Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fenerbahçe Yönetimi Basın Toplantısı Yaptı

Beni yaran durum şu oldu;

Aziz Yıldırım, Belediye başkanları spora ait olmamalıdır gibilerinden birşey dedi. En ön sırada da Kadıköy Belediye Başkanı oturuyor

ahaha :D :D

Beni yaran durum şu oldu;

Aziz Yıldırım, Belediye başkanları spora ait olmamalıdır gibilerinden birşey dedi. En ön sırada da Kadıköy Belediye Başkanı oturuyor

ahaha :D :D

"Türkiye'de tek büyük var. o da fenerbahçe'dir. fenerbahçe Türkiye'de tek büyüktür. diğerleri de bizi örnek alarak yanımıza gelmeye çalışmalıdır."

Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü g.. büyüklüktür işte, adı konamaz"

Bu arada bursadan gol haberi mi var?

1hf982.jpg

haha çok güldüm tek büyüklermiş acaba kıssası ne başarıları ne avrupadan kupamı getirmişler.sadece futbolda değil bayan baskette ve tekerlekli sandalyede getirdik biz bu kupaları yada türkiye kupasını 28 yıl alamamak mı büyüklük buarada lig kupasıda 4.yaşına girdi kimbilir onuda beklerler belki 28 sene.elimizde tüm bu veriler varken adam çıkmış tek büyük biziz diyo:D:D....bu adama artık kızmıyorum aksine sempatik geliyor hatta bana beyaz'ı anımsatıyor şakacı...

büyüklük para ile olmaz dansöz aziz

büyüklük icaat ile kupayla olur basariyla olur

bos laflarla olmaz milleti kandirmakla olmaz yanlis anonsla olmaz

ama nede olsa sana kanacak en az 10 million angut fbli var allah mesut etsin

bizde size daha cok güleriz

Birde bizi Örnek alsınlar demiyormu :D Napalım sizi örnek alıpta olmayan Şampiyonluğumu kutluyalım yoksam yıllardır kupa hasretimi çekelim :D

uefa da final oynadığımız maçta büytün Türkiye Beşiktaşlısı,Bursalısı,İzmirlisi bizim yenmemiz için dua ediyordu ve maç sonunda bizimle beraber sokaklara dökülmüştü,biz başarımızı bütün Türkiyeyle paylaşmış ve mağrur davranmamıştık herkesin sempatisini kazanmıştık.Ve herkes bizimle beraber o gururu tatmıştı,içlerinden aziz yıldıvım ve aynı zihniyeti paylaşanlar ise tesadüf demişlerdi.Büyüklük işte budur.Ha çirkeflik ve pislik atma konusunda büyüksün zarten bunu kimse tartışmıyor,Ondan dolayı sevilmiyor ,ne taraftarın nede yönetimin.

Bi ara salondakiler alkış tuttu çok sevindiler noldu ben görmedim orayı Bursadan Gol haberimi geldi 2-2mi 2-2mi oldu :asd:

Allah akıl fikir versin ne diyelim.Sadece GS yi yenmekle büyük kulüp olunuyorsa,Bjk da sizden büyük ozaman.Her sene acı acı geçiriyolar.Bu kadar mal kulüp olamaz.Allah cezanızı veriyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt