Fenerbahçe, Halil Dervişoğlu'nu Transfer Etmek İstiyor İddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Halil Dervişoğlu'nu Transfer Etmek İstiyor İddiası

Ali Naci Küçük: "Fenerbahçe'nin, Halil Dervişoğlu'na ilgisi var. Ne olur bilemeyiz. Halil'in ailesi, oyuncunun Galatasaray'da oynamasını istiyor."

Ahmet Ercanlar: "Fenerbahçe’de Halil Dervişoğlu gündemde.

şikeciler bu sene kolay kolay transfer yapamazlr şampiyon oluruz diye bütün krediyi bu sezona harcadılar önce ödenmesı gereken paralarını ödesın itler

Bu ailesi istiyor falan yalan dolan. Tamam Halil'i cok tanimiyorum, tanidigimizi da sanmiyorum ama bu isler once proje ve paraya bakar. O yuzden giderse sasirmam eger ki biz ona ideal ortami (proje) sunamayacaksak ve beklentilerini karsilayacak anlasmayi (para) yapamazsak. Anlamak da lazim. Adamin isi bu ve hangi takimli oldugu ne derece bagli oldugu onu ilgilendirir. Biraz arabesk kaliyor artik bu zamanda boyle tercihler. En son Mhy ve Irfan'da da gorduk.

Bu ailesi isrtiyor falan yalan dolan. Tamam Halil'i cok tanimiyorum, tanidigimizi da sanmiyorum ama bu isler once proje ve paraya bakar. O yuzden giderse sasirmam eger ki biz ona ideal ortami (proje) sunamayacaksak ve beklentilerini karsilayacak anlasmayi (para) yapamazsak. Anlamak da lazim. Adamin isi bu ve hangi takimli oldugu ne derece bagli oldugu onu ilgilendirir. Biraz arabesk kaliyor artik bu zamanda boyle tercihler. En son Mhy ve Irfan'da da gorduk.
Ailesi = Menejeri , babasi menejerligini yapiyor.

şikeciler bu sene kolay kolay transfer yapamazlr şampiyon oluruz diye bütün krediyi bu sezona harcadılar önce ödenmesı gereken paralarını ödesın itler
Uzgunum ama onlara birsey olmaz. Koc gider Sahenk gelir bilemedin Acur. Nedir, nedendir bilinmez, fanatik derecede bagli cok zengin isimler var klubun etrafinda. Haa evet guc kaybi olacaktir ama bur kulp bulurlar.

Üst Alt