# Fernando Gago - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Gago

Cevap: # Fernando Gago

Gago değil de Niang,Baros gibi bir forvet ve belki Volkan Şen gibi bir oyuncu alınabilir..Ve de Mustafa Sarpın yerine adam gibi bi Türk ortasaha Yiğit filan da olur..

Gago'yu istemem açıkçası. O bölgeye yabancı adam alacağımıza Cana'yı orada oynatıp, Sezer, Taner gibi adamları alalım. Ek olarak takımda 2 milyon euronun üstünde sadece Baros alıyor sanırım, Gago'nun alacağı maaş sıkıntı yaratabilir.

Arkadaşlar Gago Belki eski günlerinden uzak ama alınırsa süper olur kim ne derse desin alınadabilir aslında 5-6 milyona..Çunku Madride o bölgede çok oyuncu var Granero,M.Diarra,L.Diarra,Xabi Alonsa,Khedira...

Gago'yu istemem açıkçası. O bölgeye yabancı adam alacağımıza Cana'yı orada oynatıp, Sezer, Taner gibi adamları alalım. Ek olarak takımda 2 milyon euronun üstünde sadece Baros alıyor sanırım, Gago'nun alacağı maaş sıkıntı yaratabilir.

Ben Şoyle bi orta saha bekliyordum Yekta-Cana-Culio ama dün gördumki Hagi Yektayı kanatta oynattı o yüzden bi orta saha almamız lazım tabi dediğin gibi Türk olsa daha iyi olur..

Sabri---Neill---Cana---Çağlar

--Yekta----Gago----Culio--

-Arda----Baroş----Stancu--

Yabancı sınrılaması olmazsa Arda yerine Pino,Çağlar yerine İnsua yazardım ve takım uçardı ama sınırlama olduğu için Çağlar ile Arda'yı oynatmak zorunda kalıyoruz :(

Bu ortasaha hiç durmaz süper top çevirir.

Gelsin.. Orta sahada geçit vermez..

live_0_image_9.jpg

yahu madem ön libero alacaksiniz..en azindan bir tane de sag ic ve sag kanat lazim bu takim ozaman neden zapata'yi aldiniz demezlermi adama ?

gelmesine gelsin de bizim defansif degil...ofansif sorunumuz var...cogalamiyoruz..gol bölgelerinde etkili olamiyoruz...culio haric nokta atis göremedim transferde...belli ki stancu da santrfor/tek forvet oynayabilecek bir tip degil

Bu adam Realde hep yanlis kullanildi. Hep yerinde cakili kalip zorunda kaldi. Aslinda tam b2b.

yahu geçen yıl hep 10 numara gibi teknikleri doldurduk........ bu yılda onları yolladık hep ön libero dolduruyoruz. yahu yaratıcı lazım bize bu açık açık belli etti kendinimaçta..........

Ben bu adamı şahsen hiç istemiyorum.

Çok yumuşak kalır bizim lige. Adam gibi top oynadığı da yok kaç zamandır.

Bizim taraftarda tam transfer delisi

Gago ihtiyacımız olan oyuncu tipi değil arkadaşlar.Bize ofansif yönü kuvvetli orta saha elemanı lazım.Gago - Cana aynı tip oyuncular.Sadece defans , kesici ikiside.Tamam Gagonun ayağı daha iyi ama ihtiyacımız olan oyuncu deil

Gago gelsin istemem de, adam kesici falan değil lan aslında. Öyle oynadı Real Madrid'in ön liberosuz zamanlarında sadece. Aslında Granero gibi bir adam.

Sabri---Neill---Cana---Çağlar

--Yekta----Gago----Culio--

-Arda----Baroş----Stancu--

Yabancı sınrılaması olmazsa Arda yerine Pino,Çağlar yerine İnsua yazardım ve takım uçardı ama sınırlama olduğu için Çağlar ile Arda'yı oynatmak zorunda kalıyoruz :(

Arda'yı oynatmak zorunda kalıyomuş. Bu takıma tonlarca gol kazandırmış asist kazandırmış adamdan bahsediyor, yerine 11'e yazdığı oyuncu da 20 dakka oynamış Stancu. Daha sol açık oynar mı bilmediği adam. İşte senin gibi kıymet bilmez adamlar yüzünden kendi değerlerimize sahip çıkamıyoruz. Yazık, hakkaten yazık.

Ayrıca Pino'nun Arda yerine oynadığı hiç bir takım daha iyi top çevirmez. Oyuncunun oyun yapısı buna müsait değil.

Üst Alt