Fenerbahçe'ye Brezilyalı 10 Numara: Lincoln | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye Brezilyalı 10 Numara: Lincoln

1655119430372.png

Fenerbahçe'nin prensipte anlaşma sağladığı 23 yaşındaki Brezilyalı orta saha oyuncusu Lincoln Henrique, saat 18.30'da İstanbul'da olacak. (İHA)

Bonservis: 3.5M €
Sonraki satıştan pay: % 15
Anlaşma süresi: 4 yıllık

Santa Clara forması ile bu sezon 44 maçta 7 gol 10 asistlik performans sergileyen Brezilyalı orta saha, 2017-2018 sezonunda Çaykur Rizespor'da da kiralık olarak forma giymişti.

2017-18’de Rizespor’a kiralık gelmiş. O sırada 2. ligde olan Rizespor’da 20 maçta 3 gol 2 asist yapmış. Tabi o zaman çok gençmiş.

Bizim de Portekiz/Brezilya oyuncu havuzuna girmemiz lazim.

Marcao'dan sonra devami gelir diyordum da gelmedi. Bir arap sacina dönen Gedson macerasi var iste.

Arda Güler gibi bir yetenek varken ellerinde bence yanlış transfer eğer 10 no pozisyonu için alındıysa ama belki kanatta kullanırlar.
Üstat biz geçen sene gencoların arasına 3 5 kaliteli topçu atsaydık gencoların özgüveni o kadar geri gitmez bu kadar zorluk yaşamazlardı. Kadroda her zaman iyi topçular olmalı. Gençler de yavaş yavaş monte edilmeli. Arda büyük yetenek ama 17 yaşında bir topcuyu ana oyun planına koyarsan geçen sene bizim yaşadığımız sıkıntıların benzerini yaşayabilirsin.

Üstat biz geçen sene gencoların arasına 3 5 kaliteli topçu atsaydık gencoların özgüveni o kadar geri gitmez bu kadar zorluk yaşamazlardı. Kadroda her zaman iyi topçular olmalı. Gençler de yavaş yavaş monte edilmeli. Arda büyük yetenek ama 17 yaşında bir topcuyu ana oyun planına koyarsan geçen sene bizim yaşadığımız sıkıntıların benzerini yaşayabilirsin.
Çok fazla genç oyuncu için okey ama Arda Güler hali hazırda bu sezon özgüven kazandı ve özel bir yetenek ilk 11'e monte etmelilerdi bence. Kaldı ki bu ismi geçen kişide öyle olmuş çok üst düzey bir isim gibi görünmüyor. Ayrıca sonuçta ellerinde o bölge için İrfancan falanda var.

Çok fazla genç oyuncu için okey ama Arda Güler hali hazırda bu sezon özgüven kazandı ve özel bir yetenek ilk 11'e monte etmelilerdi bence. Kaldı ki bu ismi geçen kişide öyle olmuş çok üst düzey bir isim gibi görünmüyor. Ayrıca sonuçta ellerinde o bölge için İrfancan falanda var.
Valla ben bir taraftar olarak gençler hep 11 oynasın isterim ama başarılı olmak zorundaysa tdler çok genç falan dinlemiyorlar nitelik ve nicelik olarak şişirdikçe şişiriyorlar kadroyu. Bakalım lincoln irfan cana rağmen 1500dk civarı şans bulmasını bekliyorum ben yine ardanın. 50 60 maça çıkacaklar

Valla ben bir taraftar olarak gençler hep 11 oynasın isterim ama başarılı olmak zorundaysa tdler çok genç falan dinlemiyorlar nitelik ve nicelik olarak şişirdikçe şişiriyorlar kadroyu. Bakalım lincoln irfan cana rağmen 1500dk civarı şans bulmasını bekliyorum ben yine ardanın. 50 60 maça çıkacaklar
Jesus öyle gençlere şans vereyim tarzında bir hoca değil gibi tabi genç oynatır ama gençleri kazanmak için uğraşan bir yapısı yok gibi geliyor bana. Eğer kanat oynatacaklar bu oyuncuyu anlarım ama kanat- bek eksikleri varken bana pek mantıklı gelmedi bu transfer.

Üst Alt