Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Kolarov ile Anlaştı!

34 yaş, son transferi. yıllık 3-4 milyondan aşağısına imza atacağını sanmam. Böyle bir durumda bu transferin ne anlamı olacak merak ediyorum

Mert-30
Skrtel-35
Kolarov-34
Emre-40
Fejsa-31

Güzel 34 yaş ortalaması.

Moses-29
Isla-31
Dirar-33
Serdar-29

Gibileri de 11 olur.

Kadikoyde fazladan 5 6 tane serbest vurus kazansalar yeter. Sanirim amac da bu. Bol bol orta kesip karambolden skora gitmek.

Geçen sene izlemedim pek bunu.Yaşı 34 ama fiziğini koruduysa iş yapar burada.Klasik mal ersun taktiği beklerden içeriye muz orta kestirip karambol yaptırmak amacında.Frikikten 3 - 5 gol civarı yazar.Ama endişelenecek 1 durum yok.Bunların 8 tane daha kaliteli adama ihtiyacı var.

Bir sene iyi performans verir. Fiziksel olarak çok iyi durumda olmadığını düşünüyorum fakat lider ve teknik bir oyuncu olduğu için iyi işler yaptığı dönemler olacaktır. Ancak feneri sağlam soyacağından şüphe yok. Ayrıca fb gibi cenabet bir camiada yıldızı birden parlayıp sönecek sözde dünya yıldızlarından birisi olacaktır. Hayırsız olsun

Not: Bundan yıllar önce Ünal Aysal döneminde Kolarov ismi bizimle anıldığı zaman istemeyen bir sürü üye vardı, keşke o dönemler gelseydi de gerçek bir solbek izleseydik... Zira Romada iyi işler yaptı

Yasina takilmayacagim iki tane bek vardi son senelerde. Birisi Darijo Srna, digeri de Kolarov. Buram buram kalite kokan futbolcu bunlar.

Isleyen bir takimda Kolarov bizim lig de sirf yan toplariyla bile muhtesem fark yaratir.

Hayırdır kap açıklaması mi bu niye herkes bitmiş resmi açıklamaymis gibi konuşuyor her gün bizimle de ilgili bir sürü isim yazılıp çiziliyor...

Roberto carlos v2 olur.

Cok iyi kanat bektir. Harika frikik atar ve acayip liderdir

dikkat çekiyorsun yapma ile ilgili görsel sonucu

Üst Alt