# Fernando Gago - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Gago

Cevap: # Fernando Gago

Hayirli olsun..

Cimbom'dan Gago harekatı

Real Madrid'le masaya oturan başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün listesinde üç isim bulunuyor. İlk sırada Arjantinli Gago yer alırken, diğer oyuncular ise Diarra ve Garay

G.Saray'ın çiçeği burnunda başkanı Ünal Aysal, transferde büyük ses getirecek hamleler yapıyor. Türk Telekom Arena'nın tribünlerini doldurmak ve özlenen başarıyı yakalamak için çok güçlü bir kadro kuracak olan Galatasaray, dünya devi Real Madrid'in kapısını çaldı. Hedefteki ilk isim Fernando Gago. İtalyan asıllı Arjantinli orta saha oyuncusu için, Real Madrid 9 milyon euro istiyor.

İspanyol kulübüyle transfer görüşmelerini yürüten başkan yardımcısı Adnan Öztürk'ün listesinde Real Madrid'den iki oyuncu daha yer alıyor. Bunlar Lassana Diarra ve Ezequel Garay. Eğer Gago'da anlaşma sağlanamazsa aynı mevkide oynayan Lassana Diarra için nabız yoklanacak. Ayrıca 25 yaşındaki Arjantinli stoper Garay için de İspanyol kulübüne teklif yapıldığı ifade edildi.

73051687496.jpg

Cimbom'dan Gago harekatı - Fotomaç

daha çok haber çıkacaktır die düşünüyorum bu konuda. aysal ın büyüklüğü iyice hissedilmeye başladı medyada :asd:

Ezequel Garay başka takımda olsa çoktan parlamıştı. Çok güçlü bir defans oyuncusu,ayağı da fena sayılmaz ama alamayız o ayrı mesele. Gago otursun oturduğu yerde. Lassana ben gidiyorrum dese on tane takım teklif verir. Kısacası yalan haberin bile inandırıcısını arar olduk.

Dünya üzerinde futbol yaşantısı devam eden oyuncular arasında en sevdiğim oyuncu. Fener'e gitse formasını alırım, giymem tabi ama bir köşeye koyarım o derece beğeniyorum adamı. Allah bir gün Galatasaray formasıyla onu görmeyi nasip etsin bana.

Üst Alt