Fenerbahçe'nin Alex Planı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Alex Planı

Cevap: Fenerbahçe'nin Alex Planı

Yahu Alex'i alma sebepleri bile Hagi:)

Bizim de bitane Hagimiz olsun diye aldılar.

Hatta o dönem bıraksalar başkanı UEFA2yı alan kadroyu toplayacaklardı. yozgatlıyı da aldılar,Fatihi aldılar Emre'ye Okan'a, Hakan'a o zamandan teklifler yaptılar..Hasan'ı düşündüler...

Hiç unutmam Kemal Aslan'a yeni emre dediklerini:):):)

Hep diyorum Hagi, Hagi'dir. Alex fenerbahçe nin Hagisidir...

Haşa canım öyle bişey yaparmıyız hiç :asd:

Aferin bak yola gelmişsin..

Bişey soracam;

Fatih Terim'i milli takımda istemezsiniz

Hakan Şükür'ü istemiyordunuz, o beyefendiye de agresif dediniz

Emre size gelmeden önce Hagi'nin öğrencisi ve çirkefti gözünüzde

Arif yine öyle

Bu UEFA ve 4 sene acısı nasıl bir acıdır biraz anlatsana? merak ettim.

Mesela ben çekinmeden Alex'in iyi olduğunu ve beğendiğimi söylüyorum. Sizde çekinmeden anlatın bunun acısını, belki üzerinize de çok geliyoruzdur? dikkat ederiz bir dahakine.

Birde üye profilinde hangi takımlısınız bölümünde Galatasaray yazıyor:ciftetelli:

evet bende onu diyorum ya alex topçu filan değil dünyanın en kötü futbolcuları sıralaması yapılsa alex sonuncu olur istatiklerine aldanmayın brezilya milli takımında oynadıgına filan aldanmayın topa vurmayı bilmez o

Zlatan ibrahimovic;

"Barcelona'nın geçmişi ve oyuncuları hakkında ne biliyorsun?" sorusuna şu şekilde cevap vermiştir.

"birçok büyük yıldız barça için oynadı. ronaldo, romario, stoichkov, hagi, maradona, ronaldinho....onlar büyük isimler. onları herkes tanıyor ve onlar gibi bu geçmişin bir parçası olmak benim amaçlarımdan biri. herkes barça'ya gelmek ister fakat bunu herkes yapamaz."

Efsane değil? Her zaman madrid in klüp toplantılarına falan da çağırılır.

Ayrıca kaptanınız alex de souza;

"Hagi, benim kendi pozisyonumda izlediğim en önemli oyunculardan biri. yaptıkları küçümsenemez. hagi'yle beraber anıldığım için büyük bir mutluluk duyuyorum."

Bence fenerbahçeli arkadaşlar da hagi gibi bir adamla adının beraber anılabileceği bir futbolcuya sahip oldukları için büyük mutluluk duymalıdırlar. Kaptanlarının sözlerini dinlemelidirler kısacası.

Yeter daha bunun üstüne konuşmayın...

kim ne derse desin ALEX ALEX ALEX...
alex_10_2.jpg

Ahahaha :D renkadaşımız son noktayı koymuş :D Fenerli arkadasında bunun karşısında çaresizlğini görmüş oluyoruz :D

evet bende onu diyorum ya alex topçu filan değil dünyanın en kötü futbolcuları sıralaması yapılsa alex sonuncu olur istatiklerine aldanmayın brezilya milli takımında oynadıgına filan aldanmayın topa vurmayı bilmez o

Bu aradaşta kendini öğlen vakti kayıp programlarında sanıyor herhalde. Niye demagoji yapıyorsunki? Altüstü iyi diyeceksin.

Şu topiği bir oku baştan sona bak ne kadar insan Alex iyi topçu demiş. Hangi Dünya Kupası'nda ve Amerika şampiyonasında oynamış Alex o milli takımda?

Anlamakta zorluk çekiyorsan söyleyeyim, Alex iyi ama Hagi çok daha iyi özeti bu.

Demagojiye gerek yok.

gökhan zan john tery kadar iyi futbolcudur dünyanın sayılı defanslarındandır değerini bilelim takıma katıldıktan sonra galatasaraya katkısı çok olacaktır seneye onu tutmamız çok zor barcelona real madrid kapımızda olur büyük ihtimal

Rengini ve amacını belli ettin

Bu aradaşta kendini öğlen vakti kayıp programlarında sanıyor herhalde. Niye demagoji yapıyorsunki? Altüstü iyi diyeceksin.

Şu topiği bir oku baştan sona bak ne kadar insan Alex iyi topçu demiş. Hangi Dünya Kupası'nda ve Amerika şampiyonasında oynamış Alex o milli takımda?

Anlamakta zorluk çekiyorsan söyleyeyim, Alex iyi ama Hagi çok daha iyi özeti bu.

Demagojiye gerek yok.

topici baştan sonra okudum 2 3 haftadır bu forumu takip ediyorum şunu anladımki sizin futbolcularınız dünyanın en iyileriden yani size göre öyle kendi futbolcularınızı göklere çıkarmayı çok seviyosunuz bu topicde bi çok kişi alex i hagiyle kıyaslamayız demişşiniz neye göre bunu söylüyolar bi futbolcunun bi futbolcuyla kıyaslanamaması için birinin çok iyi birininde orta bi futbolcu olması yada çok kötü olması gerekir ama alex e iyi diyosunuz sonra hagiyle kıyaslamayız bile diye yorumlar geliyo bu komiğime gidiyo hagi kim uzay futbolumu oynuyo hagi ye lafım yok çok iyi futbolcu zaten benim çok iyi dememe gerek yok ben kötü desem bile o kötü olmucak nasıl olsa kendini zaten ispat etmiş ama sizin alex e yaptığınız yorumlar çok komik biri koşmuyo biri küçük maçların büyük oyuncusu biri tsl de iş yapabilecek oyuncu avrupada ne yapmış falan filan alex arupada ne yapmış geçen sene şampiyonlar liginde asist kralı oldu sevildaki maçı indirin izleyin ne kadar büyük futbolcu olduğunu anlarsınız belki (2. maçı) daha önceki senelerde nerdeydi dersiniz siz şimdi daha önceleri fenerbahçe avrupa kupalarında gruptan dahi çıkamadı yani avrupada kötüydü fenerbahçe ilk defa avrupada bi başarı elde edince alex çıktı sahneye asist kralı oldu emin olun fenrbahçenin kadrosu alex in ilk geldiği sene çok iyi olsaydı selçuk ümit özat ugur boral forvvette kezman olmasaydı onların yerine kaliteli yabancı oyuncular olsaydı alex in avrupadaki istatiğide tsl dekiki gibi olurdu avrupada orta sahan sağlam olmassa ezerler seni alex de bu yüzden fazla etkili olamadı ama yinede bazı maçlara damgasını vurdu psv maçı csk maçı sevilla maçı diğerlerini hatırlamıyorum alex in en büyük eksiği fiziğinin çok yetersiz olması bu yüzden ikili mücadelere giremiyo girince kaybediyo bu yüzden pres yapamıyo hızıda yetersiz bunlar olsaydı alex şu an bizde olmazdı onu hayranlıkla barcelonada chelse de oynuyo olurduk avrupadaki kulupler pres yapmayan durarak oynuyan oyuncuları almıyoyolar alex in avrupanın büyük kuluplerinde oynamama sebebi sadece bu yetenegine kimse laf söyleyemez söylersede alex her hafta çıkar sahneye onu utandırır her hafta alex in attığı ara paslarını görüyosunuzdur dünyada kaç tane var böyle pas atabilen futbolcu elinle sayabilecek kadar az forvette keşke guiza ve kezman yerine sağlam bi forvetimiz olsaydı diyorum şu an yaptığı asistleri ikiye katlardı tek buna üzülüyorum ama sizin için bunalr önemli değildir siz hala hagi dünya yıldızı alex kim demeye devam edrsiniz şunuda söyliyim size alex mlli takımdada oynadı hatta kaptanlığınıda yaptı öyle 3 5 maçta oynamadı 66 kere giydi milli takım formasını siz bunlarıda görmemezlikten geliyosunuz hemde ronaldinho kaka gibi oyuncuları olan milli takımda giydi sizin yere göğe sığdıramadınız lincoln hiç giydimi bu formayı bi zamanlar alex le kıyaslıyodunuz işte gördük onuda lincoln eğer sizin dediğiniz kadar iyi oslaydı alex yerine giyerdi o formayı merak etmeyin artık bence bırakın bu alışkanlığınızı her oyuncunuzu göklere çıkarmayın dünyanın en iyi futbolcusu mualemesi yapmayın bazı konularda biraz gerçekçi olun

Üst Alt