Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Derbisinin Hakemi Belli Oldu!

Cüneyt Çakır derbilerde ev sahibi takımın aleyhine karar vermekten kaçınır genelde.

Iddaa oranı 1.85 ten 1.70 e indirmiş bu arada, hakemin açıklanması ile alakası var mı bilmem.

Yav geçin bu işleri. Hangi hakem atansa söveceksiniz.

Fırat Aydınus
Ali Palabıyık
Halis Özkahya
...
...

hangi hakem atanırsa atansın, klasik taraftar profili daima söver. Mevcut anlamda, ülkenin en iyi, dünyanın da sayılı hakemlerinden biridir Cüneyt Çakır. Yabancı hakem atamıyorsan, yerli hakem olarak eldeki en doğru seçenektir.

Söyleyecek çokta birşey yok aslında, 2 hakem var toplamda zaten, deplasmandaki maçı da Fırat Aydınus’a verirler artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zaman zaman şovmenlik yapmasa Fırat cebinden 5 Cüneyt çıkarır potansiyel olarak. Cüneyt'in işi gücü bizim ligde tempo düşürmek. Bu da bizim işimize gelmiyor.

Bu forumda pek anlam veremediğim şeylerden biri her maç açıklanan hakemin konusuna gelen “eyyamcı, lanet olsun, böyle federasyonun...” gibi cevaplar. Buna benzer ifadeler kullananlar yalnızca yorum yapıp geçmesin, öneride de bulunsun. Çakır olmasın Aydınus olmasın Özkahya, Meral, Göçek falan hiçbiri olmasın. E peki kim olsun onu da yazın?

Not: Bu postu hakemleri ve verdikleri kararları çok beğendiğim için değil öğrenilmiş çaresizlikten dolayı böyle atıyorum. Yok yani başka seçenek yok.

İt oğlu it

Bak yine aklıma geldi sinirlendim

Abi o adami yazmayin buraya , emsalsizdir , inanamayacaksiniz ama hani eski stadyumda volkan senin bursada oynarken ataga cikisimiz esnasinda elle kesip sonra kart gorecegini anlayinca "eyvah ben ne yaptim" seklindeki uzulmesine aciyip kart vermekten vazgecen hakem

ustune ilk maci da bahsettiginiz 4-2 lik mac . Servete tac cizgisi kenarinda , sabriye temiz caldigi bir top sonrasindaki itirazina iki kirmizi cikarmisti

gecenlerde bodrumspor - gaziantep belediye macina gittim , orada da karsima cikti , delirtti o sicakta bodrumlulari ve elendiler

onun esi benzeri yok ve hala hakemlik yaptiriyorlar

bir de sivas macinda 2 kirmizi gosteren bulent yildirim vardi , elmanderinki 1 maca indirilmisti direk kirmizi olmasina ragmen , ve fb ye karsi oynayip gol de atmisti sanirim

engin dogru gormustu ama engine onun oncesinde kalecinin alttan vurmasini gormedigi icin yine adaletsiz bir karar vermisti

sonra yaptiklarindan korkup bir sivas ataginda ayhanin abartisiz 3 mt yaninda kimse yokken faul diye kendini yere atisinda lehimize faul verip devaminda maci bitirmisti

cuneyt in fb aleyhine skandal tek karari dia nin atilmasidir , atilmasi dogruydu da baltanin kalcasini dayayip hic bir sey yokken kendini yere calmasina yan hakemiyle kanip devaminda atmisti , sonra sagolsun ujfalusi iki kez oyunu geciktirmek icin topa rastgele vurup dengelemisti kirmizilari

Üst Alt