Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri

Cevap: Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri

F-8 kombinemi geri yolluyorum,Özge ve Müge hanim Fb'li kankalarina verebilirler.Bayan basketbol subesi ne zaman toptan gönderilir o zaman tekrardan salona kosariz.

F-8 kombinemi geri yolluyorum,Özge ve Müge hanim Fb'li kankalarina verebilirler.Bayan basketbol subesi ne zaman toptan gönderilir o zaman tekrardan salona kosariz.

ben bu ev sahipliginden b. b.k anlamadım. nerdeyse bizle yarı yarıya bilet alacak bu ezikler. keşke hic ev sahipligini almasalardı. bencede toptan gitmeleri gerek.

ben bu ev sahipliginden b. b.k anlamadım. nerdeyse bizle yarı yarıya bilet alacak bu ezikler. keşke hic ev sahipligini almasalardı. bencede toptan gitmeleri gerek.

Abi yarisini verdik bir de en iyi yerleri verdik saha içi,bench arkasi hayir nasil ev sahibiyiz bir anlatsinlar.Bak bir bizim resmi siteye bir de karsi tarafa.Ben siradan bir taraftar olarak kaç aydir heyecanla bekliyorum subede calisanlarin gram umrunda degil.Sene basindan beri kendimce subede iyi gitmeyen isleri yaziyorum belki duzelir diye bekledim ama su F-8 organizasyonunun izahi yok,istifa falan kurtarmaz o derece...

bende maca gidiyorum. bizim taraftan bilet alan fenerliler varmış. karşı tarafa geceni yolda yakalarsam bak bakalım napıyorum görecek şerefsiz.

bende maca gidiyorum. bizim taraftan bilet alan fenerliler varmış. karşı tarafa geceni yolda yakalarsam bak bakalım napıyorum görecek şerefsiz.

Efes'in bize yaptığını yapsınlar ve donuna kadar araştırsınlar. Kalkıp ta fb tarafa yönlendirmesinler, biletine el konulup, direk kapı dışarı edilsin.

Konuyla alakasi yok ama Fb bu oyuncuyla ilgili açiklama yapmis neden rakibe devsirme hakki veriyorsunuz diye,oyuncu ikna edilirse bize verebilirler oyle anladim ben.

o olmazsa zaten kayseri kaskideki latoya sanders var. yarın izleriz zaten onu. o baya iyi oyuncu. 3 senesi doldu onun.

benim anlamadıgım bizim taraftar niye hemen bilet almıyor. ortamı bu şerolaramı bırakacaz

50 kere yazıyoruz, çevremize söylüyoruz, alın, bitirin şu biletleri diye. İlgilenen yok. İllaki bir olay olacak, millet gaza gelecek, yada takım süper durumda olacak, arka arkaya rakipleri devirecek, anında biletler biter. Kötü gidince çoğu kişi ne halin varsa gör diye bırakıp gidebiliyor.

Gerçi kadın basket şubesi de bu organizasyon işini eline yüzüne bulaştıracak gibi. Bizim resmi site pek ilgilenmiyor, rakipler deli gibi anons, haber yazıp duruyor.

Valla biz ailece geleceğiz, ama orda güvenlik sorunları, olaylar falan çıkarsa bilmiyorum. O yüzden dedim bizim taraftan bilet alanların biletlerine el konulsun diye, kaç aile gelmek ister bunun gibi.

Aynı organizasyonu fb yapsa %7 lik hakkından 1 tane fazlasını vermezdi bize. Git kime şikayet edersen et der, o %7 lik kısım taraftara da elinden geldiği kadar rahatsızlık verirdi. Senelerce kadıköy deplasmanlarında yaşadık, gördük bu olayları.

50 kere yazıyoruz, çevremize söylüyoruz, alın, bitirin şu biletleri diye. İlgilenen yok. İllaki bir olay olacak, millet gaza gelecek, yada takım süper durumda olacak, arka arkaya rakipleri devirecek, anında biletler biter. Kötü gidince çoğu kişi ne halin varsa gör diye bırakıp gidebiliyor.

Gerçi kadın basket şubesi de bu organizasyon işini eline yüzüne bulaştıracak gibi. Bizim resmi site pek ilgilenmiyor, rakipler deli gibi anons, haber yazıp duruyor.

Valla biz ailece geleceğiz, ama orda güvenlik sorunları, olaylar falan çıkarsa bilmiyorum. O yüzden dedim bizim taraftan bilet alanların biletlerine el konulsun diye, kaç aile gelmek ister bunun gibi.

Aynı organizasyonu fb yapsa %7 lik hakkından 1 tane fazlasını vermezdi bize. Git kime şikayet edersen et der, o %7 lik kısım taraftara da elinden geldiği kadar rahatsızlık verirdi. Senelerce kadıköy deplasmanlarında yaşadık, gördük bu olayları.

yoksa bizimkiler onların ordan bilet aldımıda bizdekiler eksik kaldı:D

Rakibe ayrılan bilet 3 binden fazlaymış.Allah aşkına sınır %7 iken neden böyle bir şey yapıldı? Tek istediğim cevap bu.

versınler boşverın ya zaten ılgımız yok... kupanın tartısmasız favorısı ros cacares oynamaya bıle gerek yok...

İnşallah Ceyhun hoca bir saçmalık yapmaz ve Fener'in kocası Prince ile maça başlar. Prince +30 Diana +30 Tina +30 dk oynamalılar. Işıl'a mümkünse 10 dk'dan fazlasüre verilmesin. Ticha guard rotasyonunu tamamlar. Matic Tina'yı 5-10 dk yedekler. Egle 30 dk oynasa Bahar da onu 10 dk yedekler. Şaziye de 25-30 dk oynamalı.

Prince (15 dk) Ticha (15 dk) Işıl (10 dk)

Dee (25 dk) Prince (15 dk)

Şaziye (30 dk) Dee (10 dk)

Egle (30 dk) Bahar (10 dk)

Tina (30 dk) Matic (10 dk)

Ne kadar bilet satıldı acaba bizim kısımdan ? Satışlar çok kötü deniyordu.

Üst Alt