Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim'' - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Taraftarından Galatasaray'a: ''Derbiyi birlikte izleyelim''

Stat dişinda el ele kol kola gezilebilir onu anlarimda tribünde olmaz o iş. Fener bir gol atsa orda bir fenerli sevinse veya bizim oyuncumuza sövse 3. dünya savaşi çikar. Olmaz demeyin. Bu ülkede herşey olur.

Velev ki fırsatçılık ne olacak? 52000 kişilik stada 1000 fenerli gelince mi maçın skoru değişecek? Derhal kabul edilmeli ve rekabet artık sadece sportif seviyeye indirilmeli.

Dün ölenlere hangi takımlısın, 12 numaraya veya gscye üyemizin diye soruldu mu?

bunu neden biz yapıyoruz ki ? futbolda kin ve nefretin bu boyutlara gelmesinin nedeni Aziz yıldırım denen ruh hastası... bunu hepimizi biliyoruz.. bu yüzden kendileri gelip özür dilemeden biz nıye adım atıyoruz ?

profesyonellik nedeniyle aptalligin otesi bir durum olur. her ne kadar 50000 kisi beraber mac izlesede.. sahada her hangi bir olay veya tribundeki her hangi bir olayda basimizin tepesine cikarlar.

ne zaman derbi bizim sahamızda olsa bi merhum sebebi ile dost olalım sloganları az duymadık .... çok mu zaman geçti OZHAN CANAYDIN ın vefatı sonrası OZHAN Başkan rakibi alkışlayalım isterdi vs vs diye muhabbetlerin döndüğü ? fenerin bi şampiyonluğu sonrasımıydı gene yoksa sadece sahaya çıkarken mi alkışlamamız soz konusu idi öyle bi muhabbet vardı ... hatırlayan vardır ... bu dostluk hep maç sami yende ise söz konusu olur oldu bitti

Ya zaten şampiyon olamayacağız ne fırsatçılığı

Geçmişte ki hakaretleri ya da ithamları da dile getirmek saçma

Her taraftar grubu birbirlerine neler neler diyor

Hayat futboldan ibaret değil ya yapılsa ne olur

Bu tarz şeyler çok daha önce yapılmalıydı hatta

Ulan salak gibi millet birbirini öldürüyor bu takımlar için

Benim annem fenerli ne yapayım onu mu öldüreyim

Düşmanlıkları bitirmek için anca böyle acılar yaşayınca akıllanıyor insanlarımız

Ama ben yinede stadta olmasını istemiyorum

İlla kendini bilmez tipler çıkar ve büyük sorunlar çıkabilir

Ama taraftar grupları başka bir şey düzenleyebilirler.
O şekilde daha faydalı olabilir sanki

Bu kampanyayı başlatan 12 numara daha bir kaç ay evvel bize "PKK" yakıştırması yapmıyor muydu? Ayıp ayıp. Her gün insanlara rekabeti körükleyen insanlar bugün dostluk mesajı veriyor.

Fenerist-12Numara gibi hesaplar ve onun gibi düşünen insanlar yok olsun bu olaydan çok daha etkili olur. Mayıs ayındaki TR Kupası finali eğer FB-GS arasında oynanırsa bugün unutulur yine Antalya'da kavga olur. Bunu baş sorumlusu da; 12Numara gibi hesaplar olur.

O yüzden böyle gereksiz romantizmlere karşıyım. Diğer derbiler nasılsa bu haftada öyle oynansın yeter ki sokaklara taşacak olaylar olmasın. Gelsin ne fark eder ki? Diyenler var.

Daha deplasman yasaklarının olduğu çağdışı ortamda siz böyle birşeyin olumlu biteceğini düşünüyor musunuz?

Fırsatçı Fenerliler, aradan çıkan yardakçılar.

Yok kardeş, istemiyorum senin taraftarınla birlik olmayı.
Şikeyi Cemaat yaptı diyeceksin, diğer yandan ayakkabı kutuları, 17 Aralık, gemiciklerde otomatiktan cemaatin eseri diyeceksin.
Üzerine birde Atatürkçüyüm diyeceksin.

Dini kullanan AKP zihniyetinden nefret ediyorum ama adamların amacı belli net.
Bunların ne bok oldukları belli değil.

Bu fenerlilerin Atatürkçülüğü arabalarının arka camına astıkları Atatürk stickerları kadar.
Almim sizin dostluğunuzu ben.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hersey bi yana biz ve fener istesek bile olay 3. takımları etkilerken zaten olamaz ! bjk çıkıp dese benim rakibim en zor deplasmanını taraftar baskısı olmadan oynuyor belki ben son haftadan once galatasaray deplasmanına giderken galatasarın avrupaya gitmesi bu maçın galibiyetine bağlı olacak olsa ... gene % 50 taraftar bjk a verecekmisiniz ? ne diyecez ? açık ara fener lehine şike olmayacak mı ?

ne zaman derbi bizim sahamızda olsa bi merhum sebebi ile dost olalım sloganları az duymadık .... çok mu zaman geçti OZHAN CANAYDIN ın vefatı sonrası OZHAN Başkan rakibi alkışlayalım isterdi vs vs diye muhabbetlerin döndüğü ? fenerin bi şampiyonluğu sonrasımıydı gene yoksa sadece sahaya çıkarken mi alkışlamamız soz konusu idi öyle bi muhabbet vardı ... hatırlayan vardır ... bu dostluk hep maç sami yende ise söz konusu olur oldu bitti
Aynen.
Canaydin öldükten hemen sonra sami yendeki derbide biz dostuz,kardesiz nidalariyla geldiler maci kazandiktan sonrada saha icinde Galatasarayi asagilayip küfür edenler yine bu serefsizlerdi,oh ne ala memleket be.
ayrica ayinin kiciyla top tutmasi da bu " dostluk " derbisi dedikleri ayni mactaydi.
hem Canaydina saygi durusu yap hemde ayni macta kicinla top tut,iste bunlarin dostluk ve saygi anlayisi budur.
hem diyelim arenaya geldiler ve allah korusun maci kazandilar.arenanin ortasinda futbolcular toplanip küfür etmeyeceklerine ,hatta bayrak bile dikmeye kalmayacaklarina gercekten inaniyormusunuz?

Arkadaşlar hersey bi yana biz ve fener istesek bile olay 3. takımları etkilerken zaten olamaz ! bjk çıkıp dese benim rakibim en zor deplasmanını taraftar baskısı olmadan oynuyor belki ben son haftadan once galatasaray deplasmanına giderken galatasarın avrupaya gitmesi bu maçın galibiyetine bağlı olacak olsa ... gene % 50 taraftar bjk a verecekmisiniz ? ne diyecez ? açık ara fener lehine şike olmayacak mı ?

Böyle bir durumda ağlak beşiktaşlıların bile buna tepki vereceğini sanmıyorum. Zaten bu iş olmaz çünkü birçok renktaşında dediği gibi o maçta eğer fener öne geçerse o gelen bir avuç fenerliyide keserler orda. Zaten şu başlık altında bile görüyoruz fanatiklikten gözü kör olmuş nefret dolu tipleri stadtada bu tarz insanlar mutlaka olacaktır.

kandan puan devşirmeye çalışmak da anca bu şeref yoksunu camiaya yakışırdı.. tebrik ediyorum kendilerini..

kodumun angutları, adam olmanız için illa başkentin göbeğinde 30 kişinin ölmesi mi lazım?

kadıköy'deki kritik bir maçtan önce getirin bu isteği, canımızı yiyin.. samimiyetinize inanalım.. istediğiniz zaman adam olmaya karar verebilirsiniz.. illa insanlarımızın bombalanmasına gerek yok..

Ben olumlu bakiyorum . Deneme amacli olabilir. Bir limit konup 2000 fenerbahce taraftari alinabilir mesela. Tabii seneye kadikoydede beraber izlemek sartiyla.

Puan için değil, ne zaman derlerse desinler aynı tepkiyi verecektiniz belli ki. Başlarım Fenerine Cimbomuna böyle durumda. Keşke bizim taraftar grupları da karşılık verseler buna. Formalarını giyip ayrı tribünde de değil bizimkilerin arasında izleseler keşke.

Üst Alt