Fenerbahçe Takım Otobüsüne Silahlı Saldırı! - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Takım Otobüsüne Silahlı Saldırı!

eğri oturup doğru konuşmak lazım.

Bu gece haber manşetleri ;

"Fenerbahçe takım otobüsü viydadükten denize uçtu , silahlı saldırı olabileceği araştırlıyor."

diye olsaydı ne yapardık diye.

olayın ciddiyeti burda aslında..

taş bile olsa , yöneticiler provakasyon da yapsa bu şiddet hayra alamet değildir.

sakin davranı ikili tartışmaların içerisine çekilmemek lazım , ben bu hatayı yaptım , şimdi doğru olmadığını gördüm.

Versen de görüntüleri bunlar yine böyle yapıyor Gökhan.

Eskiden yayınlanıyordu görüntüler ama Çakar, Sinan yine böyleydi. Ben dahil hepimiz bu adamları izleyerek prim verdiriyoruz reytingler ile.

Tabi bu bozukluğun, kokuşmuşluğun sadece bir ayağı. 1000 lerce sebep var şu halde olmamızda. Yazmaya kalksak gün ve satır yetmez içimizi dökmeye.

Son olarak en ufak konu da bile bilgi kirliliği yaşanıyorsa BU BİLE ÇIKAR GRUPLARININ AĞZININ İÇİNE BAKIP DOĞRUYU NASIL EĞİP BÜKSEK DİYE BAKMA DERDİNE DÜŞMÜŞ DALKAVUKLAR YÜZÜNDENDİR.

Gerçeği el birliği ile mezara gömmeye çalışıyorlar. Ama elbette ortaya çıkar bunlar.

Orası öyle tabi. Ama o dönem şov olayı, yönlendirme bu kadar değildi. Pozisyonları tartışırken zaten 2 saat geçiyordu. Sonra 30 dk falan şov oluyordu.

Şimdi program 3 saat. Şov en az 2 saat :) Kalan 1 saat de milleti yönlendirme çabası falan.

Bu ülkede her şeyde olduğu gibi futboldaki bu cinnet halini de radikal bir karar temizler. Ne olur bilmiyorum ama seçenekler arasında da sezonun burada noktalanması ve oynanmamış sayılması da var.

Komple temizlemezlerse hiç bir sorun çözülmez
bugün bunu yapanları hapse atarsın yarın başkası yapar.

aziz mahmut emre volkan gibileri beyaz tvdeki şarlatanlar gibilerini komple temizleyeceksin
hacıosmanoğlu gibilerini varsa bizim kulüptekilerini temizleyeceksin

yoksa kına kına bir yere varamayız.

bunun yapılacağı yok ama insan istiyor işte.

İşin en garip yanı 6222 çıkmadan önce olmayan şeyler o kanun çıktıktan sonra olmaya başladı.

Elinde kanun olsa ne olur; Sen o kanunu kullanamadıktan sonra. Ya da o kanunu asıl suçlulara değil masumlara karşı kullanmaya çalıştıktan sonra.

MADDE 1 – (1) Bu Kanunun amacı; müsabaka öncesinde, esnasında veyasonrasında spor alanları ile bunların çevresinde, taraftarların sürekli veya geçici olarakgruplar halinde bulundukları yerlerde veya müsabakanın yapılacağı yere gidiş ve gelişgüzergâhlarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesidir.

Şiddete neden olabilecek açıklamalar

MADDE 22 –
(1) Sporda şiddeti teşvik edecek şekilde basın ve yayın yoluylaaçıklamada bulunan kişilere, fiilleri suç oluşturmadığı takdirde, beşbin Türk Lirasındanellibin Türk Lirasına kadar idari para cezası verilir.
(2) Birinci fıkra kapsamına giren fiillerin spor kulübü veya federasyon yöneticileritarafından işlenmesi halinde, birinci fıkra hükmüne göre verilecek ceza beş katına kadarartırılır.
(3) Birinci fıkra kapsamına giren fiilleri işleyen kişiler, ayrıca idari tedbir olarakspor müsabakalarını seyirden yasaklanır. Bu yasak, kararın verildiği tarihten itibaren üçay süreyle uygulanır. Koruma tedbiri olarak yasak kararının uygulanmasına ilişkin esasve usuller, bu tedbir bakımından da uygulanır. Ancak 18 inci maddenin sekizinci fıkrasıhükmü bu kişiler bakımından uygulanmaz.
(4) Birinci fıkra kapsamına giren fiillerin, haber verme ve eleştiri hakkının sınırlarıaşılarak yayımlanması halinde, ilgili basın ve yayın organının işleticisi olan gerçek veyatüzel kişiye, yüzbin Türk Lirasından beşyüzbin Türk Lirasına kadar idari para cezasıverilir. Birinci fıkra kapsamına giren fiillerin tekrar tekrar yayımlanması halinde, haberverme hakkının sınırları aşılmış kabul edilir.

harbiden zamanında showtv saatlerce ermanı izlerdik penaltı mı kırmızı kart mı top çizgiyi geçti mi ?

hatta tuvalet kağıdıyla saha çizgisi çizip topun geçip geçmediğini anlamaya çalışırlardı

sonra şike oldu tamamen futboldan uzklaştık

şimdiki olayda bir milat oldu taş mı kurşun mu?
Bundan sonra artık biksi mi keleş mi diye tartışırız.

Ligden ziyade ülkeyi 4-5 seneliğine dondursak fena olmaz... Biraz klasik olacak ama bu işin sonu iyi değil, kimse sağlıklı düşünemiyor.

Neredeyse bütün yorumları okudum da üzüldüm açıkçası, tamam rakibimizdir, sevmeyiz etmeyiz ama bir yere kadar... Özellikle şoför'e vurgu yapanları da anlayabilmiş değilim, Aziz Yıldırım veya Emre b. vurulsa(Allah korusun) umursamayacak mıyız ? Hatta daha da ileriye gidip iyi olmuş mu diyeceğiz ? Kusura bakmayında şirazeniz kaymış...

"Fenerbahçe takım otobüsü viydadükten denize uçtu , silahlı saldırı olabileceği araştırlıyor."

taş bile olsa , yöneticiler provakasyon da yapsa bu şiddet hayra alamet değildir.

sakin davranı ikili tartışmaların içerisine çekilmemek lazım , ben bu hatayı yaptım , şimdi doğru olmadığını gördüm.

yok ya ben trolüm kuşum
ilk sayfalardaki terör hayranlarınadır bu sözüm

Radikal kararlar alacaklarini hic sanmiyorum, ancak goz boyama seyler olur. Paradan daha degerli ne var ki bunlar icin?

Versen de görüntüleri bunlar yine böyle yapıyor Gökhan.

Eskiden yayınlanıyordu görüntüler ama Çakar, Sinan yine böyleydi. Ben dahil hepimiz bu adamları izleyerek prim verdiriyoruz reytingler ile.

Tabi bu bozukluğun, kokuşmuşluğun sadece bir ayağı. 1000 lerce sebep var şu halde olmamızda. Yazmaya kalksak gün ve satır yetmez içimizi dökmeye.

Son olarak en ufak konu da bile bilgi kirliliği yaşanıyorsa BU BİLE ÇIKAR GRUPLARININ AĞZININ İÇİNE BAKIP DOĞRUYU NASIL EĞİP BÜKSEK DİYE BAKMA DERDİNE DÜŞMÜŞ DALKAVUKLAR YÜZÜNDENDİR.

Gerçeği el birliği ile mezara gömmeye çalışıyorlar. Ama elbette ortaya çıkar bunlar.

Asil sorun bence egitimsizlik ve Insanlarin Zeka seviyeleri yeterince gelismemis olmasidir. Bu sadecede Türk insanlarimiz ile ilgili de degil.
Dünyanin her yerinde Zekalari mat olan insanlar var, x ülkede daha cokdur diger Y ülkeye göre. Kimse alinmasin bu arada :D

Ligden ziyade ülkeyi 4-5 seneliğine dondursak fena olmaz... Biraz klasik olacak ama bu işin sonu iyi değil, kimse sağlıklı düşünemiyor.

Neredeyse bütün yorumları okudum da üzüldüm açıkçası, tamam rakibimizdir, sevmeyiz etmeyiz ama bir yere kadar... Özellikle şoför'e vurgu yapanları da anlayabilmiş değilim, Aziz Yıldırım veya Emre b. vurulsa(Allah korusun) umursamayacak mıyız ? Hatta daha da ileriye gidip iyi olmuş mu diyeceğiz ? Kusura bakmayında şirazeniz kaymış...
Azize emreye yapılsa yine üzülür insan ama birde olayın sebebinin bu adamlar olduğu göz ardı ediliyor.
bu adamların yaptıkları yanlışları bu yanlış olay örtmemeli.

doğru söylüyorsun bende bir an kendimi kaybettim ama insan karşısında mahmut usluyu görünce ne yapabilir ki?

ne sağduyu kalıyor ne vicdan

İnanılmaz gerçekten tamam saha içi farklı vs. ama bu insanların hepsi baba abi kardeş evlat. Şöföre ateş açılması taş atılması ne derseniz deyin bu bir toplu katliam girişimidir. Futbol falan boşverin o otobüs ya denize uçsaydı ya uçsaydı. Hala şike vs. konuşanlar var. Tamam bende biliyorum şike cezasız kaldı yapanın yanına kar kaldı lanet olsun yapanada yaptıranı kollayanada bu durumda bile şikenin arkasına sığınanada ama şikenin cezası da İDAM değil kardeşim.!!

Abi sistemi, yöneteni, siyaseti filan eleştiriyoruz da toplum olarak zaten bunu hakdiyormuşuz biz. Resmen katliamı destekleyenler var internetin her köşesinde. Öyle az sayıda da değiller.

Başkanı rakiplerle arası iyi diye eleştirenler vardı Kongre'de filan. Onunla tatmin olan taraftarlar var. Mahmut Uslu rakiplere hakaret edince orgazm olan Fenerliler var. Topluca utanmamız lazım.

Moderatör Notu: Sahte twitter adreslerinin ortamı trollemelerine izin vermeyin. Şu olaydan mizah çıkartılamaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt