Fenerbahçe Maçı Skor Tahmin Oyunu | 2020-2021 Sezonu Skor Tahmin Yarışması | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Maçı Skor Tahmin Oyunu | 2020-2021 Sezonu Skor Tahmin Yarışması

1612415891337.png

Geldi çattı derbi. Kadıköydeki galibiyetimizin üstünden yaklaşık 1 sene geçti, herkes sabırsız. Sizce bu derbiden nasıl bir skor çıkacaktır?​

Bizim ligte oyuna göre yorum olmuyo öyle olsa zaten 20 senede en az 8-9 kez kazanırdık.Momentum fenerden yana hem sürekli oyanamadan kazanıyorlar hem de bayadır yenemiyorlar bizi.O yüzden biz kazanırsak büyük sürpriz olur bizim için.Fener 1-0 alır diye düşünüyorum.Bir de biz genelde böyle kritik maçları alamıyoruz en fazla berabere kalıyoruz hep.Umarım yine öyle olur.Berabere kalsak önümüz çok açık.0-0a kitlesek keşke , fener öyle açamaz bizi

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizim ligte oyuna göre yorum olmuyo öyle olsa zaten 20 senede en az 8-9 kez kazanırdık.Momentum fenerden yana hem sürekli oyanamadan kazanıyorlar hem de bayadır yenemiyorlar bizi.O yüzden biz kazanırsak büyük sürpriz olur bizim için.Fener 1-0 alır diye düşünüyorum.Bir de biz genelde böyle kritik maçları alamıyoruz en fazla berabere kalıyoruz hep.Umarım yine öyle olur.Berabere kalsak önümüz çok açık.0-0a kitlesek keşke , fener öyle açamaz bizi

Sanki fener bizi sürekli yeniyor da kritik maçları alamıyoruz diyorsun rtaş. Son yıllarda derbiler hep berabere bitti geçen sene aldığımız galibiyette en kritik maçlardan biriydi

Bize 3 puanın lazım olduğu maçları Fatih hocayla hep aldık. Başakşehir Beşiktaş maçları örnek. Kadıköyde de hep kazanmaya yakın takım biz olduk. Fenere karşı iç sahada biraz kötüyüz evet orası doğru

Sanki fener bizi sürekli yeniyor da kritik maçları alamıyoruz diyorsun rtaş. Son yıllarda derbiler hep berabere bitti geçen sene aldığımız galibiyette en kritik maçlardan biriydi

Bize 3 puanın lazım olduğu maçları Fatih hocayla hep aldık. Başakşehir Beşiktaş maçları örnek. Kadıköyde de hep kazanmaya yakın takım biz olduk. Fenere karşı iç sahada biraz kötüyüz evet orası doğru

Yok ben koparma maçlarını diyorum.Mesela bu seneki beşiktaş maçı öyle kritikti yensek dengelerini bozacaktık alamadık.Biz öyle rakibi saf dışı edebileceğimiz kritik maçları alamıyoruz anca son haftalarda bizim sahada olması lazım bu maçların.Bir tek benim yıllardır izlediğim futbolda geçen sene feneri yenerek fişlerini çektik , onun dışında alamıyoruz bu maçları.

s-c939c61deff40c501af58416a6e30ac7271c2794.webp

Üst Alt