Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı

Daha az üstat 1 katrilyonun hemen altındayız 178-180 milyon euro borç alacak farkımız...
Riva ve floryada'dan minimum ne kadar gelir sence proje bitimine kadar?

Şampiyonluk... şampiyonlar ligi gelirleri eklenmemiş şekilde olan borç miktarıydı demi bu 180 milyonluk seviye.

+

Bu yıl ve gelecek yıl da şampiyon olursak hesap kitap yapmaya gerek kalmıyor zaten.
Stadın isim hak süreci bittiğini düşünürsek bu borç Riva ve Florya olmadan da kapanması gerekir.

Ffp satığın kadar al konusu aslında bu noktada hiç de fena bir durum değil. Show peşinde koşan...

temiz kalpli saf ve Galatasarayımızın üstün başarısını isteyen Aysal vari taraftar kitlesini hesapsız kitapsız transferleri ve harcamaları ile kandıran bu tip yöneticilerin eli bağlanıyor.

Aynısını geçen yaz transfer döneminde Özbek denedi zaten. Allah'tan şampiyon olduk bu arada.

Bu taraftan çok iyi bir denetleme.. ceza süreci olmuş.

Riva ve floryada'dan minimum ne kadar gelir sence proje bitimine kadar?

Şampiyonluk... şampiyonlar ligi gelirleri eklenmemiş şekilde olan borç miktarıydı demi bu 180 milyonluk seviye.

+

Bu yıl ve gelecek yıl da şampiyon olursak hesap kitap yapmaya gerek kalmıyor zaten.
Stadın isim hak süreci bittiğini düşünürsek bu borç Riva ve Florya olmadan da kapanması gerekir.

Ffp satığın kadar al konusu aslında bu noktada hiç de fena bir durum değil. Show peşinde koşan...

temiz kalpli saf ve Galatasarayımızın üstün başarısını isteyen Aysal vari taraftar kitlesini hesapsız kitapsız transferleri ve harcamaları ile kandıran bu tip yöneticilerin eli bağlanıyor.

Aynısını geçen yaz transfer döneminde Özbek denedi zaten. Allah'tan şampiyon olduk bu arada.

Bu taraftan çok iyi bir denetleme.. ceza süreci olmuş.
520-550 arası gelecek her iki projeden de tam hesabını yazmıştım zaten bakmak lazım ama bu civardaydı

Evet eklenmemiş hali 180 civarı

Diğer dediklerinin de altına imzamı atıyorum

Ali Koç gelecek dertler bitecek gibi bir yaklaşım yanlış olur demiştik. Fenerli arkadaşlarımı da daha başkan olmadan benzer şekilde uyarmıştım. Şimdi bakıyorum Ali Koç'a sallar oldu bir kısmı. :D

Yav bunlarin hic alacaklari da yok.

"Derneğin mevcut ve alacaklar toplamının 33 milyon 826 bin 762 lira olduğunu aktaran Yeşin, borçlar toplamının 311 milyon 815 bin 482 lira olarak gerçekleştiğini kaydetti."

Aziz resmen fake rakamlarmi vermis senen basi?

Ali Koçun ne suçu var ki ? kendisi cebinden ciddi bir meblağ para koyacaktır kasaya

Yasak dostum, ama saglam sponsorlar bulacak ve dogru yapilanmayi olusturucaktir. Uzun vadede cok onemli bunlar

Bu aralar bizi takipte kal 5-6 seneye antuya donersin

maxresdefault.jpg

Ali Koçun ne suçu var ki ? kendisi cebinden ciddi bir meblağ para koyacaktır kasaya
Tam olarak bahsettiğim olay o zaten. Kasaya kimse kendi cebinden para koymaz. Hele hele medyada dönen meblağları. Koyarsa da sittin senede bir şekilde geri alır. Ali Koç'u ilahlaştırdı büyük bir kesim. Ama yapabilecekleri sınırlı. Mevcut yapıda ben bir dönem daha dayanabileceğini sanmıyorum.

Ali Koc para verip kurtaramaz ama kulubun buradan cikmasi icin dogru kurumsal yapiyi oturtmakta ciddi basarili olacaktir

Uzun vadede feneri kurtaracaktir

"The acceptable deviation is EUR 5 million. However, it can exceed this level up to EUR 30 million if such excess is entirely covered by contributions from equity participants and/or related parties "

Koc kendi cebinden en fazla senede 30 milyon soka biliyor (borclari karsilamak icin) yanlis anlamadiysam.

Üst Alt