Fernandes Borsaya Bildirildi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes Borsaya Bildirildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fernandes Borsaya Bildirildi!

Tamam ben anlamıyım futboldan sen anla yeterki. Arsenal ekonomisi okumadım ama bu klübün sahipleri de bi hayli zenginler zaten en son özbek hisseder isyan etmişti. Yani o dediğin klüpler ile yarışabilir demekki. Wenger top10 a girer niye girmesinki. Son 4-5 sene başarılı mı kupa bazında hayır.

İsyan etsin ne yapalım? Kulübün sahibi değil ki Abramovich gibi, sadece hissedarı. Para harcanıp harcanmayacağına tek başına karar veremez. Ayrıyetten bütçenin bir kısmı da stadın borçlarına gidiyor ve bütçe iyice küçülüyor.

Wenger ilk 10'da değil, 2000-2009 arasındaki en iyi teknik direktör. Yani 1. sırada.

Top 10 dememiş orada; son 10 yılın teknik direktörü yazıyor doğru okuyalım.

tamam bende öyle okudum. top 10 td ye girer niye girmesinki diyince orada yazan 10 yılın en iyi td si seçildi yi senin dediğin gibi anlamış gibi durmuşum doğru. beni vurdun ama hala yaşıyorum dostum.

Bunda bir manipülasyon yoksa adım Adem değil. Yok mu şöyle dürüst bir savcı bunları araştırsın.

İşin içinde Fon olayı var deniliyor.Zamanında Everton'a 10 m €'ya satmadıkları adamı Beşiktaş'a 2'ye vermeleri düşündürücü.Birde bu adamın satın alam opsiyonu 8 m €'du benim bildiğim.

İsyan etsin ne yapalım? Kulübün sahibi değil ki Abramovich gibi, sadece hissedarı. Para harcanıp harcanmayacağına tek başına karar veremez. Ayrıyetten bütçenin bir kısmı da stadın borçlarına gidiyor ve bütçe iyice küçülüyor.

Wenger ilk 10'da değil, 2000-2009 arasındaki en iyi teknik direktör. Yani 1. sırada.

Wenger nasıl 1. oluyor yahu. Benim bildiğim son 10 senede 2 epl champion, 1 uefa final, 2 cl final var ıvır zıvır kupa varsa onları salla zaten. yanlış mıyım avrupa kupa almadı diye biliyorm.

Beşiktaş Almeida'yı alırken bonservisin 2m€ mı aldık dedi yoksa bonservisinin belli bir yüzdesini mi 2m€ aldık dedi? Çünkü şu an Almeida'nın bonservisinin çoğu fonun elinde deniyor. Eğer Beşiktaş Almeida'da da sadece 2 milyona aldık dediyse bu transferde de fon işin içindedir.

Beşiktaş Almeida'yı alırken bonservisin 2m€ mı aldık dedi yoksa bonservisinin belli bir yüzdesini mi 2m€ aldık dedi? Çünkü şu an Almeida'nın bonservisinin çoğu fonun elinde deniyor. Eğer Beşiktaş Almeida'da da sadece 2 milyona aldık dediyse bu transferde de fon işin içindedir.

Almeida'nın bonservisi 2'ye alındı.Beşiktaş bonservisine para vermedi sadece almeidanın yıllık ücretini verecek, ama satılırsa bonservisin %45'ini alacak.

Wenger nasıl 1. oluyor yahu. Benim bildiğim son 10 senede 2 epl champion, 1 uefa final, 2 cl final var ıvır zıvır kupa varsa onları salla zaten. yanlış mıyım avrupa kupa almadı diye biliyorm.

Kupayla ölçülmüyor başarı. Arsenal gibi bir takımdaysan öyle olmalı en azından. Arsenal neredeyse her yıl "olduğundan" daha başarılı sezonlar yaşadı. Hep güzel futbol oynadı. Wenger faktörü böyle bir şey.

Wenger overall olarak bencede en başarılı adam sayılır, ama level atlaması gereken yerlerde atlayamıyor bence.O kadronun üstüne birkaç kilit adam alsa şampiyonluk şansları ciddi artar.

Mehmet Topalı beğenmiyordunuz, Fernandesin yerinde o var şuan.Şimdi Fernandesi büyük adam görüyorsunuz, adamlarda 2 milyon euroya yok fiyatına elden çıkarıyor, ilginç.

Kim saçmalıyor şimdi?

2 milyon ederinin üzerinde olması gerekirdi. Sen adamı bedava da verirdi diyorsan ağır saçmalıyorsundur.

2 milyon ederinin üzerinde olması gerekirdi. Sen adamı bedava da verirdi diyorsan ağır saçmalıyorsundur.

2 milyo euro ile bedava arasında çok bir fark yok.

Ujfalujide 2 ye alındı ama bedavayada alınabilirdi Atletico'nun gözden çıkardığı bir adamdı.Daha fazla veren yokki o fiyata satıldı ikiside o kadar.

Öyle bir anlatmışsınız ki sanki şu an en iyi ön libero dünyadaki.Beğenmediğiniz Mehmet Topalın ilk 11 oynadığı takımda yedek bile olamayan rezerv takım oyuncusu. Valencianın ilk 11 oyuncusu Topal bile 5 milyon euro ettiğine göre yedek bile olamamış adamın kaç para etmesini bekliyorsunuz? 2 milyon fazla bile rezer takım oyuncusu için

Öyle bir anlatmışsınız ki sanki şu an en iyi ön libero dünyadaki.Beğenmediğiniz Mehmet Topalın ilk 11 oynadığı takımda yedek bile olamayan rezerv takım oyuncusu. Valencianın ilk 11 oyuncusu Topal bile 5 milyon euro ettiğine göre yedek bile olamamış adamın kaç para etmesini bekliyorsunuz? 2 milyon fazla bile rezer takım oyuncusu için

Aman ne diyon abi saçmalıyorsun diyorlar sonra bilmişler :D

Mehmet Topal geri gelecek desek 'ne yapacaz onu yea' diyenler çıkar.Onun yedeğinin yedeği bile olamamış adamı burda yüceltiyorlar sonra

Ulan adam ciddi sakatlanınca kiraladılar Beşiktaş 'a. 2 tane anlama imkanı olmayan Onurlar da gelmiş Mustafa Sarp muamelesi yapıyorlar adama.

Fernandes'in klüple ve t.d ile sorunu vardı.Özellikle t.d ile sorunu vardı(Neden bilmiyorum) t.d satılsın raporu vermişse futbolu için değil kişisel sebeplerden dolayı.Simao'da 900bine alındı, Almeida bedavaya, Guti bedavaya Türkiye'de Emenike 10, Tabata 8 Sercan 10 ettiği için bu fiyatlar bize çok anormal geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt