Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe, Moussa Sow ile Görüşmelere Başladığını KAP'a Bildirdi

Siz bari herşey normalmiş gibi yazmayın yahu.

İyi transfer olduğu doğru abi ancak illegal olaylar da var olabilir . Ben artık futbolu bulanıklaştıran bu olaylardan bahsetmek istemiyorum futbolu , futbol sahası , futbolcular ve oynanan oyun olarak değerlendirmek istiyorum .

Fenerbahçe'nin arkasında fanatik bir federasyon var, kulüpler var, en önemlisi Türkiye Devleti var (siyaset).

Juventus'un arkasında sadece İtalya federasyonu vardı ki o da tam değil.

Ve buna dayanarak da fenerbahçe transfer de yapıyor, düşmeyeceğine de emin, yüzsüzlükte de sınır tanımıyor.

arkadaşlar bazıları uefa bilmem ne yapacak demiş ama bence ne yazık ki durum hiç öyle değil.fener ilk şike olayından sonra panikle emenike,niang,lugano,santosu gönderdi.şimdi ise 13m vererek futbolcu alıyorlar.bir yerlerden mutlaka "rahat olun" mesajı aldılar.diğer bir ihtimal bonservisini kulüp dışından birinin alması.bu durumda merak ettiğim olay sow anlaşmaya "bir alt lige düşürülme durumunda bonservissiz ayrılabilme" maddesi istmez mi?süreci merak ediyorum doğrusu

beyler yelkenleri neden suya indiriyorsunuz hemen.

bir iki haftalık alper olayı önümüzdeyken hemde. tamamen psikolojik bir hamle taraftarları açısından. daha iki gün önce nobrenin kulübüyle anlaşamadılar sowu mu alacaklar.

ayrıca sezon başı murat özaydınlı ağlamıyor muydu m.aydınlara para yok zaman ver bana diye.

sow gündemiyle transfer döneminin sonuna kadar fener taraftarını oyalayacaklar.

başka açıklaması yok bunun. haa bi tane daha var. o da belki ali koç ve bir kaç yönetici cebinden havaya uçacak para harcayarak bu transferini gerçekleştirmesi. bu da az ihtimalli bir durum.

Düşürmeyeceklerini biliyordukda, olayın bukadar basit geçiştirilmesi şaka gibi. Adamlar ceza çekeceklerine durmu lehlerine çeviriyorlar. Ülke hakkındaki düşüncelerim ciddi anlamda değişmeye başladı.

MAA, bugün Uefa ile görüşecek ve bu transfer oluyor...Gerçekten zamanlaması manidar.

Fenerbahçe'nin arkasında fanatik bir federasyon var, kulüpler var, en önemlisi Türkiye Devleti var (siyaset).

Juventus'un arkasında sadece İtalya federasyonu vardı ki o da tam değil.

Ve buna dayanarak da fenerbahçe transfer de yapıyor, düşmeyeceğine de emin, yüzsüzlükte de sınır tanımıyor.

Eğer böyle bir şey olursa futbol seyretmem daha. Basketbol ve Voleybol'a devam.

Sow bitmiş,okeye dönüyor:)

Henüz Uefa ile görüşme başlamadı bile.

Uefa'nın tavrını değiştireceğini zannetmiyorum.

Uefa şike konusunda çok hassas ve gereken cevabı verecektir.

Unutmayın açıklamalarında "Bizim de kaynaklarımız var" diyorlardı.

Eğer böyle bir şey olursa futbol seyretmem daha. Basketbol ve Voleybol'a devam.

Var zaten.

Yasa şikeciler lehine değiştirildi mi, değiştirilmedi mi ?

Defalarca başbakanla görüşüldü mü, görüşülmedi mi ?

Ve bunun sonucunda mantıken ; eğer devlet işin içine girmese, TFF Uefa'ya bu kadar direnebilir miydi,direnemez miydi ?

Bugün UEFA ile görüşme yapacaklar. O yüzden hızlı olup baskı yapıyorlar. Çok küçük gibi görünsede gerçek bu. Bu transfer olmayacak.

istediklerini yapsınlar bu sene şampiyon cimbom olacak

ya arkadaşlar niye en kötüsünü getirmiyorsunuz aklınıza.mma fener için türkiyeyi bile satmış olamaz mı?herşey olup bittikten sonra uefa tüm ülkeye avrupadan men cezası verdiğinde maa çıkıp "bize söz vermişlerdi,bu durumda istifa ediyorum" deyip gidebilir.olan galatasaraya olur bu durumda.aslı ben bundan korkuyorum.yani siz uefanın gerekli cezayı vereceğini söylüyorsunuz ama uefa tüm türkiyeye de ceza verebilir.zira siz bütün kulüpler,başbakanınız dahil bunu kabul ettiniz diyebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt