Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Belli Oldu!

Yazılanları hayretle okudum. Coşmuşsunuz.

"Ters psikoloji yaptılar, bizi doğrayacaklar ve sonrasında biz de istememiştik bunu vs. diyecekler."

Ne diyorsunuz arkadaşlar. Türkiye'nin en kötü hakemi Fırat Aydınus gelseydi bu sefer "Fenerbahçe'nin dediği oldu doğrayacaklar" diyecektiniz. Bence silkinin ve kendinize gelin. Hakem bir noktaya kadar oyuna müdahale eder. Sakin soğukkanlı olup oyunumuzu oynarsak galip geleceğiz. Ucuz tartışmalı bir ya da iki pozisyonla galip geleceksek hiç galip gelmeyelim zaten.

En sevmediğim huyu tempoyu baltalaması. Avrupa'da avantaja bırakacağı pozisyonları burada direk durduruyor, oyunu soğutuyor. Veya vermesi çok da gerekmeyen faulleri veriyor falan. Onun haricinde pek bi şikayetim yok kendisi hakkında. Herşeye düdük çalmasın yeter.

Yazılanları hayretle okudum. Coşmuşsunuz.

"Ters psikoloji yaptılar, bizi doğrayacaklar ve sonrasında biz de istememiştik bunu vs. diyecekler."

Ne diyorsunuz arkadaşlar. Türkiye'nin en kötü hakemi Fırat Aydınus gelseydi bu sefer "Fenerbahçe'nin dediği oldu doğrayacaklar" diyecektiniz. Bence silkinin ve kendinize gelin. Hakem bir noktaya kadar oyuna müdahale eder. Sakin soğukkanlı olup oyunumuzu oynarsak galip geleceğiz. Ucuz tartışmalı bir ya da iki pozisyonla galip geleceksek hiç galip gelmeyelim zaten.
Mustafa renktasim Problem su ki, tonla pozisyona girersin, buna ragmen atiyorum Karabük macinda oldugu gibi mac 2-1 devam ederken, temiz olmasina ragmen temas var diye tak diye pantliyi calar. Bu sadece Cüneyt Cakir icin gecerli degil, asagi yukari tüm hakemlerimiz böyle. Yani bazen hakemi yenmek icin bir sürü pozisyona girmek, müthis top oynamak yetmeye biliyor. Mesela Sarper ile bu konuda fikir ayriligina düstük, Karabük macinda ki pozisyonun özelinde. Orada Hakemi de yenebilmen icin temas etmeyeceksin ama bu sefer de Sarper hakli olarak Defans oyuncusu cok yumusak kalir fikrini savundu.

Son düzenleme:
Her şeye rağmen Cüneyt Çakır Fırat Aydınus'tan çok daha iyi. İlla biri doğrayacaksa öyle düşünüyorsanız varsın olsun Cüneyt Çakır doğrasın.

Sezon başı hakemler maç içerisinde hata yapsa da yapılan hataların şampiyon takımı belirlemediğini , uzun maratonda iyi futbol oynayan takımın şampiyon olduğunu söylemiştim. Şu ana kadar da hakemlerin bence üç büyük takımın aldığı puanlara fazla bir etkisi olmadı. Belki fener bjk maçı berabere biterdi. Onun dışında üç büyük takım oynadığı oyunun karşılığını puan olarak aldı. Bu yüzden hakemlere çok bakmayalım,biz kendi oyunumuza konsantre olalım.

ASUS_T00J cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Her şeye rağmen Cüneyt Çakır Fırat Aydınus'tan çok daha iyi. İlla biri doğrayacaksa öyle düşünüyorsanız varsın olsun Cüneyt Çakır doğrasın.
Yine´de bence her mac öncesi ön yargilardan siyrilmak lazim, bisey olursa mac sonrasi elestirilir.
Mac öncesi böyle hakemleri vermemeleri icin tepki koyma tezi bizim ülkemiz´de ise yarar gibi görünse bile gecici oluyor.

Son düzenleme:
Klasik Fenerbahçe operasypmu.Derbi öncesi ortamı ger.Rakibi futbol sahası dışına it.Top oynamadan maçı kazan.Mümkün olduğunca saha dışı faktörlerle ilgilenilmemeli.Ayrıca sadece Cüneyt Çakır'a bakmamak lazım.Yardımcıları dünya standartlarında mesela.Ülkemizde maçın sonucunu en çok yardımcılar etkiliyor.O yönden çok iyi oldu.

Geçen kuş forumlarında biraz gezineyim dedim.Bu hakem muhabbetleri bütün forumlarda hep aynı bjk bile hakemlerden şikayetçi düşünün artık gerisini :)

Federasyon bu hamle ile operasyon yapmak istediğini belli etti.Hakemide yenip kazanmamız lazım.Tudor saçma sapan işler yapıp takımla oynamazsa linnesi sol bek oynatırsa kazanırız.

Üst Alt