Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe‘nin Şok Borç Rakamı

Galatasaray'in NET BORCU bugün itibariyle 207 milyon euro. Bu rakamin dogru oldugundan emin miyiz? 3 kat fazla borclari var neredeyse.

Galatasaray'in NET BORCU bugün itibariyle 207 milyon euro. Bu rakamin dogru oldugundan emin miyiz? 3 kat fazla borclari var neredeyse.
Bizimde borcumuz o seviyeye yakın olurdu zaten.

Son on yılda şampiyonlar ligi gelirleri var bizde. Onlarda yok
Riva Florya gelirleri oldu iyi kötü
Sermaye artırımı oldu bir kaç kere.

Bunları tabeladan sil bak ne oluyor bizim borcumuz.

Eğer bu rakam 3 aşağı 5 yukarı doğruysa batmış bu tescilli şikeci mallar.... Eeee Rabbimin sopası yok, yıllarca yediğiniz hurmalar gün gelir böyle tırmalar... BETER OLUN İNŞALLAH...

Batma yok sadece yapılandırma süreci yaşanacak. Ali koç kulubü düzeltsin diye bilerek devlet kanadından desteklendi.
Değil Ali Koç... Türkiye'nin tüm zengin iş adamları gelse Türkiye'de bu borcun altından kalkması mümkün değil bir spor kulübünde.

Kara para hile para artırma ile olur ancak. Onuda UEFA saolsun engelliyor. En azından bukadar büyük miktarı hileyle kapatılması imkansız bence göze batmadan.

Ali Koç ayrıca kocaman bir balondur.

dalgamı geçiyorsun bu ne biçim soru :)

Niye dalga geceyim yahu, resminizi internette aradim, su gifle karsilastim:

image.php

Karsima codeguru diye bir forumdaki Deniz isimli hesap cikti, tesaduf olamaz diye dusundum

Hesapta 2001 yilinda uye oldugunuz, konumunuzun da Sydney, Avustralya oldugu yaziyordu

Su an o forumdaki postlarinizi okumaktayim

Bir fenerlinin bu ortamda fazla yaşadığını görmedim açıkçası şimdiye kadar.

Birisini ben yemiştim bir kaç yıl önce oku üç arkadaş ile... yaşlandım ama artık galiba.

Umrumda değil nedense ... şimdilik

Üst Alt