Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

umutofkeli Umut Öfkeli

"Sow transferi henüz netleşmedi fakat sırf bugünkü TFF & UEFA görüşmesini etkilemek için borsaya bildirim de bulundular."

Nasıl bir etkilemeden bahsediyorlar anlamıyorum. Şike yapmadıklarına eminler mi demek istiyorlar anlamadım.

mali işlerini takip ediyorum tabiki gsray hissedariyim borsada... buyüden sportif a.ş ne borcu var ne alacagı var biliyorum riva arazisini satamazlar en az 2 sene boşa rüya görmeye gerek yok degerlendiremezlerde.

Sen de Galatasaray'ın mali işler sorumlusu gibi konuşuyosun :).Evet ekonomik olarak rahat durumda değiliz ama Riva gibi bi kredimiz var elimizde.

umutofkeli Umut Öfkeli

"Sow transferi henüz netleşmedi fakat sırf bugünkü TFF & UEFA görüşmesini etkilemek için borsaya bildirim de bulundular."

bi yandan da bende böyle düşünüyorum. "Biz kendimizden eminiz" tripleri yapıyorlar diyeceğim, fakat rakam çok yüksek.

fenerin düsmeyecegini de bu ara tescillemis oldular... artik türkiyeye muz cumhuriyeti diyecegim hakediyor cunki....maymunlar tarafindan yönetiliyoruz....

(bu kadar parayi bi garanti almadan kimse vermezdi)

mali işlerini takip ediyorum tabiki gsray hissedariyim borsada... buyüden sportif a.ş ne borcu var ne alacagı var biliyorum riva arazisini satamazlar en az 2 sene boşa rüya görmeye gerek yok degerlendiremezlerde.

evet fener çok iyi çok güçlü.

Beyler konu sabitleyelim isterseniz orda tartısın

ahahaha Mevlütüde alırlarsa, bunlara -25 bile verilmez. Bakarsınız bize ceza verirler hatta

Rıdvan, Aykut ve MAA' nın görüşmesinde bence garanti aldılar düşmeyeceklerine

Nasıl bir etkilemeden bahsediyorlar anlamıyorum. Şike yapmadıklarına eminler mi demek istiyorlar anlamadım.

Reis yavuz hırsız ev sahibini bastırmaya çalışacak işte.. "Bakın transferi yapıyoruz, biliyoruz ki düşürmeyeceksiniz" tarzında.. Ama UEFA bu blöfleri yemez, kafasında ne varsa uygulamaya koyacaktır. Dün koydu bugün de koyar..

Rıdvan DİLMEN nedir abi ya, nasıl bir yorumcudur. Yorumcu falan değil abi o adam. Allah Belalarını versin hepsinin. Namussuzlar. Aziz i yalayın hepiniz emi.

Galatasaray belki son 10 yıldır ilk defa mali olarak bu kadar rahat durumda.3-5 kuruş ödeyemediğimiz için Ribery'i kaçırdığımız günleri unuttun herhalde.

Yemin ederim çok fena söveceğim, Rıdvan kim lan ? Rıdvan kim, statüsü ne de garanti alabiliyor ? Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz, inşallah UEFA 20 yıl men eder, ligden de çekiliriz, güven ortamı olmayan yerde taraftarlık kalmayacak kimse farkında değil. Fenerbahçe'yi kaybetmemek, rekabeti bitirmemek isterken, Galatasaray'ı kaybedecekler böyle giderse.

ben hala bu transferin gerçekleşmeyeceğini düşünüyorum..

Yemin ederim çok fena söveceğim, Rıdvan kim lan ? Rıdvan kim, statüsü ne de garanti alabiliyor ? Nasıl bir ülkede yaşıyoruz biz, inşallah UEFA 20 yıl men eder, ligden de çekiliriz, güven ortamı olmayan yerde taraftarlık kalmayacak kimse farkında değil. Fenerbahçe'yi kaybetmemek, rekabeti bitirmemek isterken, Galatasaray'ı kaybedecekler böyle giderse.

altına imzamı atarım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt