Haber - Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti

Hayırsız olsun.

Ben videolarını izledim bize gelmesini istemedim videolar tabiki ölçü değildir fakat mali tablo ortada.
genç alırsakta böyle bir yıllık vermeyelim ki adam 24 yaşında bide yani benim eleştireceğim bir transfer olacaktı yapsak.
Madem 10-15 arası bonservis vereceğiz yıllığı 1milyondan fazla olmasın o bizi basamak bizde onu gelir kapısı olarak görelim.

Kesin aldilarmi acaba ozaman erden başkanı tebrik etmek lazım dün bence bilerek zikretti ismini bu malların ağlayacağni.biliyordu zahada da böyle yapıp fiyat yükseltmek lazim

o kadara okuturlarsa büyük başarı olur zaten.Bu adamın parlaması için makine gibi sistemin olacak ki bu adam öne çıksın yoksa zaten kiralanarak geçer bütün hayatı.Mesela bir Zielinski olamaz hiçbir zaman , o potansiyeli olmayan oyuncuya da 15m bağlamak anca bu akılsız camiaya yakışır valla.
zaci italyadan 5 sene önce aldılar.bence o da dedigin tarife uyuyodu,24 yasında aldılar onuda.4 sezon ortada yoktu.adam gecen sezon iyi oynadı,bu sene de yedek kaldı.

oyuncu alıyolar ama sistemleri ne olacak,ya da onu oynatacak bi hoca ve sistem var mı.hep bos hikayeler fbdeki

Üst Alt