Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Nihat gibileri kulübün önünden geçemeyecek"

Cevap: Fikret Orman: "Nihat Gibileri Kulübün Onünden Gecemeyecek"

Bence herkes paranın çocuğu kimse inkar etmesin şimdi bu gerçeği :)

Tamamda demek Nihat senesine kalmaz klüp batar bizim para iç olur diye düşünüyor :D

Şaka bir yana Fikret Orman adam olaydı bu işin kolay yolu vardı. Dediklerini teklif ederdi, BJK'nin borsadaki hisselerinden bir kısım payıda teminat olarak verirdi. Adam garanti istiyordur sonuçta bakkal dükkanı değil koca klüp yani.

Tüpçünün suçlarını ve yaptıklarını Nihat gibi hayatını burdan kazanan ve BJK'e zamanında yüksek miktarda bonservis kazandırmış bir adama yüklemek ve hatta Nihat üzerinden ucuz kahramanlık yapmak Fikret Orman'a yakışmıyor.

Bence kulübü Nihat'ın üzerine yapalım abi tam olsun.

Hem adama parasını verme hem de sevgili gibi adama trip at. Başkan mısın sevgili misin Fikret?

Valla dogruya dogru adam degilmis nihat demek ki bizdeb boyle bir seyi yapcak adam cikmaz

Futbolcu köle değil. Adamla kontrat yapıyorsan parasını da tıkır tıkır ödemek zorundasın. Yabancı oyuncuya öde ama Türk oyuncuya avucunu göster. Bir de sitem ederler adama yahu. Komedi.

Futbolcu köle değil. Adamla kontrat yapıyorsan parasını da tıkır tıkır ödemek zorundasın. Yabancı oyuncuya öde ama Türk oyuncuya avucunu göster. Bir de sitem ederler adama yahu. Komedi.

Nerenle okuyon, parasini vermeyecez'mi diyor ?

Nihat ayıp etmiş harbiden.Beşiktaşın çocuğuyum diyorsan biraz fedakarlık yapacaksın.Adam paranı vermicez dememiş ki.

Üslubuna dikkat et. Adam Nihat'a vereceği üç kuruş parayı dilenci parası etmek istemiş resmen. Bin aya bölmüş. Sıkıysa yabancı oyuncuya yapsın. Yemez.

Cok gereksizsin Ersin. Konuyu okumadan yorum yapiyorsun, ki, senin forumda dogru duzgun bir yorumun yok.

Cok gereksizsin Ersin. Konuyu okumadan yorum yapiyorsun, ki, senin forumda dogru duzgun bir yorumun yok.

Sen çok gereklisin M.Oğuz. Üç kuruş para tabi ki. Onu da 12 aya bölersen adam senin donuna kadar alır. Gidip kuarezmaya yılda 4 milyon euroyu tıkır tıkır ödüyorsan, bu adama da ödeyeceksin. At gözlüğünü çıkar da öyle yorum yap.

Adam haklı aynı şeyi bizden birisi yapsa şampiyonluk kaybetmiş kadar üzülürüm

Ersin, gecmiste nasil bir tramva'ya ugradin bilmiyom, ve bunun sebeblerini'de bilmiyom, ama gercekten sorunlarin var, bunlar icin birileri ile gorusmen gerek. Su forumda senin futbol konusmak icin uye oldugunu kimse inandiramaz.

Ersin, gecmiste nasil bir tramva'ya ugradin bilmiyom, ve bunun sebeblerini'de bilmiyom, ama gercekten sorunlarin var, bunlar icin birileri ile gorusmen gerek. Su forumda senin futbol konusmak icin uye oldugunu kimse inandiramaz.

Futbol konuşmak istemediğin adamdan her seferinde alıntı yapman senin sorunlarının olduğunu gösterir. Hadi git ağzı kokan kulübün için feda t shirtü al.

Futbol konuşmak istemediğin adamdan her seferinde alıntı yapman senin sorunlarının olduğunu gösterir. Hadi git ağzı kokan kulübün için feda t shirtü al.

Alinti yaparak senin sorunlarini goz onune seriyorum. 2145 mesajinin her biri nefret icerikli, 0 katkisi olan mesajlar. Bir insan bukadar bos olabilirmi ?

Alinti yaparak senin sorunlarini goz onune seriyorum. 2145 mesajinin her biri nefret icerikli, 0 katkisi olan mesajlar. Bir insan bukadar bos olabilirmi ?

Senin o tinerci forumunun seviyesi hakkında da mesajlarını bekliyorum bazı konulara. Önce kendi kapının önünü süpür. Size karşı sevgi kelebekliği mi yapacağım yahu? Adam gelmiş Galatasaray forumundaki üyeleri uyarıyor. Sen kimsin? :)

"Nihat Kahveci'nin Beşiktaş Kulübü'nün UEFA alacaklarına haciz getirmesinden sonra, Başkan Fikret Orman, HABER1903'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Orman, yaptığı açıklamada;

"Son birkaç gündür en yakınımızdaki insanların kulübe verdiği zararları temizlemeye çalışıyorum. Beşiktaş'ın çocuğu Nihat Kahveci diyorlar, bıraksınlar bu lafları. Beşiktaş'ın çocuğu kulübüne her zaman yardımcı olur, zarar vermeye çalışmaz. Evet doğrudur, Nihat'ın alacağı vardır. Bunu inkar etmiyoruz ki. Ben kendisine teklif götürdüm. 2 milyon küsür euro alacağı varmış. 300.000 eurosunu peşin verelim, kalanını da 12 aya bölüp bitirelim dedim. Kulübün durumu ortada. Ama Nihat alacağını, 2.45 TL'lik kurdan çevirmiş, yüzde 16 gecikme faizi koymuş, bir de avukatı için 350.000 TL masraf parası istiyor. Sadece euro olarak istediği faiz 600.000 Euro. Bir de gitmiş alacaklarımıza haciz koydurmuş. Bu mudur Beşiktaş'lılık, bu mudur seni yetiştirip bugünlere getiren kulübüne vefa? Ama her şey bitmedi. Benim de buna verilecek cevabım var. Herkes bekleyip görecek. Bu kulüpte Başkan olduğum müddetçe Nihat ve onun gibilerin kulübün önünden bile geçmesine müsade etmeyeceğim" dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903 ÖZEL HABER

ozaman Tüpcü neden girip cikiyor, ondan fazla zarar veren varmi kulübe ?

1 Mehmet gibi Beşiktaşlıyı 1000 Ersin gibi Galatasaraylıya tercih ederim [şahsen]

Üst Alt