Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız... - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız...

Cevap: Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. -Banca | 12 Ocak | 20.00 | Abdi İpekç

Fatih geleceği zaman laf edenler vardı...

Yahu gitmesi hata idi zaten...:)

Neyse beni mahçup etmediği için teşekkür ediyorum Fatih Solak'a...

Cevap: Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. -Banca | 12 Ocak | 20.00 | Abdi İpekç

Çok serbest atış kaçtı.İlerde aramayız inşallah.60-53

Adamlarda 3lük şansı var ya uff.

62-61 3.Çeyrek Sonucu

Fatih geleceği zaman laf edenler vardı...

Yahu gitmesi hata idi zaten...:)

Neyse beni mahçup etmediği için teşekkür ediyorum Fatih Solak'a...

Sanırım ben.

Nede güzel açıklamışım .

Fatih Solak mı ?

Tamam çok büyük katkılar verdi takıma ama ben bu adamı kazma olarak görüyorum, Ara sıra yaptığı " egzanterik " atışlar ,maç başına 3-4 boyalı alan sayısı ve pozisyonunun gereği olan az sayıda ribaund toplaması ve bazı maçlarda takıma kazandırdığı savunma direnci haricinde takımada bir şey katmaz. Ha bu pozisyon için siz başka bir şey beklemeyebilirsiniz ama ben azda olsa oyun zekası ve yaratıcılık beklerim. Pota altına indir , basket olsun felsefesi futboldaki doldur boşalttan farklı bir şey değildir. Solağın yaptığıda sadece bu...

Karekterli mi ?

Evet.

Yetenekli mi?

Hayır.

Not : Üstteki alıntı Fatih gelmeden önce yazılmıştır ;)

Birde nfark kapandı. Hadi aslanlar dayanın.

ya 60-53 tü ne zaman 62-61 oldu ya

bu kadar mı konsantrasyon eksikliği var bi de ev sahibiyiz yani

Hadi dayanın be aslanlar

Üst Alt