Fenerbahçe'ye 6 Maç Ceza! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 6 Maç Ceza!

Cevap: Fenerbahçe'ye 6 Maç Ceza!

Normal bir ülkede yaşasak 8 maçtan başlar terör cezası

6 maçla iyi yırttılar tahkim bir de düşürür bu cezayı Allah belanızı versin :mad:

Tahkim indirmeyecekse cezaları ağır şekilde verilmiş. Ha muhtemelen bunu adaletli davranıyoruz imajı vermek için yapmışlardır.

-------

Renktaş sonunda gerçi sen cevap vermişsin ama;

artık herşeye hazırlıklıyım...

Ben bir aralar uçuk kaçık olmayacak ( daha doğrusu olmayacağını düşündüğüm) fantastik şeyler paylaşırdım...

Ama ne garipki o zamanlarda paylaştığım fantastik şeylerin bir kısmı gerçekten oldu, bir kısmıda nerdeyse oldu...

Artık ben herşey beklerim bunlardan...

Kadıköy'ü savaş alanına çevirdiler 6 maç. Biz su attık diye 5 maç almıştık, ama tüpçü varken ne bekliyorduk ki :mad:

Evlerinde oynayacakları 7.maç inşallah fener-Galatasaray maçı olur..7.hafta iyi bir vurdukmu bunlara en kötü 2-3 hafta daha alıp ilk yarıyı kapatırlar:D

İlk bakışta 6 maç az değilmiş gibi geliyor fakat yaşananlara göre verilen cezaların yine de az olduğuna inanıyorum.

Sende abartin amaaaa!:D

:sgr: :sgr:

61zlx.jpg

61zpz.jpg

6 mac birincisi cok az....En az 10 olmaliydi cünkü bir degil iki degil üc degil hep ayni fener taraftari kacinci olay cikarisi.bizim sulu derbide 6 mac ceza kesilmisti bu cikan olaylar cok daha büyüktü.

Birde bu bayanlarin seyircisiz macta alinmalari sanirim bu sene kaldirilicak basbakanin nevrim dönüyor kadinlari küfür edince gördügümde aciklamasindan sonra bana göre o uygulamada kalkacak.

6 mac birincisi cok az....En az 10 olmaliydi cünkü bir degil iki degil üc degil hep ayni fener taraftari kacinci olay cikarisi.bizim sulu derbide 6 mac ceza kesilmisti bu cikan olaylar cok daha büyüktü.

Birde bu bayanlarin seyircisiz macta alinmalari sanirim bu sene kaldirilicak basbakanin nevrim dönüyor kadinlari küfür edince gördügümde aciklamasindan sonra bana göre o uygulamada kalkacak.

o kesin

Tahkim yalniz bu cezayi indirmez,cünkü arti para cezasi yok sanirim,belliki 6 macin verecegi maddi zarari düsünerek ve stadtaki zarari zaten yeteri kadar bittiler daha fazla vurmiyalim mantelitesiyle para cezasi verilmedi,bu cezanin düsmesi cok komik olur cünkü cidden 6 az bir rakam,biz ne zaman ceza kesersek bu ülkede o zaman adam oluruz,ama hicbir kurum dogru düzgün calismiyorki.

Bu cezanin inmeme sebeblerinden biride gene basbakan ve hükümet olur,polis araclarini ters cevirim ülkeyi yangin yerine ceviren bu anarsist yapiya ses cikarmamalari beklenemez,emir yukardan gelmistir,yoksa bu tüpcü 2 mac ceza vermezdi.

-------

Aylar önce yaptığım bir paylaşım sanki herşeyi anlatıyor...

https://www.gscimbom.com/forum/temi...-sike-sorusturmasi-arsiv-168.html#post3685171

Çocuklar sokakta top oynuyor;

arsa sahibinin akrabası olan çocukta (aziz) onların içinde;

maç başlıyor;

aziz elle gol atıyor. diğerleri itiraz ediyor.

aziz inkar ediyor. " elle atmadım diyor " sonra "gören varmı diyor" ardındanda;

bak bu arsa amcamın biraz daha benimle uğraşırsanız sizi arsadan attırırım demeye başlıyor...

küçük aziz yoldan geçenlerinde müdahalesiyle arsadan çıkıyor.

ama bu sefer amcası ;

- " aziz benim yeğenim yapmaz " öyle şey diyor,

ama görenler ısrar edince;

- " arsa benim top benim yeğen benim size ne oluyor " diyor....

Kıssadan hisse;

Maksat futbol oynamak değilmiş meğer...

Maksat Küçük Azizi eğlendirmekmiş...

oraya toplanan diğerleri gerçekten futbol oynamak için değil Küçük Azizi eğlendirmek için oraya getirilmişler...

Bu cezayı çekeceklerini sananlar mı var hala?

Önce tahkim 4'e indirir sonra da sezon başlamadan hemen önce yapılan itiraz üzerine 105ten faydalanmak üzere cezalar ertelenir.

Maalesef bu yolu biz açtık Terim'in cezasını erteleterek.

Üst Alt