Fenerium'da Arda ürünleri! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerium'da Arda ürünleri!

Cevap: Fenerium'da Arda ürünleri!

Tişort çok satar ama sezon sonu hepsi ARDA yazan bolumu bantlamak zorunda kalır

Bu arada herkeze merhaba:)

Arkadaşlar futbol böyle birşey. Liverpool'da hala 8-0 tişörtleri satıyor falan. Beşiktaş'da yapmıştı böyle tişörtler. Hem ekonomiye katkı hemde futbolun eğlence yanı. Bugün Fenerbahçe böyle kafa bulur yarın Galatasaray başka şeyle kafa bulur. Allah aşkına Fenerbahçelilerle dalga geçmeyecekseniz derbiyi kazanmanın ne anlamı olur sizin için? Biraz empati hoş olur kanımca... :)

ezik.jpg

ezik1.jpg

’Türkiye Kupası’nı gören son Fenerli’ pankartının tişörtü daha yaraticiydi,hem 10 sene ve mor rengi anladim da ArdARDA ne alaka?

Ne bicim girmis Arda goz!unuze? Ceyrek asirdir kupaya hasret bir takim nasil boyle seylere curet ede biliyor,hayret.

çirkefbahçe camiasının yaptıgı gayet normal bizde 10 sene üst üste kazansak elbet t shirt çıkarırdık . takılmamak lazım. biz işimize bakalım

Bırakta gsstore de satılmasın artık aradan 15 sene geçti , ama geçen sene yanılmıyorsan hindili tişörtleriniz storlarınızda bayağı ilgi görmüştü :)

ikidir aynı şeyi yapıyorsun gözümden kaçmadı zannetme.eğer emin değilsen bir şeyden gelip uefa kupasında taksimde böyle bağırdınız,sizin şöyle t-shirtleriniz var gibi kulaktan dolma bilgilerle fikir sahibi olmadan zikir sahibi olma.....

O t-şörtleri bende görmedima ama hiç bir 'büyük takım' karşı rakip futbolcusunu hedef alan bi tişört yaptıramaz.

İşte sizin büyüklüğünüz.. evet 'adı konamaz' ne denir bilmiyorum hakikatten..

Görmedin mi ? Şaka yapıyorsun :)

Bir zamanlar sizin bir yöneticiniz , mehmet cansun yada ali dürüst olsa gerek tv'ye röportaj veriyordu kendi ofisinde , oturduğu yerin arkasında ulubatlı resmi hemde çerceve yapmış yaa buna ne diyeceksin ,

heee ben kesinlikle yanlış demiyorum bunlar güzel şeylerdir bilakis yapılması taraftarıyım

Üst Alt