Fenerbahçe Kongre Üyesi Mehmet Gürel: "Bizi Fatih Terim'in hegemonyasından kurtarın" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Kongre Üyesi Mehmet Gürel: "Bizi Fatih Terim'in hegemonyasından kurtarın"

5 sene hoca evinde ve inşallah bir 5 sene daha ekler bu süreye....

2-3 şampiyonluk veririz herhalde bu süre zarfında. 1-2 tanesinde bunlar olsun artık, yazık günah vallahi.

Herifler intihar eder yoksa

bu yüzden bizim kulüp liseden çıkmamalı diyorum işte. Böyle cümle bile kuramayan tiplerin sırf kalabalık yapsın diye kongrede konuşması sağlıksız.

5000 kişi olsun ama sağlam,eğitimli üyeler olsun. 30000 olup kahve ağzıyla konuşanlar bize fayda sağlamaz.

Ne demişler; Nerede çokluk, orada b..luk.

bu yüzden bizim kulüp liseden çıkmamalı diyorum işte. Böyle cümle bile kuramayan tiplerin sırf kalabalık yapsın diye kongrede konuşması sağlıksız.

5000 kişi olsun ama sağlam,eğitimli üyeler olsun. 30000 olup kahve ağzıyla konuşanlar bize fayda sağlamaz.

Neden yav? Gerçekleri söylemek ne zamandır kötü görülüyor. Adam hakaret etmeden kendi dilinde kendini ifade etmiş. Eğitimli olanların bizim başımıza ördükleri çorapları da görüyoruz.

ben gerçekleri söylemesin demiyorum ama üslubu bir kongre üyesine yakışmıyor. Bizde biri böyle konuşsa sinir olurdum.
Sana demiyorum ama mesajımda da editledim aslında, üslubu düzgün olanların, eğitimli olanların başımıza ördükleri çorapları da görüyoruz. Böyle içinden geldiği gibi konuşan adamlardan bir zarar gelmez.

hqdefault.jpg

Adam belliki sosyal fobi belirtileri tasiyor ve ulu orta konusmakta zorlaniyor. Ama ne kompleks ise adamlarin kendi kurultayi bile Galatasaray endeksli geciyor. Bu ne ezikliktir

Bizim liseliler çok mu iyi konuşuyor , konuşmayı geçtim kulüp için yararlı düşünen , konuşan bile yok hepsi çıkarcı şu fb'liler konuşmayı bilmiyorsa da en azından içten iyi niyetli olarak kulüp iyi olsun istiyorlar.

Şu an üyelikler açılsa şart vs olsa yine üni falan kafadan 1000 kişi çıkartsak mesela divandaki herkesi havada karada götürücek kişiler çıkar buna da eminim bizim liselileri biraz fazla abartıyorsunuz.

Dortmund ve Bayern Münih de herkese açık. Çok mu kötüler ?

Yanlış bir düşünce. Elbette siyah koyunlar olacaktır, hep oldu.

PS:

Bizdede aynıları var hatta daha beterleri

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt