Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı!

Bizim gibi oyun temposunun PES misali -2 filan olduğu boktan liglerde bu tür adamlar kaç yaşına gelirse gelsin iş yaparlar bence. Ha ben takımıma istemem bu adamı yaşı nedeniyle, lakin FB'ye de gitsin istemem.
1 yıl üst düzey katkı verir bence.
Sivas'da bi ara Cicinho vardı o da 33 yaşında filandı ama sadece duran toplarla, ortalarla filan bile iş yapmıştı...

Ha bu arada, eklemeden edemeyeceğim. Bunlara bu kafayla semer vuran çok olur. Ulan 600M euro borcun var, takımın içi çer çöp dolmuş, küme düşmemeyi 32. haftada garantilemişsin ve kendini düzlüğe çıkarmak için 34 yaşındaki adamla yıllık 3M maaş karşılığında anlaşılıyorsun. Ali KOÇ dünyaya KOÇ ailesinin bir ferdi olarak gelmeseydi acaba ne yapıyordu şimdi çok merak ediyorum...

mariano+nagatomo+ömer+emre+sener 5lisini donunda sallar bu yasina ragmen ama fenere gelen sapitiyor, cok düsüs yasiyor. roma'da net 2 milyon euro aldigina göre bu adam buraya 3ten asagi adimini atmaz. hazir geldigi icin ilk yilinda estirip ikinci yilinda düsüse gecer. saglam ve fit bir kolarov 10 gol atabilir

Bizim gibi oyun temposunun PES misali -2 filan olduğu boktan liglerde bu tür adamlar kaç yaşına gelirse gelsin iş yaparlar bence. Ha ben takımıma istemem bu adamı yaşı nedeniyle, lakin FB'ye de gitsin istemem.
1 yıl üst düzey katkı verir bence.
Sivas'da bi ara Cicinho vardı o da 33 yaşında filandı ama sadece duran toplarla, ortalarla filan bile iş yapmıştı...

Ha bu arada, eklemeden edemeyeceğim. Bunlara bu kafayla semer vuran çok olur. Ulan 600M euro borcun var, takımın içi çer çöp dolmuş, küme düşmemeyi 32. haftada garantilemişsin ve kendini düzlüğe çıkarmak için 34 yaşındaki adamla yıllık 3M maaş karşılığında anlaşılıyorsun. Ali KOÇ dünyaya KOÇ ailesinin bir ferdi olarak gelmeseydi acaba ne yapıyordu şimdi çok merak ediyorum...

Kolarovun zaten 1 yil daha sozlesmesi var ve zaten 3 milyon civari aliyor. En az 3.5 maas, 5 milyon imza parasi ve 2+1 alir.

Adamin kalitesi tabiiki tartismaya acik degil. Ama bu gerizekalilarin orta saha ve forveti yok. Onlar olmazsa kolarov tarladaki ferrari durumuna duser.

kolarova çöp demek için çöp kovasından kova yapmak lazım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ünal başganım zamanında dzeko ile alacaktı bunu burda bir çoğu burun kıvırdı hatta dzeko kim Burak dururken diyenler vardı Lewandowski ile Burak kıyası vardı.

Bu adamın sol bacağı yeter iki sene daha süpürür bu ligi.

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Inter 13.5 milyon Euro ya dzeko yu almış. Sırada kolarov ve manolas varmış

Envoyé depuis mon Samsung D500 en utilisant Tapatalk

Üst Alt