Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı!

Türk futbolunda yabancı futbolcu problemi yok isim sevdalısı yaşlı futbolcu problemi var genç yıldız adayı oyuncuya bonservis bedeli vermeyi zarar olarak gören bir düşünce var Kolarov isim olarak iyi ama sadece tecrübe olarak katkı sağlar onun dısında bir getirisi olmaz.

Fenerbahçe Ronaldo'yu transfer etse bile heyecanlanmam. Hala alışamadınız değil mi Fenerbahçe'nin sorununun oyuncu olmadığına! Transfer sezonu göklere çıkarırlar, Galatasaray yerden yere vurulur! Ama mayıslar bizim oluyor!

tinerciler pepeyi aldiginda da aynisini soylemistim stoper bek bunlar takima kalite katar ama seviye atlatmaz kanat forvet on numara buraya gomucen parayi ali koc bunu bile cozememis

Adamlar bukadar borc icindeyken yine kalbur ustu oyuncu pesindeler. Kolarov, konoplyanka. Nekadarda b.k atsak Emre B'nin bir kalitesi hala var. Merak ediyorum UEFA nezaman aciklayacak Fenerin cezasini.

Savunma yönü bayağı zayıf yanlız ha. Roma maçlarını izliyorum her hafta attığı kadar yedirmeye yaklaştığı pozisyonlara da maruz kalıyor. Hoş o hücumla işin savunma yönünü de daha iyi becerse Roma'da takılacağına en kötü Juve'de oynardı zaten. İyi pas takımlarında yine defoları daha az belli olur da bizim gibi takım pas oyununu oynayamayan takımlarda oynasa, Avrupa maçlarında yiyeceği küfür, Yuto'nun hücumsuzluğundan ligde yediği küfüre tur bindirir.

Savunma yönü bayağı zayıf yanlız ha. Roma maçlarını izliyorum her hafta attığı kadar yedirmeye yaklaştığı pozisyonlara da maruz kalıyor. Hoş o hücumla işin savunma yönünü de daha iyi becerse Roma'da takılacağına en kötü Juve'de oynardı zaten. İyi pas takımlarında yine defoları daha az belli olur da bizim gibi takım pas oyununu oynayamayan takımlarda oynasa, Avrupa maçlarında yiyeceği küfür, Yuto'nun hücumsuzluğundan ligde yediği küfüre tur bindirir.

Çünkü bir solbek için çok ağır.

Üst Alt