Fenerbahçe Küme Düşecek - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek

işin içinde ciddi miktarda rüşvet iddiaları var, bu ortamda bir sonuç beklemek hayalcilik olur.

herkez düşer düşmez bişey diyor. bence beklemek lazım adamlar karar vermedi daha. düşerse düşer düşmezse düşmez biz takımımıza bakalım. yoksa akıl sağlığımız bozulacak. 1 yılı geçti aynı laflar. düştüydü düşmediydi. o kadar da büyütmeyin. ezik fener sonuçta.

Bu saatten sonra kimsenin umudu kalmadı. UEFA'dan da FIFA'dan da bu zamana kadar medet umduk ama hiçbir şey olmadı. Bundan sonra da olacağını sanmıyorum ama inşallah yanılırım.

Fenerbahçe'nin küme düşme olasılığı,Beşiktaş'ın bu sezon şampiyon olma olasılığından bile daha küçüktür.

çöp.

yazıyımda boşa gitmesin kardeş. burda çok böyle yoruma rast geldimde.artık kusasım geldi.yazın güzel.. olacak olursa en ağır şekilde olacaktır.benim inandığım bu.beklediğine hep değer ya insanların o da bu tarz bişey olacaktır.

nasıl bişey olmaz fener e diyebiliyorsunuz aklım almıyor ?? kesin TOTEM yapıyosunuz kesin...

fener kimki? bakın cezalar gelecek mutlaka gelecek ha TFF ve RTE ben feneri düşürtmem derse ozaman birdaha Avrupada maç oynayamayız milli takımımız hazırlık maçı bile oynayamaz,

peki size soruyorum şunu cevaplayın madem fenere ceza gelmiyecek Aziz Yıldırım niye susuyor hadi bunu cevaplayın, fenere ceza verilemeyecek olsa aziz yıldırım hergün çıkar show yapardı televizyonlarda....

fenere kimse bişey yapamaz derken antu dakilerden ne farkınız kalıyor??

hadi diyelim ceza vermedi uefa ve fifa işte ozaman mücadele etmeyi bırakacakmıyız??

bütün avrupa kulüplerini uyarmalı, bütün federasyonlara mail bombardımanı yapmalıyız.......

Bence gerekli yaptırım kararları alınmazsa en iyi senaryo halinde FIFA ve UEFA TFF'yi CAS'a şikayet eder.

Bildiğim kadarıyla TFF CAS'ın verdiği kararlara uymak konusunda her federasyon gibi imza atmıştır.

bıkmadınzmı hala fb küme düşecek,düşmeyecek,adamlar avrupaya gidiyor siz kümeden bahsediyorsunuz

ya ben de yeni bir gelisme oldu diye konuya girdim.. boyle bir "taraftar fantezisi" oldugunu bilseydim okumaya bile tenezzul etmezdim..

okuyorum ha simdi bi gelismeden bahsedecek diye ama yok, son paragrafa kadar hep fantezi yazisi.. nasil usenmiyorsunuz arkadas sesli fantezi kurmaya :)

Üst Alt