# Fernandão - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernandão

kubilay bey fenerli olduğunuzu bu kadar belli etmeyin lütfen

Fernandao'dan iyisini alıcaz belki neden ağlıyon bu kadar

tamam FB dünyanın en iyi forvetini aldı mı diyelim GFB üyesi Kubilay bey

herhalde voliyi vurdu derim. yalan mı ?
biçilmiş kaftanı rakibe kaptırdık.
bunu söylemekle fenerli olmanın nasıl bir açıklaması var ciddi ciddi izah eder misin ?

Ben fenerlisin demedim. Voleyi vurdu lafi yalan tabi:). Fernandao hayati boyunca ne yapmiş 30 yaşina gelmiş. Makakula vardi bunun gibi iri adam gol krali oldu bu ligde. Geçmişi iyi degildi. Burada 1 sene fazla gol atti. Öbür sene esamesi okunmadi. Bununda geçmişi ortada. Yedek forvet olabilir net as oyuncu olmaz. Yani ortada voleyi vuracak bir topçu yok.

Son düzenleme:
Ben fenerlisin demedim. Voleyi vurdu lafi yalan tabi:). Fernandao hayati boyunca ne yapmiş 30 yaşina gelmiş. Makakula vardi bunun gibi iri adam gol krali oldu bu ligde. Geçmişi iyi degildi. Burada 1 sene fazla gol atti. Öbür sene esamesi okunmadi. Bununda geçmişi ortada. Yedek forvet olabilir net as oyuncu olmaz. Yani ortada voleyi vuracak bir topçu yok.

en az iki sene lig şartlarında iş yapar...
keşke galatasaraya gelseydi.
ben artık burak'ı ilk 11 görmek istemiyorum

forum admini emrah bey özel hesabımdan benim fenerli olmadıgımı kapak resmimden galatasaray armasını da görerek tespit etmiş konuya da yazmıştır ..linki verdim bir daha veriyorum ...
bu yüzden ısrarla inat eden adamın birini kalayladım ceza da aldım aynısı olsun istemiyorum ...son kez diyorum fenerli değilim ..
https://www.gscimbom.com/forum/f173...yet-kampanyasi-baslatilmis-120803/index8.html

Emrah beyin sicili temiz degil. Bu forumdan defalarca atildi. Bilmedigimiz bir şekilde geri geldi ve admin yapildi. kendisi hakkinda forumca derin kuşkularimiz var.

kuşmusun degilmisin bilmiyorum arkadaş ama futbol görüşün çok kısıtlı kusura bakma yaşınıda bilmiyoruz

ama sen bu ligi izliyorsan ve hala bu ligten yabancı topçu alınamayacagını anlamamışsan zaten galatasaraylı olsan ne yazar olmasan ne yazar

Emrah beyin sicili temiz degil. Bu forumdan defalarca atildi. Bilmedigimiz bir şekilde geri geldi ve admin yapildi. kendisi hakkinda forumca derin kuşkularimiz var.

bana kalsa forum üyeliğinde özel face hesabını şart koşardım ..
yanına da kimlik numarasına dayalı üyelik olmalı.
gs store sayfasında üyelik öyle.
o zaman bu tür liseli atışmaları küfürler hakaretler olmaz foruma seviye gelirdi.
yav burası paylaşım alanı ..
dikkat ediyorum kim rakibe daha iyi küfrediyorsa daha iyi taraftar oluyor . bu mu yani ?
bilinçli yorum yapan istekte bulunan kanalize eden eleştiren adamlar da ergenlerin hücumuna uğruyor.
bunun çözülmesi lazım ..

kuşmusun degilmisin bilmiyorum arkadaş ama futbol görüşün çok kısıtlı kusura bakma yaşınıda bilmiyoruz

ama sen bu ligi izliyorsan ve hala bu ligten yabancı topçu alınamayacagını anlamamışsan zaten galatasaraylı olsan ne yazar olmasan ne yazar

kasan bomboş borç içindesin ...
sana ligi tanıyan adaptasyon sorunu olmayan fiziği güçlü hava hakimiyeti iyi top saklayan pivot aynı zamanda da ucuz adam lazım ...
ligin gol kralından ala adam mı olur ?
bu mu anlamamak ?

kasan bomboş borç içindesin ...
sana ligi tanıyan adaptasyon sorunu olmayan fiziği güçlü hava hakimiyeti iyi top saklayan pivot aynı zamanda da ucuz adam lazım ...
ligin gol kralından ala adam mı olur ?
bu mu anlamamak ?

geçin bu kasa boş laflarını artık lig şampiyonlugu ve 4.yıldız takılmasından geliri not alın bir kenara

türkiye kupasından geliri not alın

yayın hakkı ve şampiyonlar ligi katılım bedeli

kabul etmeniz zor olacak ama aziziniz gittigi gün göreceksiniz asıl borç batagında olan şikeciler

fernandao anca ve anca yedek olur şayet hedefin avrupaysa sadece fizigi var aynen atıf gibi oyun zekası 0 buraktan tek farkı güclü uzun boylu fizigi

buna 5 milyon euro verecegine 5 daha kat git dzekoyu al bonservisiyle

yaw ne alaka makukulayla

bi kere makukula hantaldi bu herif oyle degil

ayrica makukula buyuk takima gitmedi abuk subuk bi takima gitti orda da sondu. kayseri iyi takimdi o zamanlar sonra nereye gitti hatirlamiyom bile. fernandao buyuk takima gidince daha da baskili oynayan bi takimda olucak hem de fbde caner ve gokhan gibi mac basina ceza sahasina 200 top yollayan adam olacak

makul bir karsilastirma degil o yuzden

Kasa bomboş dediği yer FB'nin kasası olabilir.

3 gün önce teknik direktörleri oyunculara maaş ödeyemedik parasızlıktan transfer yapamadık demişti.

Belki onu diyordur hemen yüklenmeyin.

geçin bu kasa boş laflarını artık lig şampiyonlugu ve 4.yıldız takılmasından geliri not alın bir kenara

türkiye kupasından geliri not alın

yayın hakkı ve şampiyonlar ligi katılım bedeli

kabul etmeniz zor olacak ama aziziniz gittigi gün göreceksiniz asıl borç batagında olan şikeciler

fernandao anca ve anca yedek olur şayet hedefin avrupaysa sadece fizigi var aynen atıf gibi oyun zekası 0 buraktan tek farkı güclü uzun boylu fizigi

buna 5 milyon euro verecegine 5 daha kat git dzekoyu al bonservisiyle

Dudak uçuklatan borç - Hürriyet Futbol
bak burda takımın mali durumu duygun yarsuvat tarafından açıklanmış.
başka kaynağa gerek yok sanırım ....

Yine fenerden saçma sapan bir transfer. Fernandao nun etkili olmasının sebebi bursasporun cezasahasına bombardıman gibi sürekli top göndermesi. Bu istatistikte açık ara birinci adamlar. Buda tam olarak fernandao nun oyun yapısına uygun. Fenerbahçede yıllardır olan sorun ise topu forvetle adam gibi buluşturamamaları,yıllardır paradox içinde kısır döngü şeklinde forvet alıp duruyorlar ancak bir halt olduğu yok.

fbli olmamak sarti var

GSliliginizi kanitlamaniz gerekiyor bildigim kadariynan

ben o kanıtı forum admini emrah beye yapmışım...çok ısrar edene emrah beyin ilgili beyanatını içeren sayfa linkini buraya veriyorum bu konuda da verdim.
diğer üyelere tek tek özel face hesabımı açacak değilim.
ha eğer kimlik numarasına ve fake olmayan face hesabına göre üyelik gelecekse herkes her şeyi görür.

Bende hemen hemen 2 3 sene önce kayıt oldum foruma ama hiç kuş muhabbeti yapılmadı bence sivirilen bir şey yapanlara genelde yükleniliyor.

Üst Alt