Haber - Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe, Sebastian Szymanski'yi 15 Milyon Euro'ya Transfer Etti

zaci italyadan 5 sene önce aldılar.bence o da dedigin tarife uyuyodu,24 yasında aldılar onuda.4 sezon ortada yoktu.adam gecen sezon iyi oynadı,bu sene de yedek kaldı.

oyuncu alıyolar ama sistemleri ne olacak,ya da onu oynatacak bi hoca ve sistem var mı.hep bos hikayeler fbdeki
Bu adam da zaten Zajc'dan çok az daha iyidir o kadar , benzer tipte oyuncular.Bunun oyun zekası daha iyi ama zajc gibi sutorlugu yok.Zajcdan biraz daha iyi adama 15 vermek enayilik yani bence.Brezilyadan 15e adam alsan zaten hem piyasası hem tekniği daha iyi olur

Fb Djiku diye bi topçu alıyormuş.

Via E.Süzgün
O da vasat alti bir stoper klasik siyahi , hızlı ama pozisyon bilgisi yok.Tabi dijuku biraz daha dengeli bir adam ama onun da fundementali çok bozuk.Is yapmaz pek umarım fazla para verilir.Valla şu fenerin ilgilendiği, aldığı adamları görünce keyfim yerine geliyor.Hep çöp peşindeler

Bu adam da zaten Zajc'dan çok az daha iyidir o kadar , benzer tipte oyuncular.Bunun oyun zekası daha iyi ama zajc gibi sutorlugu yok.Zajcdan biraz daha iyi adama 15 vermek enayilik yani bence.Brezilyadan 15e adam alsan zaten hem piyasası hem tekniği daha iyi olur
bu syzmanskininde sol ayagı cok iyi anladıgım,baska da bişey görmedim.oyun zekası iyi olabilir,alırlarsa daha net konusuruz oynadıkca.onun dısında haklısın.fbli taraftarlar transfer delisi oldugu için kim alınsa basklarının övgüsü,sövgüsü yeterli onlar için. zakharyan,rieder ve baturinayı çok önemsiyorum ben içlerinden birini alırsak

Fb ve transfer söz konusu ise hiçbir rakam imkansız değildir.

8 bonservis 2m yıllık ''açıklarlar'' görürüz :) da çok önemi yok oynatmadıkları topçuyu bile rakip transfer rekoru ile satıyorlar.

yani bir şey değişmiyor 15e alsalar 45 e satarlar nasıl olsa :)

Üst Alt