demiyor, insanların itirazı şike, şaibe bilimum pislik işleri yapıp bir çok insanın ekmeğiyle, geleceğiyle oynamış bu insanların hele hele kul hakkı yedikten sonra kalkıpta malum konularda edecekleri duaların kabulunun, itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı tanımlamasının dışına çıkamayacağı ile ilgili.

4.sü senin güzelliğin kardeşim. ;)

Görüşümü beyan etmek istiyorum...

Kızmaca darılmaca yok...

Birincisi ALLAH yukarıda değildir...

O zaman ve mekan'dan münezzehtir...

İkincisi hiç kimsenin niyetinin ne olduğunu bilemeyiz...

Niyet okumaya hiç kimse kalkışmasın...

Üçüncüsü Kabul olunup olunmayacağını kimse bilemez...

Onun takdiri Alemlerin Rabbi olan ALLAH azze ve cellededir...

Dördüncüsü Halis niyetimle Hacc'ının kabul olması günahlarından arınmış bir mümin olarak dönmesi ve bir Hacı'ya yakışan davranışlarda bulunması ve Rabbiminde tez zamanda tüm Müslüman kardeşlerimi o güzel ve kutsal topraklara kavuşturması temennisi ile Hacc'ının mübarek olmasını dilerim...

Kızmaca darılmaca yok...

Dördüncüsü Halis niyetimle Hacc'ının kabul olması günahlarından arınmış bir mümin olarak dönmesi ve bir Hacı'ya yakışan davranışlarda bulunması ve Rabbiminde tez zamanda tüm Müslüman kardeşlerimi o güzel ve kutsal topraklara kavuşturması temennisi ile Hacc'ının mübarek olmasını dilerim...

Adam Reis.

Kızmaca darılmaca yok...

hepsi soylentiden ibaret haci baba

Kızmaca darılmaca yok...

Alemdar sen tertemiz bir din adamısın. Seviyorum seni kardeşim

Hayırlı olsun.Allah kabul etsin.Umarım eski hatalarından döner artık.

Reklam kokan haraketler bunlar,gidiyorsan sessiz sakin gidersin,bu şekilde olunca ben birilerine yaranayım da bize birşey olmasın der gibi olmuş.

Üst Alt