Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları! Sizce Kim Şampiyon Olur? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın Kalan Maçları! Sizce Kim Şampiyon Olur?

fenerin geri kalan maclari besiktasa göre daha kolay ama besiktasin da puan avantaji var . fener trabzona takilirsa besiktas sampiyon olur

trabzon fener ve basaksehir fener maclari asla kolay gecmez. galatasaray macinda da 1.7 oranlar, fener fark atarlar konusuldu , kac mactir kalesi gol gecen hanina donen takimimiza gol dahi atamadilar ...

5 puan ciddi fark , 2 beraberlik kontenjani demek

Beşiktaş son maçı Konyayla dışarıda oynuyor. Deplasmanda diye belirtmemişsiniz bilginiz olsun

O maçı Beşiktaş büyük ihtimal kendi evinde oynar. Geçenlerde bir programda çıkmıştı konuşmuştu Konya başkanı Beşiktaş şampiyonluğu garantiler ise bu tarz bir teklifi olumlu karşılarız demişti. Bana göre Beşiktaş o maça şampiyon çıkar.

Fener bitti artık.Psikolojik olarakta şampiyonluga olan inançları sıfır şuan.Tahminim fenerin, ts maçında fark 7 yada 8 e çıkar.O hafta biter iş.Kargaların sivas ve akhisara takılacagını düşünmüyorum.

Fenerin fisini evlat emre b. cekecek , gecen sene basaksehir fb macinda sampiyon olmustuk , bu sene de basaksehir fb macinda bjk garantilerse guzel olur , o hafta bjk bizle oynuyor , kupa maclari acisindan bazi oyunculari dinlendirmemiz surpriz olmaz

O maçı Beşiktaş büyük ihtimal kendi evinde oynar. Geçenlerde bir programda çıkmıştı konuşmuştu Konya başkanı Beşiktaş şampiyonluğu garantiler ise bu tarz bir teklifi olumlu karşılarız demişti. Bana göre Beşiktaş o maça şampiyon çıkar.

Olur mu öyle saçma şey konya 2.lik için yarış halinde koskoca başkana bak sen :)

Bjk'nin fikstür avantajı var bu çok net lakin bunu kullanabilirler mi bilemiyorum. Bir aptallık yapmazlar umarım. Son oynadıkları kasımpaşa ve bursa maçlarında bir aptallık yapabilme sinyallerini vermişlerdi. Umarım önlemlerini alırlar da şu yıkılmayan son kale, cumhuriyetin bekçisi aziz vs... romantizmlerini yaşamayız :D Ben tinerci romantizmine razıyım.

Bjk puan kaybetsin zaten.Arena'ya sampiyon falan gelirlerse o zirtolar hic cekilmez.Fb 1 fire daha verecek relax

Şu ligde son haftaları kimse bizim kadar iyi oynayamıyor, iki şikeci camia da birbirinden ezik bu konuda.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Şenol Güneş ve bu fikstür varken bjk şampiyon olur diyemem.
Avantajlı bjk diyelim bari. Konya olsaydı ciddiden gerçekten. bjk en az fener kadar şerefsiz ve antipatik bir camia.

fb Türkiye kupasını bile alamayacak. onu da ellerinden bizimkiler şansa mansa alsa süper olur aslında ama konya bırakmaz işte

Üst Alt