Fenerbahçe Küme Düşecek - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Küme Düşecek

Cevap: Fenerbahçe Küme Düşecek

Bu kadar ciddi yaptırımlar söz konusu olsaydı bu konuyla ilgili toplantıyı ötelemek yerine erken bir tarihte konuşurlardı. Cezalara Avrupadan meni eklememek olmaz. Fakat durum şu; takım Şampiyonlar Ligi'nde maça çıkacak, Uefa'da takımlarımız maçlarını oynamaya başladılar bile. Bu dakikadan sonra verilecek böyle bir ceza Uefa'da da kaosa yol açar. Böyle bir kaosla karşılaşmak yerine sonuca daha önceden varırlardı. Benim ceza konusunda bir umudum yok açıkçası.

zero tolerance ne oldu?

nasıl bi kaos olucak... fb mene dilecek, vaslui tur geçecek... ts gidmeyecek tazminat hakkı doğacak.

eskişehir men edilince elediği takım üst tura kabul edeilecek... sıkıntı nerde ts de...

Trabzonspor'un CL'ye gitmesi gerekiyordu yine. Hadi onu aldılar diyelim Eskişehirspor bir sonraki turdan devam edip yerine başka bir Türk takımı oynamalıydı. Geçti artık o hesaplar. Düzene sokmak zor iş. Bizden gidemeyen takımın bile tazminat hakkı doğar Uefa'ya.

zero tolerance ne oldu?

Uefa'ya sormak lazım onu, bana değil.

fbye hiç bi ceza verilmemesini aklım almıyo

düşünün uefa ve fifadan daha üstün bi güç onları engelliyo

Ben ciddi bir ceza peşinde değilim. Tüm siyasi otoriter, iş adamları 1 yıl boyunca kendi işlerini bırakıp bununla uğraştılar, baskılar, rüşvetler, neler döndü kim bilir.

Beni üzen "yaptık ama ceza almadık" düşüncesi yerleşti rakipte. Şimdi bana bu sene ve gelecek senelerde bunun artarak devam etmeyeceğini kim garanti edebilir. Tüm açık verdikleri noktaları da iyice öğrendiler daha da yakalanmazlar, yakalansalar bile fark yaratmaz.

Bir türlü düşüremedik resmi şikecileri. Kanıtlandığı halde hiçbirşey yapılmadı resmen..

o değilde hapisteyken hastaneden çıkmayan A.Y şimdi hiç hastaneye gidiyomu duyan oldumu ?

bırakalım bu boş işleri arkadaşlar anti demokratik bir ülkede yaşıyoruz uğraşmayın artık şunlarla

düşiyudu düşmayidu düşiyudu düşmayidu düşiyudu düşmayidu düşiyudu düşmayidu düşiyudu düşmayidu

1-TBMM'de Spor yasasının değişikliğinde 1 partinin omurgalı duramaması sadece ve sadece 6 milletvekilinin ret oyu kullanması...

2-Ülkenin Başbakanı ve Spor Bakanının sırf rant sağlamak uğruna yapılan üçkağıtın üstünü örtmesi..

3-18 Tane süperlig kulüp başkanından sadece 3 tanesinin bu işte sağlam durmasını

4-TFF'nin 253 delegesinin 221'i Demirören gibi hangi amaçla geldiği belli olan adama oy verdi..

5-Tahkim,PFDK,Etik kurulu gibi güven gereken mevkiler birilerinin piyonu oldu...

Ülkenin ve Spor Dünyasının üst sırasında ki insanlarının bunu yaptığı bir ülkede sen neden bahsediyorsun arkadaş?

Şurayı toplasan bin kişiye yakın bir muhattap var, Milletin vekilleri, Sporun temsilcileri, Ülkeyi yönetenler, Sporu yönetenler... 30 tane karşı çıkan sayamayız...

Olur,olacak, -cak lı -cekli konulardan nefret ediyorum. Arkadas bu olmasi gerekeni ama olmaz. Geçiniz eline saglik ama bosuna yazmissin.

fb ME DÜ-ŞE-CEK...

dünkü açıklamalar bunun habercisidir... az kaldı.... caimasını hazırlıyor yavaş yavaş... puhahaha

Üst Alt