Fenerbahçe Takım Otobüsüne Silahlı Saldırı! - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Takım Otobüsüne Silahlı Saldırı!

Olayı basitleştirmeyelim yalnız. Yani sonuçta ortada üzücü bir durum ve çok şükür ki olmayan muhtemel bir çok büyük trajedi var.Eğer o araç (Allah korusun) viyadükten uçsaydı... :(
Ancak tartışılması gereken bana göre bu tür adli vakalarda kalkıp Maratonda Mustafa Denizli, Tümer ve Şansal Büyüka'nın "Mermi mi Taş mı " veya "Acaba nereden atıldı" tartışması yapmasıydı.
Hele Mustafa Denizli'nin ahkamvari söylemlerine sinir olup kapattım az önce...

Ben son olarak terör eylemi olabileceğinin gözardı edilmemesi gerektiğini tekrarlamak istiyorum.

Hastaneden açıklama: "Muayenesi tamamen normal. Vücudunda travma izi yok. Yüzünün sol tarafında kurşun giriş yeri var."

Olayı basitleştirmeyelim yalnız. Yani sonuçta ortada üzücü bir durum ve çok şükür ki olmayan muhtemel bir çok büyük trajedi var.Eğer o araç (Allah korusun) viyadükten uçsaydı... :(
Ancak tartışılması gereken bana göre bu tür adli vakalarda kalkıp Maratonda Mustafa Denizli, Tümer ve Şansal Büyüka'nın "Mermi mi Taş mı " veya "Acaba nereden atıldı" tartışması yapmasıydı.
Hele Mustafa Denizli'nin ahkamvari söylemlerine sinir olup kapattım az önce...

Ben son olarak terör eylemi olabileceğinin gözardı edilmemesi gerektiğini tekrarlamak istiyorum.

Mustafa Denizli ne dedi?

Türkiyenin Utancı Trabzon Taraftarı mı bilemedim.
BAhCb3tCIAICIsk.jpg

Olayı kimse tasvip etmiyor. Sporda inanılmaz bir şiddet var
bu şiddetin sebepleri var

hatırlayın geçen yılki basket rezaletlerini kadın takımımız olsun erkek takımımız olsun

kimse ölmemiş çok şükür emre olsun mahmut olsun kimsenin ölmesini istemeyiz.

ama bu olayda fenerliler masum saldırganlar suçlu demekle bir yere varılamaz.

psikopatın biri çekmiş ateş etmiş ama onu bu duruma sokanlara da gereken cezalar verilmeli
ortamı geren adamlar hala tvlere çıkıp ortamı gerenler utansın diyebilecek yüzü bulabiliyor

neden çünkü bu adamları hala konuşturuyorlar hala bizde bir şekilde şiddet isteyen bu adamların ekmeğine yağ sürüyoruz.

bu ne ya bir tasli saldiri bir kursun diyorlar...

böyle sacma sapan bir ülke olabilir mi...

"İş ehli olmayana tevdi edildiği zaman, kıyameti bekle." (Hz. Muhammed)

fenev yine tüm ülkeyi dünyaya rezil etti

sike, irkcilik, silahli saldiri, futbolcuyu sopayla dövdürme...

her pisligin icinde bunlar var yahu

Türkiyenin Utancı Trabzon Taraftarı mı bilemedim.
BAhCb3tCIAICIsk.jpg

Şiddet şiddet doğurur doğru ama hiçbir şiddet olayı sonrasindan gelenleri haklı yapmaz. Insan mantıklı bir yaratık olduğu için bunu bilir, kan davasıdır bunun tersi zaten. Oldu ama neden oldu demek 1000 yil geride kalması gereken bir düsunce tarzi.

Arkadaşların sahip oldugu uslu fb tv ve maratondaki ahkam kesme olaylarina hassasiyeti normal... ama sonucta bir saldiri var ve bunu hoş görmemek ilk tepki olmalidir bence.

Son düzenleme:
Türkiye'de kim ne derse desin son yıllarda bir güvensizlik ortamı var.

Ancak bu ortamın düzelmesinden ziyade (eğer işine gelir şeyler olursa) bu ortamın sona ermemesini isteyen ve destekleyen camialara karşı yaptırımın olmaması da ayrı bir trajedi...
Spor bir zevktir, bir tattır, bir güzelliktir.

Ama dün polis arabalarının yakılmasına suskun kalanlar bugün bu olayları kınayanları bile taciz ediyor. Ya da onlara kınamak yetmiyor.

Bu arada bu hafta kronolojisi de cidden ilginç hatta trajik... Kara bulutların üzerimizden bir an önce gitmesi dileğiyle...

yabancı basın saydırıyor.

türkiyede terör futbola karıştı gibisinden

tam yabancı sınırlaması kalmışken fiyatlar tavan yapar artık

katardan beter olacağız herhalde

Sadece şoför kardeşimize üzüldüğüm olay.Emekçi bir adam evine fazladan 3-5kuruş götürme derdinde belki.olan da hep mazluma garibana oluyor ya neyse

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt