Haber - Fernando Santos, Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Fernando Santos, Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu

GDQK_vtWQAAe1s9

Eyvah eyvah bu adam portekizin Fatih Terimdir.
Bizim ligimiz de ne isi var diyorsaniz orası biraz karışık onu da açıklayayim. Geçtimiz haftalarda portekizde estestik çetesi patlatıldı.
Çete, Fernando hocanın brezilya kalçası ismiyle binlerce kişiyi dolandirdigı düşünülüyor.

Hoca bende mağdurum kalça flan yaptırmadım isteyen gelip incelesin diyerek ateş püskürdü.

Adam kimseyi bulamayınca Ahmet Bulut’un kucağa düşmüş. Ne diyelim. Gözlerimi kısınca Conte’ye benziyor 😁

Beşiktaş'ta yeni teknik direktörü Fernando Santos'un ekibi:

▪️ Joao Carlos Viana Cunha Costa
▪️ Paulo Jose Ramos Mendes
▪️ Justino Fernando
▪️ Ricardo Miguel Candido de Sousa Santos
▪️ Jorge Manuel Caetano do Rosario

Hasan Arat simdilik sinifta kaldi. Kendisinden daha yasli teknik direktör getirmis.

Futbolculari gectim artik teknik direktörlerin bile son duraklari Türkiye oluyor bu yönetim anlayisindan dolayi.

Adam en son 14 sene önce kulüp takimi calistirmis, sadece Milli Takim calistiran adami teknik direktör olarak takimin basina getirmek müthis akil tutulmasi.

Bu hasan da mendesin kucağa oturdu sanırım 2-3 tane de portekizli kitler mendes buna afiyetle.Renatoyu bunlara sokabilirler , stopere falan da vezo alırlar kesin

Bu adam portekize aykut kocaman gibi top oynatan adam değilmiydi. Avrupa şampiyonasını da savunmayla almışlardı. Şu adamı getirmek gerçekten nasıl bi iştir anlmadım, çok çaresiz kalmış olmak lzım

Üst Alt