Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri

Cevap: Fiba Bayanlar Euroleague Finalleri

2 gün kaldı.

Çarşamba başlıyor.

Ulan amacımız Avrupa'da başarılı olmak değilmi? Nedir bu hava? Birçok insanın bu turnuvadan haberi bile yok.

Nedir bu haliniz?

Maçlar başlıyor, Avrupa kupaları, millet laylaylom havasında.

Bu video hatırlamayan, umursamayan taraftara gelsin:

[video=youtube;5scktEoInlE]https://www.youtube.com/watch?v=5scktEoInlE[/video]

Bu kadro bu kupayı ALMALI!Bu kadar net,Alba´nın eksikliğine rağmen bu kupayı alacak kadro var.Ceyhun efendi 10 milyon $ harcattı.Ayıptır yahu almadan gelmesse.

Otobüs durağında Taurasili,Işıllı fotoğrafı görünce heyecan yapmadım değil :) ,ne olursa olsun seviyorum bayan basket takımını hatta en sevdiğim takımımız diyebilirim ama gitmeyeceğim maçlara.

Taurasi isterse kupayı alır Ceyhun Hoca bile engel olamaz.

Otobüs durağında Taurasili,Işıllı fotoğrafı görünce heyecan yapmadım değil :) ,ne olursa olsun seviyorum bayan basket takımını hatta en sevdiğim takımımız diyebilirim ama gitmeyeceğim maçlara.

Taurasi isterse kupayı alır Ceyhun Hoca bile engel olamaz.

Cem Hoca ve ekibindeki havayı,ruhu çok özledim be.:(Hiç gitmemeliydi Cem Hoca.

Kadro olarak finali görmemiz lazım, tabi teknik kadro için aynı şeyleri söylemek imkansız. CY bu takımı engelleyen yegane insan, ama ona rağmen finale çıkıp şampiyonluk alabiliriz. Özellikle şu ezikleri yenip finale çıkmak-kupayı kazanmak epey keyifli olacaktır. Tam tersi ise bizi yıkacaktır.

2 gün kaldı.

Çarşamba başlıyor.

Ulan amacımız Avrupa'da başarılı olmak değilmi? Nedir bu hava? Birçok insanın bu turnuvadan haberi bile yok.

Nedir bu haliniz?

Maçlar başlıyor, Avrupa kupaları, millet laylaylom havasında.

Bu video hatırlamayan, umursamayan taraftara gelsin:

[video=youtube;5scktEoInlE]https://www.youtube.com/watch?v=5scktEoInlE[/video]

Keşke bunu sivas maçından önce paylaşsaydınız..

Cem Hoca ve ekibindeki havayı,ruhu çok özledim be.:(Hiç gitmemeliydi Cem Hoca.

Bayan takımının başındayken yerine hoca arandığını öğrenince kendi gitmişti.Çok ayıp ettik Cem Hoca'ya en büyük üzüntülerimden biridir kendisi.

Petra-Sophia-Esra-Işıl-Vickie tarihin en karakterli takımlarından biridir,hocada başındaydı.Emin ol bu kadar masrafa gerek duymadan bu takımı avrupa şampiyonu yapardı.

Fenerbahçe'nin voleybol şampiyonlar ligi şampiyonluğuna 1 hafta sonra basketbol şampiyonlar ligi şampiyonluğuyla cevap vermek güzel olur ama pek umut yok sanki..

Bayan takımının başındayken yerine hoca arandığını öğrenince kendi gitmişti.Çok ayıp ettik Cem Hoca'ya en büyük üzüntülerimden biridir kendisi.

Petra-Sophia-Esra-Işıl-Vickie tarihin en karakterli takımlarından biridir,hocada başındaydı.Emin ol bu kadar masrafa gerek duymadan bu takımı avrupa şampiyonu yapardı.

Birde Zafer Kalaycıoğlu için,inanılır gibi değil ya!

Türk takımlarının maçları SkyTürk'te, diğer takımların maçları Ligtv3'te yayınlanacakmış.

Televizyonda normal izlenebilecek bir spor kalmadı, her şeye şifre geliyor, biz de gidip olimpiyatlara aday oluyoruz.

Ben de Ferdi gibi takimdan ziyade koc'tan umutsuzum.

Keske Mahmuti hem Erkekleri hem de Bayanlari calistirabilse.

MVP de geliyor İstanbul'a. :)

[video=youtube;PDyygT9hy4k]https://www.youtube.com/watch?v=PDyygT9hy4k[/video]

agustusuda görmek isterim maca gidegim icin inşallah denk gelirim maclar ard arda olursa.

Üst Alt