Fenerbahçe'nin Alex Planı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Alex Planı

Cevap: Fenerbahçe'nin Alex Planı

hagi4asvl1.jpg

hagi_1.jpg

alex.jpg

Off kupaya bak, paslı paslı. :ciftetelli:

amacım sizin gibi davranmaktı gs nin oyuncularını göklere çıkarttım siz zaten hep böyle yapmıyomusunuz neden garip geldi?[/QUOTE]

He he ondan :coffee:

biz şampiyonlar ligini veya uefa kupasını kazandıkmı napıcaksınız ama o zaman yine bahaneler bulursunuz siz kaç sene önce aldığınız kupayı artık aldık demekten bıkmadınızmı?

Böhööhöhöyt. Başkanınız bile anca tsl'de şampiyonluk sözü verebiliyo. Sizin en uc noktanız işte orası :eek:

biz şampiyonlar ligini veya uefa kupasını kazandıkmı napıcaksınız ama o zaman yine bahaneler bulursunuz siz kaç sene önce aldığınız kupayı artık aldık demekten bıkmadınızmı?

manset_sifir.gif

Ezik Fener 2001-2002 Şampiyonlar Liginde oynadığı son maçta, tam 1 puana uzanıyorum derken, 90+2'de Rivaldo sahneye çıktı. Brezilyalı yıldız, F.Bahçe'nin bütün hayallerini yıktı. Böylece ezikler SIFIR ÇEKTİ ve ülkemizi rezil kepaze etti. 6 maçı da kaybetmeyi başararak şampiyonlar liginde de bir rekora imza atarak tarih yazdı !

Şampiyonlar Ligi Puan Tablosu

Barcelona 15

Leverkusen 12

Lyon 9

EzikFB 0

:ciftetelli: :ciftetelli: :ciftetelli: :ciftetelli:

sen hic renkli tv de türkiye kupasi gördünmü???? :D :D :D

Biz 2001'de almışız KUPA'yı adamlar bizi 2002'de yenmiş hala konuşuyo amele. Ahaha nasıl kapağı yedi yahu yazık acıdım. Adam rüyasında bile göremiyordur bu kupaları. Huahuaha.

Bide demez mi Şampiyonlar ligini uefa kupasını alınca neye sığınacaksınız diye hahahah. Türkiye Kupası olm Türkiye Kupası. Kaç yıl oldu saymadım...

Burası baya matrakmış ya:DBöyle ezikler arada gelip renklendirsin buraları iyi oluyor:D

Üst Alt