Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, Volkan Demirel ve 11 Futbolcu Gönderiliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu, Volkan Demirel ve 11 Futbolcu Gönderiliyor

Birazdan yalanlama haberi gelir.

"Kulübümüz denen b.k çukuru, yalvar yakar 29. şampiyonluğa süründüğümüz şu günlerde belli başlı medya gruplarından sistematik ve mantık dışı saldırılar altındadır. Ulu önderimiz A.K.O.Ç. ve kulübümüzün neden sembolü olduğu bilinmeyen Emre B. ile kutsal yürüyüşünden uzak tutulamayacaktır."

Sene başı yazılanlara göre çok iyi kadroları ve çok iyi hocaları vardı. Nasıl bu duruma geldiler anlamıyorum.
Başlarında da çok büyük bir Başkan var.
Şaşmamak elde değil. Transferleri, her hareketleri doğruydu oysaki.
Bazen olmayınca olmuyor işte.

Caner ve Gökhan gitmezse eğer bu kuşlar daha çok hocayı halıya sarıp postalar.

Umarım iyice uyanmazlar da sistem hocası filan getirmezler.

Son düzenleme:
Caner ve Gökhan gitmezse eğer bu kuşlar daha çok hocayı halıya sarıp postalar.

Umarım iyice uyanmazlar da sistem hocadır filan getirmezler.
Bence alakası yok. Şenol gayet de adam etti ikisini de ve şampiyon da oldular. Erol ve Emre tabii ki de o adamlara laf geçiremez ama Şenol tarzı kurt hocalara çükleri kalkmıyor. Bunu gördük geçtiğimiz senelerde. Yani yabancı alacaklarsa bile tecrübeli yabancı almalılar Nagelsmann tarzı genç yabancı değil çünkü yine öttürürler bu papazlar dediğin gibi.

Bence alakası yok. Şenol gayet de adam etti ikisini de ve şampiyon da oldular. Erol ve Emre tabii ki de o adamlara laf geçiremez ama Şenol tarzı kurt hocalara çükleri kalkmıyor. Bunu gördük geçtiğimiz senelerde.
Neden son iki sene Şenol bey bu ikisini adam edemedi o zaman?
Avrupa'da bu iki yeteneksiz ve fitneci yüzünden kanatları otoban oldu.
İlk 2 sene camia'ya yeni girdikleri için ve takimdat fazla general olması sebebiyle sesleri pek çıkmadı sonra yine sıvamaya başladılar

Daha 2 hafta önce Şenor bu gevşek sarı kafa yüzünden 2 gol yiyip köy takımına puan bıraktı.

Neden son iki sene Şenol bey bu ikisini adam edemedi o zaman?
Avrupa'da bu iki yeteneksiz ve fitneci yüzünden kanatları otoban oldu.
İlk 2 sene camia'ya yeni girdikleri için ve takimdat fazla general olması sebebiyle sesleri pek çıkmadı sonra yine sıvamaya başladılar

Daha 2 hafta önce Şenor bu gevşek sarı kafa yüzünden 2 gol yiyip köy takımına puan bıraktı.
Fatih Terim'in olduğu yerde Şenol'un borusu ötmez de ondan.

Ayrıca ben kişilik ve disiplin olarak söylüyorum sen performans olarak söylüyorsun. Ben hoca yemekten bahsediyorum, huzursuzluk çıkarmaktan bahsediyorum.

Fatih Terim'in olduğu yerde Şenol'un borusu ötmez de ondan.

Ayrıca ben kişilik ve disiplin olarak söylüyorum sen performans olarak söylüyorsun. Ben hoca yemekten bahsediyorum, huzursuzluk çıkarmaktan bahsediyorum.
Bende onu diyorum Renktaş.
Ne var ne yok herkesi yer bunlar
Bunların olduğu yer iflah olmaz ki zaten olmuyorda.

Zamanında koca kafayla bir olup prim ayağına bizim elemanı da yediler

Üst Alt