Haber - Fenerbahçe’den Yasak Açıklaması: “Bu karar kabul edilemez” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fenerbahçe’den Yasak Açıklaması: “Bu karar kabul edilemez”

Kim ne derse desin. Bugün Fenerbahçe'ye yapılır, yarın bize, öbür gün Beşiktaş'a, başka gün başkasına. Bu işin sonu gelmez.

Saçma sapan bir karar var ortada ve Fenerbahçe sonuna kadar haklı. Haksız oldukları zaman haksız dediğimiz gibi, haklı oldukları zaman da haklı demezsek, kimseye adaletten söz etme şansımız kalmaz.

Adamlar haklı
Önce kulüpler kendilerini savunsunlar. Kaç tanesi dik durdu dünde bugün ben herhangi bir kulüp için durayım?

Bugün onlara yarın bize.

Sporun ana unsuru futbolcular ve seyirciler.

Ne olursa olsun, sahada sporcu ve tribünde seyirci sağlığını etkileyen holiganizm olmadıkça taraftar olmalı.

Eleştiri yapıldı diye seyircisiz oynatamazsın.

Önce kulüpler kendilerini savunsunlar. Kaç tanesi dik durdu dünde bugün ben herhangi bir kulüp için durayım?
Hiçbiri dik durmadı. Dik durmazsan daha da ezerler elbet. Ama benim kastım, haksızlığa haksızlık diyebilme gerekliliği. Bugün Fenerbahçe'ye yapılan yarın bize yapılabilir. Yapılmayacağını kim söyleyebilir ki?

Hiçbiri dik durmadı. Dik durmazsan daha da ezerler elbet. Ama benim kastım, haksızlığa haksızlık diyebilme gerekliliği. Bugün Fenerbahçe'ye yapılan yarın bize yapılabilir. Yapılmayacağını kim söyleyebilir ki?
Ben de diyorum işte önce onlar haksızlık desinler. Sonra başkalarından beklesinler. Bütün hepsi dün kuzu kuzu eğildiler.

Öncelikle şu konuda anlaşalım

Demokratik bir ülkede istediğimiz yerde istediğimiz kişiyi, kurumu veya bir olayı hakarete varmayacak şekilde eleştiri hakkına sahibiz

Bu noktada haklılar ve desteklememiz lazım

Çünkü yasakçı zihniyete karşı hep birlikte karşı durmamız lazım

Bugün onlara olan yarın bize de olacaktır mutlaka

O yüzden bize dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında olmamalıyız

Bunu bir yere koyalım öncelikle

Ama bunu yaparken kalkıp da yine toplumun sinir uçlarından biri olan haksız şampiyonluklar ve beş yıldız olayını öne çıkarıp yaparsan

Kusura bakmayın ben burada artniyet ararım ve samimi bulmam

O yüzden bu noktada desteklemem mümkün değil

Ben de diyorum işte önce onlar haksızlık desinler. Sonra başkalarından beklesinler. Bütün hepsi dün kuzu kuzu eğildiler.
Katılıyorum. Dik durmaları lazımdı. Duramadılar. Ama bu işe bir noktada karşı çıkmazsan, dozajı artarak devam eder. Ki dozajının da artacağını düşünüyorum. Seyircisiz oynama cezaları, puan silmeler havada uçabilir.

Katılıyorum. Dik durmaları lazımdı. Duramadılar. Ama bu işe bir noktada karşı çıkmazsan, dozajı artarak devam eder. Ki dozajının da artacağını düşünüyorum. Seyircisiz oynama cezaları, puan silmeler havada uçabilir.
Puan silmeyi yapamazlar ama seyircisiz oynamaya aynı şeyi diyemiyorum maalesef normal şartlarda onunda olmaması gerekirken.

Üst Alt