Fenerium'da Arda ürünleri! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerium'da Arda ürünleri!

Cevap: Fenerium'da Arda ürünleri!

Görmedin mi ? Şaka yapıyorsun :)

Bir zamanlar sizin bir yöneticiniz , mehmet cansun yada ali dürüst olsa gerek tv'ye röportaj veriyordu kendi ofisinde , oturduğu yerin arkasında ulubatlı resmi hemde çerceve yapmış yaa buna ne diyeceksin ,

heee ben kesinlikle yanlış demiyorum bunlar güzel şeylerdir bilakis yapılması taraftarıyım

Nasıl zorunuza gidiyordu demi o bayrak çıkmaaaaz:D

Bir zamanlar sizin bir yöneticiniz , mehmet cansun yada ali dürüst olsa gerek tv'ye röportaj veriyordu kendi ofisinde , oturduğu yerin arkasında ulubatlı resmi hemde çerceve yapmış yaa buna ne diyeceksin ,

heee ben kesinlikle yanlış demiyorum bunlar güzel şeylerdir bilakis yapılması taraftarıyım

t-shirten postere geçildi hımm ilginç...

Hangi Fenerli sporcuyal dalga geçmiş Galatasaray? Hangisiyle? Biz asla o seviyeye inmeyiz. Kendinizi başkalarıyla karıştırmayın!

Hangi Fenerli sporcuyal dalga geçmiş Galatasaray? Hangisiyle? Biz asla o seviyeye inmeyiz. Kendinizi başkalarıyla karıştırmayın!

bjk bile bunlarin seviyesine inmedi

böyle büyük olunuyor iste

gecen sene tr kupasini aldilar fenerin elinden

ama yinede onlarla dalga gecmediler tam tersi olsa neler olacani herkes biliyor zaten

eziklik iste ezikliiiiiiiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

BESIKTAS-SAMPIYONLUK-BIZIM-KUPA-BIZIM-T-SHIRT__18037361_0.jpg

Bu tür olayları paraya çevirmesini iyi biliyorlar.Bu ürün çıkarsa,alacak dünya kadar fenerli var...

Aynı şey değil ki..Biz Alexle ilgili bir t-şört yapıyor muyuz?Ardayı çekemenizin sebebi tamamen onun gibi bir oyuncuya sahip olmamanızdır..

Fenerbahçede kendi başkanınızın belirttiği fiyatla 15 mn euro edecek adam olmadığı içindir..

ikidir aynı şeyi yapıyorsun gözümden kaçmadı zannetme.eğer emin değilsen bir şeyden gelip uefa kupasında taksimde böyle bağırdınız,sizin şöyle t-shirtleriniz var gibi kulaktan dolma bilgilerle fikir sahibi olmadan zikir sahibi olma.....

"Dervişin fikri ne ise zikri de odur"

Arzu hanım kafamdan element uydurmuyorum duyduğumu ve bildiğimi söylüyorum size , eğer benim iddalarımın aksini ispat edebiliyorsanız buyurun.

Eğer siz ispat edemiyorsanız iş bana düşüyor demektir , google girip aramak çokta zor olmuyor

Güneş gazetesinin 19 EKİM 2004 tarihli yazısı

Ulubatlı Souness tişörtleri kapışılıyor

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Greame Souness'in 5 Nisan 1996 tarihindeki Türkiye Kupası final maçından sonra Fenerbahçe Stadı'nın ortasına diktiği Galatasaray bayrağı artık tişörtlerde. Galatasaray Store'da satışa sunulan tişörtlerin ön tarafında Souness'ın bayrağı diktiği fotoğraf; arkasında ise 'Don't Forget 5 Nisan 1996' yazıyor. Taraftarların tişörtlere büyük ilgi gösterdiği açıklandı.

Yahu buna bişey diyen yok sizde 6-0 yapın bişey diyemez kimse ama Ardayla olan rahatsızlığınız nedir çok mu acıtıyor sizi?

"Dervişin fikri ne ise zikri de odur"

Arzu hanım kafamdan element uydurmuyorum duyduğumu ve bildiğimi söylüyorum size , eğer benim iddalarımın aksini ispat edebiliyorsanız buyurun.

Eğer siz ispat edemiyorsanız iş bana düşüyor demektir , google girip aramak çokta zor olmuyor

Güneş gazetesinin 19 EKİM 2004 tarihli yazısı

Ulubatlı Souness tişörtleri kapışılıyor

Galatasaray'ın eski teknik direktörlerinden Greame Souness'in 5 Nisan 1996 tarihindeki Türkiye Kupası final maçından sonra Fenerbahçe Stadı'nın ortasına diktiği Galatasaray bayrağı artık tişörtlerde. Galatasaray Store'da satışa sunulan tişörtlerin ön tarafında Souness'ın bayrağı diktiği fotoğraf; arkasında ise 'Don't Forget 5 Nisan 1996' yazıyor. Taraftarların tişörtlere büyük ilgi gösterdiği açıklandı.

Öyle bir t-shirt gsstore hiç görmedim. Souness ile sadece içinde sadece poster olan bir ürün paketi hazırlandı. Güneş gazetesinin haberine acıkcası inanmam . Bu memlekette sadece gördüklerime inanırım ve kulubumu ben sizden daha iyi tanırım. GSstore giden benim gören benim,siz değilsiniz....

Öyle bir t-shirt gsstore hiç görmedim. Souness ile sadece içinde sadece poster olan bir ürün paketi hazırlandı. Güneş gazetesinin haberine acıkcası inanmam . Bu memlekette sadece gördüklerime inanırım ve kulubumu ben sizden daha iyi tanırım. GSstore giden benim gören benim,siz değilsiniz....

Yooo güneş gazetesi karşıma gelen ilk örnekti dediğim gibi google'den araştırabilirsin , milliyet , hürriyet hepsi var

Eğer ben googlede inanmıyorum dersen , ona birşey diyemem :)

Kardeşim "Ulubatlı Souness, 6-0, 5-1" tarzı tişörtler normaldir. Peki rakip takımın futbolcusu alaya alan tişörtler nedir?

Gsstore'da hiçbir fenerbahçe galibiyetinden sonra alex'i veya bir başka futbolcuyu dalgaya alarak tişört çıkardımı?

Verecek cevabın yok çırpınıyorsun burda. Önce tişlört diyorsun sonra poster diyorsun. Daha ne dediğinin farkında değilsin sen.

küçük takımlar büyük takımları yenmesiyle övünürler bırakalım da sevinsin garipler....

Kardeşim "Ulubatlı Souness, 6-0, 5-1" tarzı tişörtler normaldir. Peki rakip takımın futbolcusu alaya alan tişörtler nedir?

Gsstore'da hiçbir fenerbahçe galibiyetinden sonra alex'i veya bir başka futbolcuyu dalgaya alarak tişört çıkardımı?

Verecek cevabın yok çırpınıyorsun burda. Önce tişlört diyorsun sonra poster diyorsun. Daha ne dediğinin farkında değilsin sen.

Hocam adı üstünde Galatasaray ve Fenerbahçe'den bahsediyorsun normal değil mi sence yaptıkları,onlardan da o beklenir.

Bizde şampiyonluktan sonra

''ARDA AL- EZDİ'' diye tişort çıkaralım ozaman

yaptıkları büyük terbiysizlik:sopa:

'Mr Been Semih' mi yapalım ne bu seviyesizlik abidesi bu akadar mı Arda gibi bir futbolcunuzun olmaması içinizi yakıyor. Yani dalga amaçlı ezik dioruz ama bunlarınki İSo9001 tescilli.

Şampiyon olunca dalgamı geçerim fakat hiçbir oyuncuya yapılmaması gereken şeyler. Bence Galatasaray Klubü'nün Tazminat Davası açması gerek. Bunlar çok yıpratıcı ve çocukça şeyler.

Üst Alt