# Fernandão - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernandão

türkiye ligi için forvet yapsan aşşağı yukarı bunun gibi bir oyuncu yaparsın. iyi değil ama bizim ligde her türlü iş yapar. yaptığı faulleri de çalmazlar fenerbahçede tüm rakip stoperleri canından bezdirir.

fenere gitti bile...
resmi hesabından bursaspora veda mesajı yayınlayıp fener sayfasını takibe aldı.
ilk defa dikkatle izledim resmen ayıboğan...
güçlü uzun boylu ve akıllı. sırtı dönük oynayabilen top saklayan hava hakimiyeti olan biri.
fener voliyi vurdu ...
bizimkiler böyle adamı nasıl kaçırdılar inanamıyorum.

Makakula vardi bilirsiniz gol kraliydi. Oda bunun gibi yarmaydi. Öyle matah bir oyuncu degil. Övülecek bir adam degil. herifin geçmişi ortada

Sene boyunca 3 forvetle devam ettik . Pandev gideceğine göre Gignac ve Fernandao'yu alırsak 3 kulvardada sürekliliği sağlarız ama alırmıyız zannetmiyorum

fenere gitti bile...
güçlü uzun boylu ve akıllı. sırtı dönük oynayabilen top saklayan hava hakimiyeti olan biri.
fener voliyi vurdu ...

uploadfromtaptalk1433450783212.jpg

fenere gitti bile...
fener voliyi vurdu ...
Biz boyle oyuncu lari yillardir kaçırıyoz. neden sasirdin renkdas

valla forvet alinacaksa ibra ayarinda olmali yoksa buraktan cokmu iyi fernandao ?
o para ona verilecegine saglam bi stoper alinmali, o bölgeye takviye cok daha gerekli.

Son düzenleme:
fernandaonun benim gözümde sivastaki atıf şeyşudan tek bir farkı vardır o da ülkeleri,bazılarımızın futbol görüşü kore ligiyle denk.

bu şikeci yada karga taraftarı üyeleri anlamak zor hadi yöneticiler banlamıyor ama çokmu meraklısınız yedi sülalenize küfür yemeye

şikecisiniz eziksiniz 6-0 nız dışında 200 yıl geçse bile anlatacak tek birşeyiniz yok

ama efendi gibi durun okuyun yazılanları eğer küfür yemek istemiyorsanız

Üst Alt